Jump to content

vend vähk

Moderaatorid
  • Sisu loend

    10 229
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    111

Koik vend vähk postitused

  1. Nägin nüüd nädalavahetusel Otti Tartus ja vestlesime siis selle amazoni teemal kah, et miks ma siin enam sõna ei võta ja mis siin salata kevadel paar inimest suutsid mind siin vihale ajada, aga nüüd on selline olukord, kus huvilised on mind www.ratest üles leidnud ja ega nad mulle seal armu ei anna oma küsimustega! Pean siis siia osaliselt jälle tagasi kolima! Tänan õnnitluste eest ja mullegi on asi hakanud nalja tegema, et seda teemat veel kinni ei ole pandud! :-)))
  2. Kes sügisel võistlevad?

    võite arvestada!
  3. Mis parim tee maha võtmiseks?

    Nüüd sain, mis tahtsin. Sorry, ma usun, et see on ka siin nüüd minu viimane sõnavõtt foorumis...Ikka lootsin, et saan kedagi aidata, aga selle asemel tehti minust suur rahvavaenlane jne. Ok, mis siis on minu eesmärk, kui käin võistlustel? Aastaid tagasi, kui alla 80 kg meeste klassis olid sellised mehed nagu Kossenko ja Jemeljanenkov, siis ma ei osanud isegi mitte unistada, et olen ise kunagi selles samas kaalus... Jah, siit saaks nüüd tähenärijad ehk kohe materjali uue teema arendamiseks, aga minu jutu eesmärk ei ole hetkel ei keelatud ained ega mittekodanikud... Niisiis, miks ma käin võistlustel? Kurat, see tase on ju praegu nii nõrk ja mul tõesti ei ole võetud eesmärgiks musklitega leiba teenima hakata! Olen vist üks väheseid, kes ei tööta ei treenerina ega turvamehena ja oma sõjaväelase töös ei ole mul just suurt lihasmassi vaja. Jõusaalis käin ennast vormis hoidmas, ennekõike sellepärast, et edukalt läbida sõjaväelaste üldfüüsilisi teste ja vältida õllekõhtu. Eesti kulturismis mul eesmärk puudub ja võistlen täpselt niikaua, kuni viitsimist ja tahet oma raha selle peale kulutada on. Ja kui peaksid peale tulema uued, noored sportlased, kes on minust paremad ja kellel on soovi selle alaga elus kaugemale jõuda, siis astun kõrvale. Ok, nüüd keegi veel tagant järgi mind torkima tahab hakata, siis halleluuja, mina siin enam sõna ei võta- siin neid spetsialiste küll! Ja nendele, kes minult soovivad tellida odavalt USA toidulisandeid, ma ka veelkord ütlen, et ma ei viitsi sellega tegeleda ja mingi nänniga ma kellegiga konkureerima ka ei taha hakata... Ok, ma siis ei kirjuta siin enam midagi, aga kui kellelgi on küsimusi, siis vastan alati rõõmuga oma e-maili aadressil vendv@hot.ee Ma nüüd lähen trenni ja kohtume 3. aprillil! vend vähk
  4. Mis parim tee maha võtmiseks?

