Jump to content

crawe

Kasutajad
  • Sisu loend

    208
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik crawe postitused

  1. Eratreener?:D

    Jep, Saku Suurhalli kõrval, Haabersti 5 kuu on 900, liitumistasu koguaeg muutub!
  2. palju rasva

    siin oleneb jälle mis kehatüüpi inimene sa oled, aga kui toitumine paigas siis tee pikad aeroobsed trennid ka 3-4 korda nädalas, usu mind kül see rasv läheb! PS: see kalkulaator ei valeta mehed, lihtsalt te peate arvestama ka teisi anatoomilisi ja füsioloogilisi aspekte!
  3. Eratreener?:D

    250-500 krooni umbes... tule meie klubisse, liitu ning esimene eratrenn on tasuta CoralClub siis
  4. millal on hilja alustatda?

    kunagi pole hilja!!!
  5. Foorumlastest

    23, kõrgharidus (lõputöö kaitsmine), treener Coral Clubis
  6. Biitseps

    tõsi mis tõsi
  7. Milline trenn

    hey, alusta 3 korda nädalas aroobikaga, näiteks body-pump, või kui suudad, siis tee pikki baatreninguid, näiteks jooksmine (või midagi muud cardio masinatega) madalal pulsil, 125-140! Isiklikult soovitaks, 2 koda aeroobikat, üks kord pikk baastreening 30-50min! Arvan, et 2 trennist jääb väheseks mida tihti algajad teevad, kuna sul suurt ülekaalu ple võid vabalt teha 3 isegi 4 (üks päev vahet) kui tunned et organims taastub kenasti ära! Pluss toitumine ära unusta et 50 % trenn ja 50 % õige toitumine! Edu Sulle
  8. Doping

    80% Eesti sportlastest, kes on midagi saavutanud tarvitavad dopingut! Ja see on nii, vajelda siin pole mõtet! Jah tõesti, ei kujuta ette 50a pärast, mis toimub Aga eks siis olen need ravimid (ehk siis doping ehk steroid) kergematekls ning pehmemateks muutunud ning kahjustavad vähem tervist ja neid raskem avastada! See keelatud ainete nimekiri venib lõpuks väga pikaks, väga... ja sportlased ei muute, nad muutuvad üha auahnemateks ja söövad veel rohkem igast jama endale sisse... kahju
  9. südametugevndajad

    Omega 3 rasvhape
  10. sooviks nõuandeid

    krt, mul päevas 300 eeku toidu peale
  11. Jalgadelt surumine

    275... pärast oli väga "piip" olla
  12. jah, ma tean seda lihtsalt siis väike arusaamatus!
  13. tänud Fred, nu siis ma ei eksinudki, teen täpselt nii nagu ütlesid.... kuigi rinnaga mõningaid probleeme!
  14. Kcal või cal

    või näteks tõmbad ühe õlle sisse, see võrdub 20min jõusaalis rassimisega
  15. to theOne: kas väidad, et see digitaaöne Omroni aparaat näitab õieti!!!?
  16. TO JRx!!! Hey! Nu ma mõõdan oma rasva protsenti selle digitaalse mõõtjaga, vist ei näita õieti! Aga eks ma mul madalam ole jah! Ja ära unusta ma pole 195cm pikk
  17. kuulge mehed aitab trenni on vaja teha ju...
  18. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    pole paha 7 aastase kohta
  19. to erxs: nu muutsin postitust, olen sellega kursis, et mees ise tunnistas aga see kõigest minu arvamus! Aga su kommentaar käis vist Kummari kohta, kui õigesti aru saan!
  20. Eks ma siis kirjutan ka natuke pikemalt, mida asjast arvan! Silmaring on suur, palju näinud, palju teinud... Mehed, aga omad asjad klaaritakse ikkagi laua taga ära, olgem demokraatsed! Saan aru sinust Marek, aga usu mind Eesti on nii väike riik ning see kõik teeb palju kahju kulturimile! Mis siis, et Tokko ise tunnistas. Osapooled peaksid ise kuidagi selle nüüd ära lahendama, mitte siin üks teist s*taga loopima! Vend Vähi viimases suuremas kommentaaris oli omamoodi tõde sees, ka minult küsite, et kuule sellepärast sa oledki nii suureks läinud jah, et sööd keelatuid aineid - kurb! Ise ma ei võta mitte kunagi mitte midagi keelatud! Aga eks erinevatel inimestel erinevad eesmärgid! Ja kui paljudele noortele see halavsti mõjub, kes on valinud spordialaks jõutreeningud ja kulturismi? Oleks väga hea kui te siiski saaksite oma lahkhelid kuskil laua taga ning omakeskis läbi arutada ning kül te ka kompromissini jõuate! Mehed nii me kulturisimi ja fitness elustiili edasi ei vii... Loodan, et kõik laheneb hästi ning keegi kuskil tagasi astuma ei pea! Marek, edaspidi katsu ikka silmast silma sotid selgeks rääkida! Liiga väiksed oleme me kõik. . .
  21. Vend Vähi treeningkava

    huvitav kava, aga samas sobib just tõenäoliselt Imre Vähile ainult!
  22. pada sõimab katelt - ühed mustad mõlemad mehed krt - marsss trenni! ! !
  23. Olen HÄDAS!

    Selline asi hakkab juba närvidele käima! Kui sa küsid milliseid pulbreid ja tablette võtma hakata, siis see näitab kui toores sa veel oled! Nüüd mõtle sellele, mida ma sellega öelda tahtsin Nii,et poiss tee kõvasti tenni, söö, maga, ja äkki on sul pruut ka!
  24. see kava sind eriti tugevamaks ja suuremaks ei tee, kül tagab ühtlase koormuse olulisematele lihastele ning hea ensetunde!
  25. Esimene hädaline...

    Väga tuttav teema! Kuna ise töötan ka treenerina, siis olen selliste asjadega tihti kokku puutunud! Arvan, et tuleb tõesti teha standartsed vastused ning paluda poisse, et nad natuke ise ka kirjandust loeksid ning asja vastu huvi tunneks. Mitte, et näevad mingit lihamäge kuskil ja siis kohe tahavad ka samasugusteks saada.
×