Jump to content

vend vähk

Moderaatorid
  • Sisu loend

    10 229
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    111

Koik vend vähk postitused

  1. Sain jälle aega siia tulla.Vaidleksin vastu viimasele kommentaarile,Kingaviksiga me küll ennast kokku ei määri.See on üks spetsiaalne määre.Tegelikult on neid määrdeid erinevaid,parim on kindlasti profikreem.Loodan,et homme Viljandis tuleb sellest juttu,sest siiani on iga sportlane seda grimmi endale ise soetanud,aga ega seda igas spordipoes-klubis saada ei ole.Mul on homse peale suured lootused.OK,pean nüüd jooksma! Soovin kõigile intensiivsemat treeningut,vähem juttu!(Eile oli Revalis 3 suuremat jutuklubi kokku tulnud.Usun,et sellest,kuidas naised ikka ööklubis külge löövad,ei ole mõtet jõusaalis pool tundi rääkida.Kui ei viitsi ja ei taha ise trenni teha,siis võks ju saalist ära minna,et teisi mitte segada.)
  2. Tere kõigile!Olen jälle arvuti taha sattunud.Siin on mulle keegi kid küsimused saatnud,püüan nendele ka vastata:1.Dieet?Tuttav küsimus.Kindlasti on dieet erinev,sõltub inimesest ja eesmärgist.Igaks juhuks ei hakka oma võistluseelset dieetprogrammi siin avalikustama.Olen teistest teemade kommentaaridest õppinud,et kui keegi mingi tarkusega siin hiilgab,siis hakatakse teda kohe sitaga loopima,sorry et ropendan. 2.Vanus?Raske füüsilise treeninguga soovitan alustada ehk noorel mehel alles 15-16 aastaselt sellisel juhul kui on suuremad eesmärgid ja soov kulturismis kaugele jõuda.Teistele soovitan jõusaali minna ükskõik kui vanalt,aga treener olgu alguses ikka läheduses.3.Mina ise alustasin jõusaalis käimist 1992 aastal,olin siis just 15 saanud.Peale põhikooli oli soov ennast füüsiliselt arendada suur,kuigi seda,et kulturismiga oma elu seon,ei osanud ettegi kujutada.Esimene aasta oli rohkem naljategemise aasta.Peale lailihase midagi ei arenenud,aga teisel aastal treenisin oma tricepsid väga lühikese ajaga väga suurteks ja siis ei olnud enam valikut-pidin ülejäänud keha nendele kahele järgi treenima.Paljud arvasid siis,et ma panen keemiat,aga ma siis isegi ei teadnud,mis see keemia on.Arvan,et selline plahvatuslik tricepsite paistetus oli seotud mingi kasvuaja perioodiga.Isegi Ott Kiivikas on tunnistanud,et ajasin talle oma kätega kunagi noorena hirmu nahka.Sellel treenimisel on minu arvates ka oluline osa geenidel,aga see oleks juba pikem jutt.Olgu siis.Kui on küsimusi,andke minna!Vastan ikka kui aega saan.Kena päeva kõigile!
  3. Tere kõigile!!!Mulle on viimaste päevade jooksul korduvalt märku antud,et peaksin oma juubeliõnnitlused siin läbi vaatama.Ausalt öeldes jube hakkab.Kui ma kunagi veel 50 peaksin saama...Igal juhul tänan kõiki õnnitlejaid!Ise täna küll jõusaali vist ei lähe,mul oli tund tagasi sõjaväe üldfüüsiline test,mida peavad kõik ohvitserid tegema.Häbisse ei jäänud-2minuti jooksul suutsin 130 kätekõverdust ja 100 kõhulihast teha.See on parem tulemus kui enamikul kergejõustiklastest kaitseväes.3,2 kilomeetrit jooksin tänasel kuumal päeval 13,3minutit.Ausalt oeldes kumm on ikka päris tühi.Selle jutu moraal?Moraal selline,et kulturisti ei ole lihtsalt mingisugused tümikad,kes vastupidavusharjutustes teistele sportlastele alla jäävad-vastupidi.Kui ma rinnaga enam "pumbata"ei jõudnud,siis läksin tricepsi peale üle.Hüva,ma vaatan et siin on päris huvitavaks läinud,proovin siia tihedamalt sattuda.Toredat päeva jätku!
  4. Ma olen liigutatud.Just nutsin suurest õnnest.Nutan kindlasti veel.Suured tänud kõigile õnnitlejatele,mind ikka ei ole unustatud.Sügiseks midagi tõsist lubama ei hakka,kõik sõltub ju ikkagi konkurentidest!Ma lähen nüüd jäätist sööma.
×