    Rasvapõletamine? Kindlasti toitumist muutma! Ise valmistun praegu võistlusteks ja olen väga lühikese ajaga kukkunud 89-lt kg-lt umbes 82-81 peale ja ikkagi sellepärast, et muutsin üleöö toitumist. Kuigi käin võistlustel, kulturistiks ma ennast ei pea, sest olen USA-s päris kulturistidega koos treeninud ja see on juba teine maailm tavalise harrastaja jaoks. Niisiis, toitumisest. Kuni võistlusdieedi alguseni sõin nagu tavaline inimene absolutselt kõike- küll praekartulit, küll pannkooke ja nii edasi... Muidugi sellise toitumisega kaob kõhulihase kuju ja reljeef terves kehas päris kiiresti. Pean lisama, et toidulisanditest ma ka eriti lugu ei pea ja kui tarbingi mingit valgupulbrit, siis täiesti ebaregulaarselt. Treeninud olen alates 1992 aastast ja aastatega olen selgeks saanud, et ei ole võimalik treenida ja süüa mingite standartreeglite järgi, sest inimesed ja nende geneetika on täiesti erinevad ja iga inimese organis allub erinevatele muudatustele erinevalt. Oma dieetprogrammis olen pannud põhirõhu valgu ja rasvaprotsentidele ja söön praegu ainult rasvata või minimaalse rasvaprotsendiga tooteid. Käin lihtsalt poes ja uurin põhjalikult toidupakidelt ,palju on ühes või teises totes rasva ja valku. Olen teinud päris huvitavaid avastusi viimasel ajal. Mõned tähelepanekud: Nõo viilutatud sink-rasva 0,4 ja valku pea-aegu 20%, erinevates makratoodetes on ka see vahe vähemalt 1:10, Tartu uues turuhallis müüakse ühes firma boksis päris hea maitsega rasvata jogurtit, mille kilohind on 10 kr/kg ja valku vist isegi üle 3 %! See jogurt on mingi kohaliku meieri toodang ja minu teada müüakse seda ainult selles boksis koos rasvata kodujuustu ja rasvata kohupiimaga! Rasvata kodujuustu annab edukalt salatiks teha just makraga ja lisada sinna siis kas kurki või tomatit maitseks jne...Rasvata kohupiimale lisa ikka rosinaid või õuna, eks ikka maitse pärast! Olen siin lugenud erinevaid rasvapõletusspetsialistide nõuandeid kus on siis ära toodud teaduslike terminitega oletatavad erinevad protsessid organismis, aga kordan, et tavatreenijale ei tähenda need numbrid küll midagi!!! Lõpetuseks: mind on siin ikka teinekord püütud parandada või siis paika panna peale minu kirjutisi erinevate spetsialistide poolt, aga tavaline jõusaalis käija ja siin oma küsimustele vastuseid otsija näeb siiski mind peagi jälle võistlustules, aga nendest "spetsialistidest" ei ole seal jälgegi! Armas rahvas, kui kellegil on veel küsimusi või arvamusi, siis saate seda alati teha minu postkasti e-maili aadressile: vendv@hot.ee ja kui keegi sellest jutumehest, kes siin nüüd pikalt kodujuustujuttu kirjutas, paremat ülevaadet tahab saada, siis Galerii-persoon-vendv! Ok, ma lähen nüüd varsti trenni ja siis peale seda veel pooleks tunniks infrapunasauna nagu ikka ülepäeviti... Kohtume 3. aprillil!!! vend vähk
  5. VEND VÄHI MURE-VÕISTLUSGRIMM!!!

    Ma korraks mõtlesin, et sul on võistlusgrimmi üle jäänud... Ok, vaatan, mis teha annab aga niikaua, kuni see probleem mul lahendatud ei ole, anna alarmi!!!
  6. eesti ron

    Mina seda asja nii ei jätaks!!!
  7. TÄNU AMAZONI MEESKONNA ABILE JA REBASEPOISI USINUSELE SAI MINU GALERIISSE LISATUD UUED PILDID! PEAGI ON LISA OODATA JA PROOVIN KA OMA VANEMAID VÕISTLUSTEPILTE JA KA 7-8 AASTA TAGUSEID PILTE OMA ARENGUST SIIN VÄLJA TUUA!
  8. millest alustada?

    oleks tore, kui leiad omale asjaliku treeningpartneri, kellel on samuti eesmärk enda kehaga midagi ette võtta! Saate teineteist rasketel aegadel toetada ja tekib ka võistlusmoment! EDU!
  9. proteiinipulbrid

