Jump to content

WinchesterMan

Kasutajad
  • Sisu loend

    119
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

WinchesterMan

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 08.07.1991
  1. Head vabariigi aastapäeva!

    Jõudsin mõned tunnid tagasi paraadilt tagasi ja olin väga üllatunud kohalike positiivse suhtumise üle. Paraadi kogemus oli väga väga positiivne, kui välja arvata see, et sain väikese haiguse vimma sisse seal miinipilduja kastis istudes. Head Vabariigi aastapäeva kõik eestlased!
  2. Suured õnnitlused Argole ja Helenale!
  3. Mis on pildil?

    Imre Vähi?
  4. Mida soovitate hommikuks süüa?

    Kollased viskan minema sellepärast, et ma ei taha mõttetult palju rasva ka süüa. Ülejäänud päevas tuleb mul selle jagu rohkem. Suhkrut lisan maitse pärast.
  5. Mida soovitate hommikuks süüa?

    Söön 125grammi(Kuivainena 125 grammi) kaerahelbe putru, mis on piimaga tehtud. 5 munavalget ja 3 kollast ning tass kohvi suhkruga. Vahest kõrvale paar viilu leiba ja juustu, kui kodus on.
  6. Fitness.ee otsib suvist loosungit!

    Midagi sellist äkki, et vasakul oleks suurelt Kiivika pilt ja paremal Liisa pilt. Nende kahe keskel üleval võiks olla kiri: "Meil on teadmised ja välimus. Varsti ka sul!" Ning all nende kahe vahel Fitness.ee logo.
  7. Kas tuled pühapäeval EKV vaatama?

    Mina olen üks -aron-'i ja Mr.TambourineMan'i sõpru-nii, et olen tulemas
  8. Ettan

    Kui saan, siis kasutan. Peale trenni on hea.. lõdvestab lihased ära ja pärast on sügavam uni, kui kunagi varem Olen proovinud Granit'it, Diplomat'i, skurf'i, Nick and Johnny't, General'i, Ettan'it ja Lucky Strike'i. Valge skruf oli kõige parem neist ja kõige halvem oli kindlasti Ettan. Rootslaste jaoks on Ettan nagu eestlastele suitsudest Leek või priima-Odav aga halb.
  9. Küsmus?

    Ära karda, et su lihased kasvaks liiga suureks. Pigem karda seda, et nad ei hakkagi kasvama
  10. Lõunaks kooli midagi:D

    Noo mina söön koolis esimesel korral riisi ja liha ning teisel korral kohupiima ning leiba. Oma tomatimahla võid kõrvale juua et läheks libedamalt alla
  11. Kes on kõige kollim ?

    Rühl on kõige kollim kuid käitub ta lollisti, sest sööb ta ju steroidi mollistki.
  12. Klassika MM...........

    Vähi: 6. koht Vaible: 15. koht Kalmus: 11. koht Ader: 18. koht
  13. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1. Ott Kiivikas 2. Imre Vähi 3. Marek Kalmus 4. Marek Marozov 5. Valju Jagomäe
  14. Põhjamaade meistrikate ennustus läks täiesti mööda aga siiski proovin siin ka ennustada. Ott Kiivikas 7. koht
×