Jump to content

Gunnar

Kasutajad
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Gunnar

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 05/06/1988
 1. Tüli on tõmmatud avalikkuse ette..

  Ei määrata, kui sa lepid eelnevalt kokku, et lähed nüüd randa ....Muidugi eelnevalt pead kindlaks tegema, et seal rannas ei viibi keeluall olevaid inimesi. Samamoodi on soovitatav ka eelnevalt alaliiduga kokku leppida, kui on plaanis sõpradega ühistreeninguid teha, kui trenn sisaldab kas jõutõmbe, küki või rinnalt surumis laadset harjutust.
 2. ma ei taha enam paksmagu olla

  Äkki saad lõuga tõmmata kuskil. Soeta omale kuskilt kummilint. See on väga suureks abiks, kui saalis ei saa käia ja kodus treeningvahendeid pole.
 3. Minumeelest ma pole anonüümne...pildid peaks täitsa üleval olema profiilis, elukoht ja vist äkki oli isegi telefoni number olemas. Tänan küsimast, sõbra selg on täitsa ühes tükis ja toimetab hästi. Need, kes sul seal 5a trenni teinud, ning 100 kg tõmbavad ja 70 suruvad, pole üle keskmise andekad ja sa võiks neid õige trenni, ning toitumisega õigele teele suunata. Kui Andrus Veerpalu ja Kristina Smigun kokku koliks , siis ei pruugi veel nende lapsest Björn Dählie saada.
 4. Ma ei ütleks, et sul mingid imelised geenid on, kui sa 5a trenni tehes, teed tõmmet 180kg. Või avaldub su hea geen mingil muul viisil? Võin öelda, et mul sõber tuli esimest korda elus trenni ja polnud jõutõmbest kuulnud ka midagi ja tõmbas kohe 200kg maast lahti.Vot seda võib heaks geeniks lugeda.
 5. Eesti parim raw surumine

  Kelle asi, mis tal jalas on Ma ei näe küll, et ta pingipealt maha oleks kukkunud väga, väga kõva tulemus minumeelest
 6. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

  kasvasid ka siis tulemused,kuid tehes pikemaid pause-2kuud jõu näitajad läksid üles samal määral.Olles nüüd 3kuud ainult tavatoidul on tulemused märgatavalt tõusnud.Lisasin unele mõned tunnid juurde.
 7. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

  Minu trennikaaslastega on asjad sarnased.Platsebo effekt vist toitumisest.Või üliandekad oleme.
 8. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

  Olen proovinud igasuguseid toidulisandeid, aga mingit tolku nendest küll pole olnud.Viimasel ajal olen olnud puhtalt tavatoidul ja jõunäitajad on ainult kasvanud .Olen seda korduvalt enda peal ära proovinud, seda ka paljukiidetud kreatiini puhul.
 9. Nõudmistest pole ma rääkinud! Aga arvan et suhteliselt sarnast kestvust läheb vaja küll jah.
 10. Poksimisel ja rammumehel läheb vaja suhteliselt sarnast vastupidavust.kui panna sind või mind parima maratonijooksjaga ratast sõitma,näiteks Tartust Tallinna,siis vaevalt me talle erilist pinget pakuks:)
 11. ta võis juba ei tea kui kaua seal nii poksida:)......Mariuz on ju teadatuntud hea vastupidavusega rammumees:) Aga no mine sa tea võibolla jääb sellest veel väheks.
 12. Vabandust,aga millist poksivideot sa mõtlesid:)
 13. Polex nii kindel:) Mariuzel on ikka mega vastupidavus ka...
 14. Rammumees..

  rammumehel ei tohiks ühtegi nõrka kohta olla;)
 15. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

  Ott Kiivikas
×