    Olen aastatega näinud väga palju erinevaid spetsialiste, kes on omandanud oma tarkused erinevates kõrgkoolides nii meil kui mujal... Olen täheldanud, et erinevate koolkondade tarkuseterad võivad olla teinekord erinevad nagu öö ja päev...Marek ütles hästi- keegi ei ole kellegiga 100% sarnane! Peab lihtsalt ise katsetama ja eksperimenteerima, et iseenda arengus ja vastuvõtlikuses erinevatele preparaatidele vastuseid leida. EDU KÕIGILE!!! Aprillis näeme!!!
  10. Eks ma olen aja jooksul küll igasugust lurri omale sisse imenud, aga praegu pakutavaid uusi maitsvaid tooteid ei anna selle jahuga küll kuidagi võrrelda, mida 1992 aastal saada oli... Muide, kas keegi on käinud kunagi sellise ürituse peakorteris nagu "VÄGILANE"? See asub Tallinnas, Kopli liinides...JAAA, seda imet peaks igaüks ise oma silmaga nägema! Seal puudusid absoluutselt igasugused sanitaartingimused ja jahuhunnikute vahel tuias ringi mingi paks kass keda nähes mul tekkis omapoolne kujutlus selle toidulisandivalmistamiseprotsessi kohta... Ja ometi omal ajal viskasid kõik sellele Vägilase toodangule näppu, sest Eestis puudus konkurents. Ma siin loen hirmulugusid sellest, kuidas rahvas toidulisandeid veega kokku segab.Olen isegi proovinud, aga minu jaoks on 10 korda parem ikka vähese rasvasisaldusega piimaga neid segada, kui ma üldse toidulisandeid tarbin...Panen käe südamele ja ütlen, et ei ole mitte ühtegi toidulisandit juba eelmise aasta aprillist alates kasutanud!!! Jah, Kreatiini siiski ikka vahel võtan, aga väga harva! Milline on minu vorm? Minu eelmise nädala pilti on võimalik vaadata GALERII-PERSOON-VENDV-teine lehekülg(veebruar 2004). Siinkohal siiski täpsustan, et proteiinipulbreid ja lisandeid hakkan kindlasti kasutama 5 nädalat enne karikavõistluseid, kuna siis keeran kõik oma rasvakraanid kinni ja dieedieffekt on tänu sellel ülikiire! Kes soovib antud teema kohta rohkem küsida, siis vastan hea meelega vend.vahk@mail.ee
  11. Kui selle lipu leian, siis ikka kõrgele-kõrgele!!!
  12. megamass 4000

    Siin, Eestis on see ikka väga kallis, aga kui elasin 1998-1999 USA-s, siis sain seda hinnaga 12 dollarit suur potitäis ja seda müüdi supermarketites tervisekaupade osakonnas!!! Meil siin maksis selline pott umbes 1000 krooni sellel ajal, aga eks meil on ka rikkam rahvas... Megamass on tavaliselt väga hea maitsega ja kui piimaga korralikult ära segada, siis oleks nagu jäätis!!! Tulemused? Vot seda on raske öelda, sest ma kasutasin korraga mitut lisandit- kõik oli nii naeruväärselt odav!!! Tegelikult see toidulisandite mõjumine on ju puhtalt individuaalne! Mõni läheb punni, aga mõni lihtsalt tekitab natuke kõhutuuli ja muud ei midagi! Tuleb kõike proovida ja siis iseennast jälgida, mis ja kuidas toimub! Edu kõigile!!!
  13. valu rinnus

    selle rinnavaluga aeg-ajalt kokku puutunud, aga ikka peale seda, kui olen eelmisel päeval tricepsipumpasid rööbaspuudel vähemalt 75 kg-se lisaraskusega teinud. Siis alles paari päevaga valu kaob, aga see on vist individuaalne! Soovitada ei oska midagi!
  14. Rinnalt surumine.

    ...nii, et alguses teen 10x50 kg, siis minuti pärst 10x80, siis minuti pärast 10x110 ja siis minuti pärst 10x120 ja edasi püüan teha rekordeid korduste peale, aga mitte üle 10 korra seerias! Hetkel eesmärk teha kevadel 150-ga puhtalt 10-ne seeria! Praegu pigistab vast 3-4 korda ära! Võistlen iseendaga ja püüan iga kord oma eelmise korra tulemust kasvõi ühe korraga parandada! Näiteks 130-ga olen nüüd sellel aastal teinud 9x puhtalt ja 140-ga 6 korda... Paari päeva pärast pean tegema kas 130-ga 10x või 140-ga 7x. Nendele, kes ei tea, siis see ei ole kaugeltki minu maksitulemus- ma praegu lihtsalt taastun ja kui jõuan oma rekordnäitajateni, siis ikka edasi!!! Mingisuguseid kindlaid seeriaid tehes lootma jääda suurele jõu arengule küll ei soovita! Muide, 1996-1997 tegin juunioride klassis jõutõstmises päris mitu Eesti rekordit! Peab ise vaeva nägema ja pingutama, et head tulemust saada!
  15. Õnnitlused lapse sünni puhul Marekile ja Signessale!

