Jump to content

AndreasAndreas

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

AndreasAndreas

  • Tase
    Algaja
  1. Rinnalihaste harjutused

    Video oli mega hariv. Ei ole kunaghi nii teinud aga nüüd on olemas uued nippid nii et aitääh
  2. Vend Vähk

    Tervist, seda et trenni jõuan teha normaalselt et teen antlitega 10 x 10 seerjaid raskusega 12 Kg ning kõhulihaseid 200 päevas jne. Aga kui jõudis asi Rinnalt surumisele siis oli asi vääga täbar, häbi oli tunnistada et jõuan kusagil 40 Kg 10 korda suruda ja peale seda enam ei jõua, kuigi rinna lihased on mul suht suured. Milles on viga või mis harjutusi saaks kodus harastada rinna lihaste treenimiseks. Mure on suur kui nii võtta asja.
  3. Bitsepsi ümbermõõt

    Olen 16 Aastane, kaalun 79 Kg ja olen 180 Cm pikk ning ümmbermõõt on 31 Cm.
  4. Uus tiitel

    Paistab et see läbi aga sain aru et siis Spetsialist läks läbi .
  5. Kangi tõstmine

    190 keskmine
  6. Puhkus

    Puhkus on minu arust trenni juures oluline. Ise olen käinud 6 kuud järjest trennis ja pärast seda küll oli puhkust vaja, kuna lihtsalt ei jõua enam muid toimetusi teha, käisin mingi 3 - 5 korda nädalas saalis.
  7. Kus trennis käid ja kus elad???

    Elan Tallinnas ja hakan käima järgmisest kuust Jõusaalis Hetkel teen Tööl füüsilist ! Elan õismäel.
  8. Paluks abi seoses toitumise , rasvapõletamisega...

    kuidas sul saab olla kõhtu selles vanuses ? Mina olen ka 16 aastane, kaalun mingi 79 - 81 Kg ja olen 179 pikk, ja minul ei ole mingit õllekat ja lihaseid sammuti ei ole rambo moodi. Et tekkib küsimus, kui suur su ümmbermõõt siis on või mis Nr pükse sa kannad?
  9. Kui Kiire on teie ainevahetus?

    mingi 3 - 5 korda, aga tervislik toit(Salat,Tomat ja muud viljad )
  10. Tervist

    Emm... ma sooviks ikkagi arvamust Vend Vähjalt.
  11. Tervist

    Selline asi on et hakan järgmisest kuust jõusaalis käima et oleks vaja soovitusi ja kas peaksin sööma valke või muusid toidulisandeid ? Ma olen 16 aastane ja kaalun ummbes 79Kg. Eesmärk oleks lihas massi suurendada ning kaalu muutumine ei oleks probleem. Olen tegelenud ka varem jõusaaliga aga ilma iga suguse abita ja näpunäideteta mille tulemusel ei muutunud midagi kuigi käisin 6 kuud järjest 3 korda nädalas ja trenni tegin sammuti. Et oleks väga tänulik info eest mis võiks asidata kaasa lihas massi suurendamisele, muidugi ka oleks kava teretulnud Ettetänades Andreas
  12. kõht

    Tänan lingi eest. Sellest on abi
  13. kõht

    Kohe küsingi et mis dieeti silmas peate ?
×