Jump to content

keiko

Kasutajad
  • Sisu loend

    91
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

keiko

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 03.12.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Millist kala sööte?

    Kui kala on hästi tehtud siis seda ma ka söön. Aga eriti meeldib angerjas
  2. Palju õnne Ott

    Palju õnne!!!
  3. Valgurikas õhtusöök

    Mul on saanud otsa ideed mida õhtul paar tundi enne magama minekut süüa. Kuna olen praegu söönud nii kohupiima, kodujuustu, tuunikala - kuid nendest on tõsine kopp juba ees. Järsku oskate soovitada midagi valgu rikast aga samas mitte väga kallist. Olen proovinud ka kana osta vahetevahel aga siiski pika peale hakkab see rahakoti peale.
  4. Armukesed.

    Kaks meest kohtuvad juhuslikult tänaval. Esimene küsib teiselt: " Kuhu lähed ?" Teine vastab: "kuule ostsin naisele lilled ja lähen kingin need talle." Esimene selle peale: "kuule need on ju sul kunstlilled!" Teine esimesele: "no mul on kummistnaine kah."
  5. Probleem näoga

    Eks sa ise tead enda olukorda vast kõige paremini. Kuid minu soovitus oleks minna kindlasti nahaarsti juurde!
  6. Dekstroos

    Kui suur peaks olema kreatiini ja dekstoosi vahekord kasutamisel?
  7. Kreatiin

    Ok, küsimused on küll lollid aga ikkagi tahaks endale asi täiesti selgeks teha. Esimene oleks siis, et ma kasutan Whey Lemon Superit mida siis joon ka kuni 300 ml veega aga plaanis on võtta biotechi monohüdra kreatiini aga seda tuleks võtta 500ml veega vähemalt nii on seal peal kirjas. Kas see tähendab siis seda, et ma ei saa neid koos võtta kuna anumasse pean ma panema ju erineva koguse vee ? Ja kas ma peaks ka dekstoosi lisama kreatiinile? Ja kas puhkepäevadel pean ma ikka kreatiini võtma? Kui need asjad on selged siis hakkan võtma
  8. Noored jõumehed

    Väga väga tubli! Paljud täiskasvanud mehed (kes muidugi trenni ei tee) ei suru ka nii palju!
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Aga muidugi Ott!!!
  10. myytidest lahemalt

    Ühtegi müüti ei saa ju võtta tõena. Kuid siiski on minu arust enamus müütides tõetera sees ju. Tõsi seda tõetera on rasku leida, kuid siiski võimalik
  11. Kas liiga tihe kava?

    Ikka liiga tihe kava
  12. WFF i tegijad !

    Ega jah peale Ain Kimberi ja Marek Kalmuse küll kedagi selle pildi peal ei tundnud
  13. Kui tihti kava vahetada?

    Mina üle ühe kuu ühe kavaga teha ikka ei saa
  14. Dekstroosi pärnust

    Mis asi see tervise riiul veel on?
×