Jump to content

FitMan

Kasutajad
  • Sisu loend

    147
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik FitMan postitused

  1. Kes mida sööb siis?

    kindlasti näitab postituste hulk kui Suur " T e g i j a " sa oled
  2. Kes mida sööb siis?

    ma arvan et 1,5 aastat lisandeid kasutanu pole enam algaja ja kust otsast tead sina kaua ma kangi rebinud olen, hoopis sul neljateist aastasel tatil pole mingeid lisandeid vaja ja sa ei tohiks üldse nii vara jõusaalis käiia, kuigi vaevalt sa seal midagi muud peale bizdjoozi ka teed
  3. Foorumlastest

    Vanus: 24 Haridus: kõrg Amet: laevamehaanik
  4. Kes mida sööb siis?

    kusjuures mina pole veel tundnud, hakkan juba kreatiinis ka kahtlema, aga proteiini ma usun
  5. Thermo DynamX

    http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=7014&hl=
  6. kätekõverdused...

    lisaks - jalad rinnast kõrgemal - treenid rinna ülaosa, rind jalgadest kõrgemal - treenid rinna alaosa
  7. mida arvate tootest Thermo DynamX??

    mul sõbrants manustas seda kraami, alguses nagu poole kraadi võrra tõstis kehatemperatuuri ka, järgmisel päeval juba oli kõik ok, paari päeva pärast ütlesin et las suurendag kogust, siis sama lugu et alguses tõstis ja siis harjus organism ära sellega, ühe korra suurendasime veel-siis võttis ta juba ühe tableti lubatu maksimumist rohkem, jälle sama lugu, tol ajal sõi ta veel S55 ja DR7-t, kurki ,tomatit, õuna, pirni, kiivit, banaani, viinamarju, aga tema puhul see ei aidanud. hiljem aitas S55 ja aeroobne trenn.
  8. rinnalt surumise reeglid?

    oskab keegi öelda konkreetsed rinnalt s.t lamades surumise reeglid, või mingi saidi üles panna kust neid lugeda, ja küsin siis juba teise küsimuse ka kuigi see vist siia alla päris ei lähe, aga kust saab osta võistlusgrimmi?
  9. Kodujuust ja kohupiim

    Teab keegi kas ja kus tallinnas on müüa lahtist kohupiima ja kodujuustu?
  10. eine pärast kreatiini?

    kui alustan nüüd kreatiini laadimiskuuriga, siis millal peali koksi võin sööma minna, koksi läheb peale kraetiini veel viinamarjasuhkur, proteiin ja L-glutamiin ( 4x päevas) ja säiltusfaasi kohta sama küsimus( siis muidugi 1x päevas). kokteili lisandite kogused on mul lubatu minimaalsed. Ühe tunni pärast oleks vist küll juba normaalne?
  11. mine üle mitterasvasele toidule, puuviljad, see annab päris palju kaalukaotust, ise panin kõvasti rõhku jõusaalile ja vorpisin ka kõhulihaseid ja nelja nädalaga sain lahti 8 kilost, ise ka imestasin, aga kindlasti aitaks jooks rohkem, aga mina joosta ei viitsi ja jätkan parem samas vaimus
  12. Mariuz Pudganowski jõusaali video !!

    teised kolm venda tuleks küll saata väikese rasvapõletusprogrammi peale
  13. Küsimused

    Küsimused: 1. Kust on võimailk saada ALA-d (alpha-lipoic-acid), mis see endast kujutab ja kui palju peab seda kreatiini kuuri ajal võtma? 2. Kust on võimailk saada Alc-d (atsetüül-l-karnitiin), või on see tavaline L-karnitiin ja palju seda tuleks manustada kreatiini kuuri ajal? 3. Kui pikk või lühkie peaks olema paus kreatiini kuuride vahel kas 2 nädalat või 1 kuu? Olen leindnud erinevaid variante. 4. Kumba proteiini soovitate koos kreatiiniga võtta, kas Protein No 1 või Casein 1, ise kaldun viimase poole, kuigi tema bioloogiline väärtus on 77 % vadakuvalgu 100 % kõrval. Kaseiin neeldub aglasemalt ning seetõttu kasuttakse vabamevaid aminohappeid aeglasemalt s.t suuremal määral valgu sünteesiks. Või on kellegil kogemusi veel parema valguga, kui siis koos põhjendustega paluks. Vastuolu valgu kasutamisel koos kreatiiniga on ka see , et soovitatakse võtta 50 g, aga samas kehtib ka põhimõte et üle 20-30 g ( siit samast portaalist saadud artiklite andmete põhjal) korraga pole mõtet võtta, sest ülejäänu läheks energiaks( ka rasvaks). Kust jookseb kuldne kesktee? Üldiselt pole mõtet panna, et kasuta otsingut - seal on kõik olemas, olen kasutanud, ja targemaks ka saanud, kuid neid küsimusi vastuseid jagaks ka siin.
  14. Küsimused

    nii et tarku mehi siin rohkem pole
×