Jump to content

Madis232

Kasutajad
 • Content count

  774
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Madis232

 • Rank
  Tegija
 1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Võta mõistus pähe mees. Söö need 3 toidukorda seal korralikult ära ja unusta need pulbrid ära.. Keha harjub ära, PEAB harjuma. Jama on selles et jõusaali trenni seal regulaarselt nii või naa teha alguses ei saa- seega suurt vahet ei ole kas sa sööd neid kartuleid või makarone või prode pulbrit oma päevase kalorite vajaduse täitmiseks. Sa pole üldse hetkel nii kuiv et toitumisele nii palju mõtlema peaksid. Seal on seis niigi sitt, et ülemõtlemisega ja kombineerimise ja jamamisega teed veel sitemaks selle seisu . Tore küll metsas nende pulbripakkidega ja kapslitega jännata. TÕSINE SÕJARD Tahaks loota, et mind nüüd kividega surnuks ei loobita.
 2. KAS TÄISKASVANUD INIMENE VÕIB JUUA LEHMAPIIMA?

  Ega piima sisse ei topitagi säilitusaineid, vaid säilivusaeg sõltub pastöriseerimise meetodist. UHT- (ultra high temperature) töödeldud(ehk pastöriseeritud) piim säilibki kauem. Piima lisatakse muid lisaaineid- nt: Soomes lisatakse tava piima ka vitamiin D, mis on täiesti õigustatud.
 3. Massi kasvatamine.

  Julgen vastu vaielda. 2x nädalas algajale jõusaali on väga hea , kava jaotatud kaheks (ala- vs ülakeha), max 1,5 tundi trenn. Räägin oma kogemustest, iseasi kes usub pigem Kirpu kui minusse Toitumine peab positiivses bilansis olema, piisab ka sellest kui valk(kvaliteetne, puhas valk- va taimevalk ) on kaetud 15-20 % energiast
 4. Naturaalne valgu šeik

  ega need valgulisandid väga "sünteetilised" või "ebanaturaalsed" ka ei ole, et neid nüüd nii vältima peaks. Igalühel omad põhimõtted toitumises. Muidu Piim + joogijogurtit natukene ( banaani / maasika maitseline) + kohupiim + 1 banaan + kaneel nt on päris hea sheik olen ka kamajahu lisanud sinna. Variante on tohutult palju!
 5. MR. OLYMPIA 2010

  1. Cutler, Jay USA 2. Greene, Kai USA 3. Wolf, Dennis Germany 4. Winklaar, Roelly Netherlands 5. Heath, Phil USA 6. Rockel, Ronny Germany 7. Martinez, Victor Dominican Republic 8. Warren, Branch USA 9. Piotrkowicz, Robert Poland 10. Freeman, Toney USA
 6. BONSUNA.COM "leinab"

  Tuletaks meelde vanasõna; Rääkimine hõbe, vaikimine kuld. Kes harrastab üht, kes teist (võrreldes portaalide juhte nt) Minu arust Bon.com peab kõvasti reorganiseeruma, hetkel selle teema arendamine midagi küll ei parenda. Tuleks hakata nö damage limitation-it läbi viima.
 7. Aju ja selle töö

  ajule on vaja vähemalt 100-150 g GLÜKOOSI päevas. loomulikult ei tähenda see seda, et süsivesikud peaksid ainult glükoos olema, kuid glükoos nt viinamarjadest, parendab aju tööd väga hästi. Samuti Kreeka pähklid, lõhe jms omega 3 allikad.
 8. Oksjoni mured

  igastahes, ma pole fit creale siiamaani järgi läinud selle jama pärast, äkki võtate selle siis maha ? Vööl ja Iso + sain kätte.
 9. Oksjoni mured

  Mis ajast fitid negatiivseks jooksevad? Mul on - 119 kr eest fitte tekkinud. Kuidas siis 0 fitiga pakkumisi teha saab?
 10. Oksjoni mured

  Mingi Reanimator oli ju ja pakkuda sai, nüüd must pilt ees.
 11. MMA RAJU

  kust seda videomaterjali näha saab?
 12. Arginiin

  100% nõus !
 13. Oksjoni mured

  Kas Fitshop Spartas oleks võimalik oma järgmised võidud saada: Plus Powder 0,7kg Fast Jõusaalivöö suurus M Fit crea näiteks homme ?
 14. Sylvia omas ta mängleva kergusega ära. Rekkamehepäevitusega vunts, teab kuidas hoope jagada
 15. Küsitlus: trennide arv ja valgukogus

  3 x 1,5h jõusaalitrenni 150 - 250 g
×