Jump to content

kent

Kasutajad
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About kent

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 02/07/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Born supple

  Kas keegi oskab ütelda, kust saab eestist sellist taastusjooki osta nagu Born Supple. Siin fitness.ee poes igatahes ei ole
 2. ETV-st saade!

  Sama siin
 3. Ja kus Sina töötad?

  Olen hetkel haljastaja kuhu on töölisi juurde vaja
 4. Jooksmine

  Jooksmas tasuks kindlasti käia
 5. Aegunud ja parim enne läbi

  Tere, Ossin 1 aasta tagasi endale paki 100% Whey Gold Standard (912g). Tarbisin sealt nii 1/4 ära ja siis jäi seisma (olid põhjused mis keelasid jõusaali mõneks ajaks). Küsimus on siis selline, et kas see pahaks ka läheb ja kui läheb siis millise aja jooksul? Pakil oli vist alguses mingi kiri ka kõlblik kuni kohta, aga selle kile ma eemaldasin. Kui nüüd 1 aasta hiljem on see kuidagi pahaks läinud?
 6. Tervist, Kuna ma harrastan rohkem vastupidavustreeningut, mis tavaliselt kestab 1h, siis sooviksin teada, et kui ma peale seda joon valgushake, kas see siis mõjub või kusen lihtsalt välja? Selles trennis me teeme erinevaid harjutusi ringiratast ja osad neid on ka hantlitega.
 7. 1 kuu jõusaalis möödunud, mis edasi.....

  Mina küll ei ole mingi tegia, aga enda kogemustst võin öelda, et ära unusta jõusaali körvalt teha ka aeroobset liikumist. Siis pole ohtu, et südamega miskit halba juhtuks.
 8. Silmaalused punased

  Aga mul on nii, et vahest on ja vahest ei ole
 9. Silmaalused punased

  Mul on vahest selline probleem, et silma alt muutub punaseks. Mitte sealt kuhu tekivad silma kotid vaid täpselt silma alla. Ma olen lugenud, et kui on selline jama, siis olevat A-vitamiini puudus, aga kas keegi oskab veel mõne põhjuse öelda?
 10. Öösel kusehäda

  Tere, Mul on selline probleem, et öösiti ärkan üles ja on kusehäda. Tõusen siis ülesse ja käin kusel ära ja uni tuleb uuesti. Kui ei käi kusel siis ei tule und, isegi kui ei ole väga suur häda. Aga mul on see jama juba 3 kuud. Ma arvasin, et söön liiga hilja ja seetõttu on selline jama, kuid süües ka 4h ja 5h enne magama minekut ei olnud tolku. Enne tuttu asumist käin ka alati kusel ära. Mida teha, et saaks normaalselt järjest magada???
 11. Külasta äkki spordiarsti. Sa ei pea seal koormustesti tegema vaid võid ka lihtsalt konsultatiooni minna. Helistad ette ja maksma läheb 25 kulli. Mul oli ka aprillis südamega probleeme, aga sealt sain head nõu ja praeguseks on olukord stabiliseerunud.
 12. Südame kloppimine

  Ma pole küll kindel, aga võibolla on mul magneesiumi puudus
 13. Toidulisad algajale

  Tere, Mina soovitan sul vähemalt aasta jõusaali teha ilma lisanditeta ja alles siis tarbima hakata. Algajate kava tee kusagil 1,5 kuud ja kui üle viskab siis tee seda mis on jaotatud kaheks umbes 3 kuud.
 14. Soovitan läbi lugeda sellise raamatu nagu "Kulturism kõigile". Raamat on aastast 1993 ja ainult 157 lk pikk ning annab hea ülevaate sinu küsimustele. Ise ossin raamatu 5 EEKiga ja olen väga väga rahul
×