Jump to content

vinzent

Kasutajad
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About vinzent

 • Rank
  Vaatleja
 1. Soovitusi

  Alloleva lingi järgi leiad BP treenerite kaudu üles kõik need klubid, kus küsitud treeningud käivad. http://www.fitness.ee/main.php?main=treene...;bot=bot.yellow
 2. kükid ja alaselg

  selg on pumpimsel alati olnud üks nõrgemaid kohti, seepärast soovitan samuti küsijal treeneriga konsulteerida. olen märganud trennides, et mõned kipuvad selja kole nõgusaks ajama - võetakse justkui mõni aeroobikapoos ( ). ja kui nüüd mõelda, et töötatakse, kang/hantel/ketas käes, nt õlatöös, on vaja kindlasti hoida selga. soovitan puusade ja kõhulihaste abil (loomulikult peeglist poosi jälgides) hoida sirget selga. tagasi tulles kükkide juurde, konsulteeri oma treeneriga, nagu öeldud, kuid ole siin kriitiline! nimelt anti siin äsja õpetlikus laadis "ninanips" hoida küki sooritusel põlvi mitte üle varvaste minemast. see enne kehtinud reegel ei ole enam aga päris nii! ja kui treener (usutavasti küll, eks ole) vaatab ja kuulab üle 56. kava dvd pealt rubriigi Masterclass, siis saab ta aru, miks selle plaadi kavademol ükski esineja laval "vana moodi" ei küki! kommentaariks niipalju, et küki kava nn põlveparadigmat (vabandage peenutsemise pärast) muudeti Les Millsis just nimelt selja säästmiseks. muide, muutusi on toimunud veelgi, aga see ei ole praeguse konteksti teema! ohutut pumpimist!!!
 3. Mike McSweeney

  Osalt on kahju muidugi nii särava isiksuse lahkumise osas! Mine tea, võibolla on üks põhjustest tema perre sündinud laps. Sel juhul muidugi täielik respect! Üldiselt olen siiski selle poolt, et uus inimene peale tuleb. Kindlasti toob see kaasa uusi ja põnevaid asju BP'i vallas. Olen Mike'i suur fänn, mis puudutab tema entusiasmi esinemistel. Olen temalt õppinud suhtlemist publikuga näiteks. Naljakal kombel märkasin 56. DVD kava ilmumisel suurt erinevust kahe teise esineja ning Mike'i soorituste vahel. Mida rohkem ma seda plaati tööga seoses uurin, märkan Mike'i osas nagu väsimuse tundemärke vms, mis kohati viib ikka kohutava kvaliteedini soorituste puhul (vt nt kükkimist, kus "käärid" õige soorituse ja Mike'i tehtu vahel on ehk kõige suuremad [puusade ja põlvede osa]). Aga see on loomulikult vaid minu arvamus. Kasutan Tami & Craigi blog'i pikemat aega kui ühte olulist infokanalt BP'i uudiste hankimiseks. Netist leiab võrratult palju infot pumpimise kohta, seepärast on naljakas, kui keegi, kes ilmselt on ka BP treener, infot kätte ei saa. Lahedat aastavahetust kõigile! Eriti BP'i huvilistele!!!
×