Jump to content

Smiler

Kasutajad
  • Sisu loend

    53
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Smiler

  • Tase
    Värske olija
  1. foorum siin muutub venekeelseks?

    Hetkel räägime teine-teisest mööda vist, pold plaanis kedagi solvata ega midagi halba. Enam sõna ei võta, mulle sobivad kõik keeled
  2. foorum siin muutub venekeelseks?

    Tundub,et hetkel jäi sulle hinge,et nii ütlesin,ma ei mõelnud seda nii! On jah riigi keel eesti keel, kuid räägitakse ju 2 keelt siin riigis, seda mõtlesin, see, et see pole amtlikult kinnitataud,ei tähenda,et see nii pole.Vabandust kui taas liiga tegin
  3. foorum siin muutub venekeelseks?

    Jah ei tulda tõesti hiina ega prantsuse keeles kirjutama, kuid ei tasuks unustada, et meil siiski on nn kahe keelne riik. See kas sulle sobib see või mitte on juba teine küsimus. Kui ka mina eksisin, parandage
  4. foorum siin muutub venekeelseks?

    andreaz! keegi ei sunni sind ju lugema seda, kel huvi ja teadmisi see loeb
  5. Millega lähed Sina tööle?

    Irw to rambo vend
  6. Ja kus Sina töötad?

    EMT tehnokeskuses
  7. Taipoks

    Tere! Ehk saad oma küsimusele vastuse kui külastatd foorumit www.taipoks.ee, seal hetkel küll enmaus juttu tallinna klubidest, kuid tean,et vanasti oli viljandis täiesti olemas. Igal juhul sealsed kodanikud oskavad sulle kindla vastuse anda
  8. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    ehk räägiksid lähemalt sellest pump effektist ja kas see läheb üle ka? ei taha ju nii Aitäh!
  9. Ümbermõõdud, ei saa aru...

    mida saavutada...kindlasti mitte erilist V keha, vaid üldinehea nesetunne ja vormis püsimene, kui see oli nüüd sulle piisav vastus...
  10. Tere! üritan siis siit abi saada ehk, täiesti segaduses olen... Olen treeeninud juba 2,5 a, jõusaal, aeroobsed treeningud jms, nüüd oli aga paus ca 9 kuud, kaal langes lihase arvelt, mis on loomulik, samuti vähenesid ümbermõõdud(jalg oli alati ületreenitud) Nüüd käisin see nädal 3 korda trennis ja mis tulemuseks sain... üleöö on jalg kuidagi nii suureks jälle läinud, enam ei läinud teksad jalga kas see on normaalne? Selline tunne,et ära käi trennis kui atahd olla veidike väiksemate ümbermõõtudega :8 mis valesti on?
  11. Pronkskuju

    Jah paraku vist ei muutu need suhtumised kunagi... on siis vahet, et olen kodanik ja keelt õppinud, eluaeg eesti keelses koolis käinud jne... ikkagi tuletatakse alati meelde,et vene rahvusest olen :s ... ise olen olnud siiani küll väga salliv, aga KAASKODANIKUD EESTLASED... Et asja mõte oli tegelikult see,et ärge üldistage kõiki ja olge rohkem sallivamad Päikest ja rahu
  12. aia

    se capsi on ikka eriti jube...peale seda kui ükskord kasutasin enam ei taha. ega ma siis ei teadnud,et nii jõhker on ja pesin käed liht vee all puhtaks ja kuivatasin rätikusse--ja siis hakkas silm sügelema!!!! peale seda ei kasuta enam kunagi. liiga valus laks oli!!! Ja muide tulemust polnud, tegi asja veel hullemaks
  13. Alkohol

    sama siin, no üldse pole isu. vahel joon jah ühe õlle peale trenni, kuid see harva. Seega sport igati kasulik
  14. magusaisu

    To theONE: Aga sa ju ise treener, miks sa ei paku ,et koostaksid kava?
  15. Antidepressandid ja trenn?

    To Agnes: Selles suhtes olen Oldmaniga väga nõus, et ei tea põhjust miks kirjutati, seega is eolen neid võtnud mõne aja , ja tõesti oli vaja, kuigi tooaeg käisin ka trennis...et ainult trenn paraku ka kõike ei maanda. Aga Mehisele jõudu ja jaksu kõikides tegemistes!
×