Jump to content

Mumm

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mumm

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.12.1984
  1. Ma võistlen jalgrattaga, maanteesõitudel. Pulss on ikka alati punases, kuna mu max pulss vomaxi andmetel on 201 (tegelikult olen ka 206 kätte saanud), siis võistlen 180-190 pulsiga (seda eelmisel aastal, see aasta eeldan, et võistluspulss on natuke allapoole tulnud). Kui juba alla 180 kukkus siis tundsin, et ei andnud endast kõike. Muidugi on oluline vahe võistluse kestvusel ja enda vastupidavusel. Eraldistardil saab pmst kogu etapi punases sõita aga kui on üle 100km ralli siis alguses panen minema, katsun normaalse grupi leida, keskel katsun pulssi madalamal hoida ja lõpus siis jälle punases. Minule on selle punases pulsiga võistlemise kohta öeldud nii, et ega muidu ei arene, niimoodi kasvab anaeroobne lävi. Aga soovitama ma seda ei hakka, sest ei tea ju treenitust ja pulsitsoone, südamega ei tasu mängida. Uuri mõnelt treenerilt või jooksufoorumitest. Ei kujuta ette, palju siin foorumis kestvusspordiga seotud inimesi ringi liigub.
  2. Uus Fitness.ee - bugilist siia kirja

    Paistab, et fitness rate'ga on endiselt probleeme. Kasutajale klikates on näha tema vanust sugu ja pilte, kuid pildile klikates ütleb, et antud kasutajal pilte ei ole ehk ei ava pilte. Seda nii minu, kui mitme teise konto puhul. Loodan, et uus leht saab lähiajal toimima nii nagu peaks. Kiidusõnad uue värvilahenduse kohta, roosast hakkas juba isu täis saama
  3. Imerohi on leiutatud

    No vot, nüüd me siis teame, kuidas "tegelikult" vormi saab, vaeva peavad nägema need õnnetud, kes imerohust veel kuulnud pole. Ootan huviga postitusi "imest" osa saanutelt
  4. Vastupidavusalad

    Ratturitele on velo.clubbers.ee Toredad ja asjalikud ratturid seal koos
  5. Uisud

    Ma müün vähe kasutatud Rollerblade Aero 90W naiste uiske. Uisud on helesinised, nr 40, alumiiniumraam ja rattad 90mm. Annan kaasa ka Rollerblade põlve -ja randmekaitsmed, M suurus. Hind 1500 krooni. Pilti siia panna ei mõista, kel huvi, siis saan meilile saata
  6. Magusasõpradele

    Ma tean, mida sa tunned:) Ma ise eelistaks hapukurgi maitselist sheiki, kui see olemas oleks:) Yatesi banaani oma oli veel enamvähem, kuid Whey maasikas oli peale trenni nagu õudusunenägu. Aga enda jaoks lahendasin probleemi greibimahlaga, maasikas sobib sellega väga hästi ja võib öelda, et maasika-greibi sheiki võib isegi nautida. Aga siiski võiks olla sheikide maitsevalikutes midagi mitte nii magusat. Aga teemasse: mesi kohupiimaga aitab alati!
  7. Teie taastusjook

    mmm.. kõlab maitsvalt
  8. Minule just see Lean Gain ei meeldinud maitse pärast, eriti banaani oma, maasika oma on veel enamvähem, kergelt hapukam vist. Aga et siis soovitatakse Whey Goldi, Rocky Road maitselist? Mis see maitse endast kujutab? hapu, magus, lääge, imal, kibe?
  9. Olen alates kevadest 2008 kasutanud Dorian Yatesi Lean Gaini (vähendatud koguses ehk 3 asemel 1,5 kopatäit), soovitati seda just sellepärast, et peale jõusaali kasulik ning ühtlasi sobib peale 2-4 tunniseid rattatrenne taastajana. Põhimõtteliselt võiks ju seda edasi kasutada, kuid tahaks vaheldust. Mis oleks piisavalt universaalne, et kasutada peale rattatrenni (kasutan ainult pikemate trennide puhul) ja peale jõusaali. Üleüldine eesmärk hetkel oleks muidugi ilus ja hea: kasvatada lihaseid ja kaotada kaalu, seda siis talveperioodil, et kevadel oleks lihtsam rattaga maanteid mõõta Mida arvata 100% Whey Gold Standardist?
  10. hiina söömisharjumused

    Mul vaja seal kuu aega vastu pidada:) Paistab, et kasutan lollikindlat varianti ja söön siis kuu aega nuudleid
  11. Mina tegelen hetkel...

    Söön sushit
  12. Liha kasvatab lihast

    Vasikas porrukastmes on mu lemmik, kuid seda tavaliselt pidupäeval Argipäeval meeldib kana igas variandis. Väga hea on maitseainetega keedetud kanafilee ohtra sibulapulbriga. Aga üldiselt võib mind siis pigem kanaks kui vasikaks pidada
  13. rüht

    Äkki keegi oskab siis ka minu küsimusele vastata, et kas see on minu ettekujutus või nii ongi. Viimasel ajal olen rinnalihaseid treenides natuke raskust juurde pannud, et järgmisel päeval ikka oleks tunda ka, et midagi tehtud, kuid endale tundub, et ma hakkan küüru kasvatama, õlad kisub ettepoole ja no kuidagi ebamugav on õlgu päev otsa teadlikult taha suruda. Saalis mulle räägiti, et nii ongi ja peale rinnalihaste tegemist peab venitama. Teen seda, kuid selline imelik tunne on ikkagi, peaks siis vastukaaluks selga suuremate raskustega treenima (kuigi teen selga ja kõik peaks juba iseenesest tasakaalus olema)? Kindlasti oli see nüüd väga segaselt esitatud küsimus aga ehk keegi suudab mu mõttekäiku jälgida:)
  14. Beef jerky

    Hästi hea ja maitsev on Beef jerky. Vahepeal ka ostsin päevaseks närimiseks ja täitis kõhtu päris hästi, kuid mingi hetk läks vaimustus üle, rahakoti õnneks Peaks vist üle pika aja nüüd jälle ostma
  15. Jõusaali kõrvalt

    Tegelen rattaspordiga. Treenin hetkel üksi, võistlesin esimest aastat, peamiselt maanteesõidus. Talvel, kui sõita ei kannata, teen nädalas 3-4 korda spinningut ja kogun saalis suveks jõudu
×