Jump to content

Rihostern

Kasutajad
  • Sisu loend

    553
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Rihostern

  • Tase
    Tegija
  • Sünnipäev 16.01.1990

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  • Interests
    jõusaal

Viimase Profiili Külastajad

3 640 profile views
  1. Vitamiinid

    Vitamiinid on head!
  2. Aita Mr. Mesi europarlamenti

    Mõnus asi tegelt, et saab ise endale väikese reklaami meisterdada
  3. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Kipun ka siiski arvama, et Kiivikas edestab Koovitit
  4. fitness.ee sõltuvus

    Päris mahe sõltuvus, hea et endal sellist pole!
  5. PlanetSport

    Käin seal neljandat aastat ja minu arust on väga hea klubi, isegi kui rahvast on palju, pole masinad kinni ja miski tegematta küll sellepärast ei jää. Teenindus on väga hea, selle kohapealt pole küll mõtet viriseda! Pesemise võimalused ja saun on ka väga heas korras. Ainus jama on vist jah parkimisega aga see õnneks mind ei puuduta
  6. Airport Jam 2008!!!

    Misasja, karvaste orgia ? Sel aastasel Rabarockil on tõsiselt karvaseid bände ei olegi , nii et shut up ! Mõned aastad tagasi esines vist Sting ka leinapäeval Tallinnas. Olukord lahendati sel moel, et mr. laulja pidas kurba sündmust asjakohase avaldusega meeles ja imestas koguni, et "miks teil need viisnurgad sellisel päeval lehvivad". Viisnurgad olid muidugi musta värvi Rocki õlle reklaamlippudel Lahing Ühesõnaga lahendati ilusti ja taktitundeliselt. Usutavasti on see ka Rabakal võimalik, samas rullnokkade tümmipeol võib korraldaja teha ükskõik mis žeste, ikka jääb kehv mekk suhu. Aga see selleks ! Mina leian, et see päev on kõigi nende mälestuseks, kes punaterrori läbi kannatasid. Seega peaks iga endast lugupidav EV kodanik, nende jubeduste ohvreid, väärikalt mälestama. Timbu-limbu maa poisud võiks oma üritusi pidada teistel päevadel
  7. Siuksed poisid siis...

    Ei, kulturistidel on !
  8. N 10. jaanuaril kell 21.35 ETV-s http://www.etv.ee/index.php?0545412 Päris huvitav saade tundub olevat.
  9. hallid karvad

    mõttetu nagu ju
  10. Armukesed.

    Toredad naljad
  11. Suusad ?

    ma olen suusatanud oma 4 aastat rossignoli mingi 2400 krooni maksvate suuskadega ja pole küll mitte midagi öelda.kui täis pro ei ole ja rahakott ei võimalda siis pole mõtet osta profi varustust.
  12. Õnnitlused Kiisu - Miisule

    Õnne , Õnne ka minu poolt !
×