Jump to content

kaidokaido

Kasutajad
  • Sisu loend

    30
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaidokaido

  • Tase
    Algaja
  1. nn õhtusöök

    hmm. ära siis söö ültse! kui tahad seda rasva kaotada. siin igaüks räägib kes mida õhtul sisse taob:))) keda see huvitab? mingit umbes pläusti aetakse koguaeg... ma ei saa aru miks? ma kaalun hommikul 3kilo vähem kui õhtul ja ei saa küll aru et midagi kadunud oleks....või õhtuks juurde tuleks. tundub ,et mõned on koguaeg täitsa kuivad ja tippvormis:)
  2. juhtus selline lugu ,et üks aus ja korralik eestimaa bussijuht kimas scaniaga täie matsuga sisse......mõlemad põlvekedrad puruks. käeluud ja rangluud lapsepõlves kui sõitsin ratast. varbaluu kui pidin kasutama vägivalda.....SIIT KA MORAAL!!! ÄRGE KASUTAGE KUNAGI VÄGIVALDA SEST LÖÖTE OMA KONDID PURU VÕI KEEGI KES NOKIB PANEB PÄRAST LÖMMIS PASUNAGA KITSE JA SAATE MÕNUSA KOHTUJAMA.....
  3. huvi pärast küsin:)

    130 teen üheksa -kümme kordust ära. pool aastat tagasi oli kuskil5-7kordust. kaalun 113-115kg
  4. Jalgadelt surumine

    täpselt 530 10kordust järjest.haapsalu spordisaalis. on ka pilt olemas ja video ka kasseti peal.oli vaja ka ühe suurele ja targale tõestada... kui tegin 400sai parema efekti....korduste arv suurenes ja lõi korralikult täis. üldiselt mingeid rekordeid ei purusta ja saalid on täis selliseid tegelasi,kes suruvad sama ja kaugelt rohkemgi. ainuke viga see ,et viimased kettad peab sinna keskele laduma. aga peale avariid teen 50kg ja kuskil paarkümmend kordust järjest.oktoobris oli õnnetus ja mõlemad põlvekedrad olid puru...usun ,et suudan kunagi sama tulemuse saavutada tagasi...
  5. Teie päeva plaan

    hommikul ärkan kuskil 8 ja siis kohe sööma. söön palju.putru,kala,muna jne. 10.00 söön jälle.suppi prae ja mahla. 11.00 segan siis omale pailapsiini:erinevad segud lisandid ja kohupiima. 12.00 trenn 13.30 kohe koksi jälle 15.00 söön prae ,puuvilju 17.00 kerge söök 19.00koksi puuvilju,juurikaid mingit tööd ei tee kus tuleb rassida,tavaliselt magan veel pealetrenni tunnikese. vahel on siiber juba sellest hommikusöögist aga kere nõuab oma:)) praegu tervelt kuu aega istun lihtsalt kodus kuna jalg kipsis.teistele soovin aga edu!
  6. Bitsepsi ümbermõõt

    meil umbes samad mõõtmed, pilti ka saad näidata? mul ainult kaal 70 kg njah.mul on kuskil 49-50.see on püsinud juba kuskil aasta. alustades oli päris pisike käsi....)) vahel oli piinlik, sest mõni tütarlaps oli ka suurema käega... soovin teile kõigile edu ja pealehakkamist.
  7. Kulturism, miks?

    treenin sellex ,et tunda endas seda heaolu tunnet mis tekib treenides..... ilma ei saa enam kuidagi.ja ei taha ka.tervise kohapealt on muidugi ka vastuväiteid.igaüks ütleb mida tahab aga kui sa midagi ika tahad saavutada siis ilma paugutamata ei saa.ja siinkohal vaielda on mõtettu:)))) edu ja palju tervist teile kes te treenite 5-6päeva nädalas1,5tundi ja aastast aastasse. ja seda ilma keemiata
  8. jurjev

    pumper olen sinuga ühel meelel.tulemused sõltuvad ikka endast!!! haapsalus on näitex ühes75 ja teises saalis30 kord.kuukaardid aga 550 ja400. soomes aga 6eurot kord ja 35 kuukaart.mõnes ehk teised hinnad,kes teab. nii ,et tartus polegi kirves väga.tean kohtasi kus lastaxe ka pakki suitsueest tunnike kangi lükata...irw ja seda tartus
  9. Kuidas treenida????