    ...VEND MAREKILE!!!! :-)
  16. Tüdruksõber

    Olgu ta tüdruksõber või abikaasa...Kui tahab oma tsellut tuharatele kasvatada, siis ei aita mitte ükski treener ega spordisaal!!! Oo jaa...kogemused. TAHTMIST ON VAJA!
  17. Ottile, V.Vle ja Marekitele

    ...aga spordisõprasid siin jahmatada ka ei tahaks oma toitumise ja toidulisanditesse suhtumisega. :-))))) Keegi nagunii ei usuks!!!
  18. Tokkole!

    Võtan siis hr Andlaga siin Tartus ise ühendust!!! :-)
  19. Tokkole!

    SEST KINDLASTI OLEKS KA MINUL OLNUD SÜGISEL "KODUNE TÖÖ TEGEMATA"!!! MILLISED ON NEED MUUDATUSED, MILLEGA PEAKSID SPORTLASED HARJUMA JA ARVESTAMA?
  20. Tatoveeringud?

    Uskumatu, aga rahval selle teema vastu huvi suur!!! Naljatades võin renarile öelda, et kui nüüd noorena teed muskli peale varese, siis vana mehena ilutseb 60 cm-sel biitsepsil kotkas!!! :-))) Tegelikult usun, et vend Eplik oskab nõu anda selle tattooteema kohta!!! MInul endal on lastud vasakule õlale Jack Nickolsoni portree Jokkerina Bathmani filmist ja hiljem lisatud kahele poole inglid. All on kiri: OHIO, USA oct 1998-apr 1999.
  21. Tatoveeringud?

    VÄHEMALT NEGATIIVSELT MITTE... MUIDUGI, TATTOOTEGEMINE ON OLULISELT VALUSAM, KUI RASVAPROTSENT VÄGA VÄIKE JA NÕEL LÜÜAKSE LIHASESSE. NO IKKA ON VALUS!!!! :-oooo
  22. millist valku?

    korralikult vihale ajanud!!! Mina panen nüüd käe südamele ja tunnistan, et ei ole 4 viimast kuud mitte grammigi ühtegi toidulisandit puutunud, aga vorm tuleb mürinal!!! Samas näen iga päev spordisaali riideruumis kuidas rahvas mingisugust pulbrijooki omale sisse kugistab, aga jõusaalis tegeletakse ikkagi rohkem jutustamise ja jamaga. Ma tõesti ei tea toidulisanditest ja preparaatidest prääksugi, aga uskuge mid, MA TULEN KEVADEL PEALE AASTAST PAUSI JÄLLE VÄLJA!!! Edu kõigile! :-)
  23. Jah, mis siin salata, olen amazonest pikalt eemal olnud, aga elu täis üllatusi ja nüüd valmistun kevadisteks võistlusteks ja energiavarud on saja peal!!! SOOVIN KÕIGILE FANTASTILISI JÕULUSID JA PALJU PROTEIINIPULBRIT JÕULUVANA KINGIKOTIST!!! :-)
  24. Kuuldused minu varajasest põhjaminemisest on ikka enneaegsed...Ööklubidesse ma oma jalga ei ole tõstnud, aga kõrtsis on küll eneselegi üllatusena õhtuti istutud. Ei ole vast enam saladus, mis juhtus minu imelise abieluga... Loodan südamest ennast jälle kevadel lavalaudadel ilmutada, aga sügiseks ei ole küll mitte midagi tõsist ette näidata...Eks ma olen siis pealtvaatajate hulgas ja elan lemmikutele kaasa. edu kõigile - 80 kg kaalus ja teistele ikka ka! Minu pilte saate näha www. rate.ee ikka vendv nime alt! Imelist õhtut kõigile!
  25. Inimestele, kes tunnevad huvi, et kas ma selle aasta Eesti meistrivõistlustest ikka ka osa võtan, siis kindlasti ma seda ei tee paljudele teadaolevatel põhjustel. Mul on kahju... Minu tel nr: 051-919131
×