Jump to content

Pelmeen13

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Pelmeen13

  • Tase
    Vaatleja
  1. Suur probleem!!

    Tere. Vaatasin, et foorum väga aktiivne ei ole aga äkki keegi tark ikka märkab seda teemat. Olin vahepeal päris heas vormis, 2 aastat jõusaali ja rinnalt suutsin 100kg üles lükata ilma probleemideta. Siis aga tuli 4 aastane paus jõusaalist sisse. Ei teinud üldse trenni, olin pea iga päev alkojoobes ja hea vorm kadus nende aastatega ikka täiesti ära. Nüüd sügisest võtsin ennast uuesti kätte ja midagi on ikka väga nihu. Areng on olnud kuidagi liiga kiire. Mul liiguvad raskused reaalselt 3x-4x kiiremini üles kui samade raskustega aastaid tagasi trenni tehes. Nt. tegin 20kg hantlitega surumist eelmine nädal 8, 8, 10, 11. Nüüd eile võtsin järgmise raskuse 22kg ja tuli samamoodi 8, 8, 10, 10. Eelmine kord läks sellise arengu jaoks vähemalt kuu aega, mitte 1 trenn. Ma pole veel isegi kreatiini kasutama jõudnud hakkata. Peeglist end vaadates on ka areng kuidagi liiga kiire olnud. Ma ju tean, et lihaste ehitamine on pikaaegne protsess ja nii kiire see areng olla ei tohiks. Söön ümbes samamoodi nagu vanasti trenni tehes. Siit ka minu suur mure ja kahtlused mis nüüd üleöö tekkisid: kas mu naine söödab mulle salaja steroide sisse? Need aastat, kui ma kodus alkohoolik olin, käis tema ilusti jõusaalis ja võimalik, et tal oleks selliste ainete jaoks tutvuseid. Ma tean, et ta on väga õnnelik, et otsustasin lõpuks alkoholist loobuda ja ka trennima hakkata. Võimalik, et ta teebki seda selleks, et mulle lisa motivatsiooni anda ja ma uuesti jälle jooma ei hakkaks (pole plaaniski, tunnen ennast hetkel ülihästi). Kuidas ära tunda, et mulle on salaja mingeid aineid sisse manustatud lisaks kiirele arengule?
×