    kahe hantliga saab teha kõike. tõesti kui on tahtmist siis anna ainult minna.mida? pole mõtet hakata siin ülesse lugema sest harjutusi on väga palju. olin sunnitud kaks aastat treenima veepudelid kotis ja nöör otsas:))) rinda tegin nii ,et teine mees oli turjal.samuti kükke.lõuga tõmbasin 6mm traadi peal...irw olin siis 25. arenesin siis ka palju.ei valku ei midagi.ainuke mis oli oli tahtejõud. vot siis ma unistasingi kangidest ja hantlitest:)) ja sellest mida saaks kõike nendega teha. täna käisin naisega lossipargisja seal oli kohalik rammumees2005.peale seda kui kõik härjad olid seal oma rinna ära surunud ,(kutsuti)läksin publiku seast ja surusin ainult esimesest kohast kaks kordust vähem...irw sain sealt mingi särgi ja oligi jokk. aga arvestada tuleb seda ,et paari päevapärast mul op tulemas ja söönud olen ainult tavalist toitu.ei mingeid muid maiustusi:() seega lõpetusex ütlen ,et uuri sebi ja pinguta ja tulemused tulevad ise koju kätte. parimat soovides kaido
  10. Küsimus treeningkava kohta.

    ei saa täpselt aru mis sa rinna ja selja all silmas pead? kas rinda teed ainult surumist lamades või lased ikka kõik läbi. ja seljaga samamoodi. kui lased rinnal,seljal vähemalt kolme erinevat harjutust siis raudselt palju. see käib esmaspäeva kohta. teised päevad ka sassis kuidagi. kui ma teen korralikult rinna läbi siis ei jõua ma seljaplokiga midagi teha. minu soovitus olex selline, et kombineeri üx suurem ja teised väiksemad lihasgrupid ühele päevale. näitex selg ja õlg või siis rind ja triitseps. üldiselt kavasid on saada kuhjaga pead ainult sobivama endajaoks leidma.
  11. Triitseps

    tugevad triitsepsid saad siis kui teed normaalselt trenni.ainult triitsepsit teha, no ma ei tea. imelik ju..... selliseid tegelasi jalutab linnas ringi küll ,kes harrastavad ainult rinnalt surumist või biitsepsit pumbata. tuleb ikka kõike lihaseid tugevaks treenida mitte ainult ühte. tee või sebi korralik kava omale
  12. Kükkimine - täiskükk

    karotse kui te siin sellise raskusega kükke teete siis olete ikka kõik kole härjad. aga nüüd ma tahax teada mitmekordsed eesti meistrit te olete??? enne kui keegi siia midagi kirjutab lambist, võiks asja veidi uurida ka. või kükite kodus kapis...
  13. Alkohol

    njah. suvejooksul olen paar korda õlle ja siidrit võtnud.trenni teen seitse aastat. esimestel aastatel oli kohe näha kuidas kuivad kokku nagu kuivik. enam aru ei saa. igasugune alcohool on väga negatiivse mõjuga lihastele. nat vein ehk pisut vähem. kui aga üldse ei võta siis ka kuidagi kliinib ära pikapeale. kui sa aga sellise küsimuse siis ülesse tõstsid siis aravan,et ära võta. ehk oskad niisama ka kihvt olla
  14. Kas jah v6i ei =\

    ei pane mingit kasvu kinni.need rohkem legendid... soovitan samuti koostada kava ja konsulteerida asjatundjatega. soovitavalt siis eri saalidest. olen neid tarku näinud küll ,kes loevad sulle moraali raamatust kulturism kõigile. aga kui küsid midagi konkreetset siis on jokk... soovin igaljuhul edu sulle sinu tegemistes js ,et sul jätkuks tuhhi seda ala harrastada.
  15. Kus trennis käid ja kus elad???

    haapsalus ja widemanni gümnaasiumi saalis.
×