Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. SKG transformation journey

    Oled sa talle oma läbi aastate arengupilte näidanud? Siis näita võrdluseks mõne tabletivenna 1kuuri pilte.
  2. Alakaalu jama

    Kus ignoreerimis nupp asub siin foorumis?
  3. Alakaalu jama

    Hea, et need inimesed ei öelnud "uuri ise järele", kelle artikleid sa siin räägid. Foorumid selleks ongi, et teadmisi ja kogemusi teistele jagada, selline "ma tean, aga ei ütle" ei sobi avalikku foorumisse. Siin ei ole valitsuse liikmeid ja suurkorporatsioonide nuhke, võid panna rahulikult oma viited uurimistöödele kirja. Kui sa tahad nüüd kirjutada midagi, mis sisaldab "uuri ise" sõnaühendit, siis loe uuesti mu posti algusest.
  4. Alakaalu jama

    Aga kuidas see toore liha söömine lahustoitumise põhimõtetega kokku läheb? Toorest kartulit tohib samal ajal süüa?
  5. Alakaalu jama

    Uuri ise järele.
  6. Alakaalu jama

    Mis jama sa ajad, ma lugesin seda foorumit, millele sa viitasid ja seal arutletakse, kuidas oksele hakkamata toorest liha süüa. Mis see minu proovimine siia puutub? Ma tahtsin teada, miks nad siis seda toorelt söövad, kui küpsetatult on sama kasulik, aga ära vasta, ma ei tea, mis ristiretkel sa siin oled. Ei tea,mis järgmiseks, inimese kõige naturaalsem toit on teine inimene toorelt? Kuradi internet.
  7. Alakaalu jama

    Siis on tore, et see kõik kehtib ka KÜPSETATUD dieedi puhul. Siiski jääb õhku küsimus, miks nad seal foorumis siis üksteist õpetavad, kuidas mitme kuu vanust liha ilma oksendamata alla neelata.
  8. Alakaalu jama

    Normaalne, soovitame muidugi toorest liha süüa.
  9. Suveks trimmi

    Kui pekki väga kehapeal ei ole, siis aitab jõutrenn väga kiiresti visuaalset pilti parandada. Jätka seda kogukeha kava 3-4x nädalas ja küll tulemused tulevad. 15 minutit on täitsa piisav sinu eesmärke arvestades. Söömisega on keerulisem, vähe valgurikkamalt võiks ju proovida süüa, aga kui keha praeguse söömisega toimib ja energiat on, siis toidu sissetoppimisega võib asi valesti minna. Kui lisatrenn isu suurendab, siis kindlasti söö rohkem, mitte ära hakka tagasi hoidma, sul hästitoimiv ainevahetus, see söök ei lähe sul pekiks nii kergesti.
  10. SKG transformation journey

    Selles mõttes uskumatu, et väga soodne?
  11. SKG transformation journey

    Väga andekas!
  12. Enforcer'i blogi

    7,5 kuud trenni, 10 kg lihast peamiselt ülakehasse, periood sisaldab veel mingeid cuttimise ja bulkimise etappe, sounds legit. Sa alustasid suures dehüdratsioonis järelikult, kui tõesti naturaalne kõik.
  13. SKG transformation journey

    Ma kujutan ette, kuidas SKG välja näeks, kui ta tegelikult kah midagi paneks. Selline kodumaine Lesukov käiks ringi.
  14. Seljaprobleemid

    Mis siin toimub? Mul konkreetselt suurendas masaaz valu, või mille üle vaidlus käib? Kas mapo arvates ei saa ükski massaaz valu suurendada või vale massaaz ikkagi saab?
  15. Seljaprobleemid

    Massaaž saab valu suuremaks teha, kuna paljud lihased on pinges just sellepärast, et valu vähendada. Teisest küljest jälle aitab paraneda, kuna paneb hapniku uuesti lihastes liikuma...
  16. Seljaprobleemid

    Mul läheb kolmas kuu sarnase jamaga, rohud ei aita, harjutused ei aita. Kuna olen kunagi julmalt raha pannud sarnase olukorra puhul eraarste mööda jooksmisele ilma igasuguse tulemuseta, siis seekord olen käinud ainult riiklikus meditsiinis ja efekt on null. Järjekorrad on mitu kuud, nüüd õnneks hakkab füsio peale. Internetis olen ennast muidugi kõvasti harinud, masendavalt palju on inimesi, kes võtavad 8 aastat valuvaigisteid, käivad iga 3 aasta tagant lõikusel, elavad aastaid voodis jne. Vastupidiseid lugusid oin kah, loetakse mingi raamat läbi ja 5 aasta kestnud valud kaovad, vahetatakse tööd, valud kaovad. Ise usun kõige rohkem istumise kahjulikkusesse, kui palju päevas istuda, siis mingi väikese trenniga ei tasakaalusta ära ennast. Sellest tõenäoliselt põhjustatud kõik need jamad.
  17. Õblukesele lihasmassi juurde

    treeninguga lõhud lihast, valgu söömisega kasvab lõhutud lihas suuremaks. Kui selle teise asja ära jätad, kaob lihas kiiresti. Järele jääbki skinny fat. Söö valku.
  18. Treenig ja alakaalulisus

    Pole vaja üle mõelda, sellises vanuses annad julmalt toitu ja trenni peale, lihas kasvab mis mühiseb. Näiteid on tohutult. Ma arvan, et enamus eesti kulturistidest võib sellele alla kirjutada.
  19. Palun abi (toitumiskava)

    Pane täpselt kirja, mida ja mis kell sa eile sõid.
  20. Kaloraaz

    kui sa algaja oled ja pekk on ümber, siis kõige parema tunde annab ikkagi stabiilne peki kaotus. kui samal ajal suudad lihast säilitada, siis visuaalne pilt muutub niikuinii niimoodi, nagu lihast tuleks juurde. Niiet lase v'äikeses alakaloraažis esialgu.
  21. Nõuanded edaspidiseks?

    Googelda reverse dieting, ehk saad abi.
  22. Personaaltreener, kes sõi end paksuks

    Minuarust hea promo, treenerina tuleb selline kogemus kindlasti kasuks. Võibolla natuke lühikest aega oli ainult paks, et tunda seda tõelist toidusõltuvuse tunnet, mis paksudel on.
  23. SKG transformation journey

    Lasin selle american whey proteini kah googlest läbi ja seda kah kõik kiitsid, et mingeid vaevusi ei tekita. Niiet ma seda kvaliteedi aluseks ei võtaks, palju gaase tekitab või ei tekita.
  24. Aasia toidud

    Tegelikult nii ei ole. Kui võtta näiteks hiina, siis nad läksid juba usast mööda diabeetikute suhtarvult, mingi 11% rahvast on diabeedihaiged. 80-nendatel oli see arv alla 1% hiinas. Niiet asi on koguses. Paned julmalt riisi ja rapsid päev läbi põllul, kehakaal on normis, pned julmalt riisi ja vedeled arvuti taga, saad diabeedi.
  25. SKG transformation journey

    Lol American pure whey oma poole protsendi valguga! Kust neid testribasid saab, ma mõõdan oma kohalikud tooted kah üle...
×