Jump to content

kakur007

Kasutajad
  • Sisu loend

    170
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kakur007

  • Tase
    Kasutaja
  1. Õlaprobleemid

    Mis tähendab õlg on haige? Kui õlg teeb rööbaspuudel surumise aeg valu siis tasuks see välja vahetada. Kui ei siis miks mitte teha, harjutus iseenesest hea kuid ei loeta vist väga õla harjutuste alla pigem triitseps/rind nagu eelpool mainitud.
  2. Tallinn - Helsinki - Stockholm jõutõstmises

    Kogusumma tuleb siis 970 kg mitte 930 kg. Matemaatika on kuskilt maalt alt vedanud.
  3. Palju Õnne Kaido Leesmann!

    Suured õnnesoovid!
  4. Abi kavaga.

    Kui ma ei eksi siis see kava ongi võetud siit samast fitnessist. Algajate kava. Kuid jah jõutõmme/kükk peaks siiski kavas sees olema.
  5. Tume veri

    Proovisin aga ei leidnud, võibolla jäi kahesilma vahele. Igaljuhul suur tänu kiire vastuse eest
  6. Tume veri

    Niisiis tekkis küsimus, mis põhjustab vere tumeda värvuse ?
  7. Trenn ilma jõutõmbeta? Ajaraisk?

    Jõutõmme peaks ikka sees olema kyll See on üks põhilisest baasharjutusest peale küki ja lamades surumise, nii et suhteliselt oluline harjutus. Isiklikult soovitaksin kyll selle kuskile sisse panna
  8. PALJU ÕNNE KAIDO LEESMANN

    Suurimad õnnesoovid ka minu poolt juubeli puhul!! Palju Õnne, jõudu ja jaksu edaspidiseks
  9. Nonii...Arvatavasti võtan ka osa siis juuniorite klassist. Kaal hetkel sinna 120 kg kanti , sellega siis looadn 15+ teha
  10. fitness.ee poe kliendikaart?

    Kliendikaardi tegemine maksab täpselt 100.- Kliendikaardiga saab iga toote pealt 10 % allahindlust, nii et tasub ära see kaart ennast kohe kindlasti ja soovitan soojalt see endale soetada.
  11. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    186,7 cm , 121 kg ja vanus 17 Kõik andmed täna mõõdetud ja kontrollitud
  12. Aidake uurimustöö teema valimisega.

    Keegi ei oska midagi pakkuda ?
  13. Mina tegelen hetkel...

    Söön ning valmistun magama minemiseks kuna arvatavasti homme hommikul peab kell 8 ärkama, et jõuda kella 10:00 trenni
×