Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Postitused posted by Sarge


  1. Sorry, ei osanud midagi muud pealkirjaks panna.

    Küsimused siis sellised:

    Kas peale sulgpallitrenni on soovitatav kohe teha jõudu, või pean natuke puhkama ?

    Ja siis veel see, et kui ma teen need vajalikud 5 seeriat ära, kas ma siis üle selle ei või enam teha ?


  2. Mul ka selline küsimus. Et olen 16 aastat (oktoobris sain) vana ja tahan alustada keha treenimist. Tahan alustada siis lihasmassi kasvatamisega ja olen lugenud, et kreatiin aitab sellele kaasa. Tahaksin siis küsida kuna ma võin seda kasutama hakata või see pole üldse soovitatav nii noorele.

    Tänud ette !


  3. Kas keegi vastaks ka minu küsimustele ? :D

    Et kas ma peale sulgallitrenni on soovitatav kohe teha jõudu, või pean natuke puhkama ?

    Ja siis veel see, et kui ma teen need vajalikud 5 seeriat ära, kas ma siis üle selle ei või enam teha ?

    Lisaks veel väike soovitus inside14-le, palun kasuta Muuda nuppu, et ei oleks läbustamist ;)


  4. Siin, nagu sain targaks ainult hetkel nende numbrite pealt. Mul juba kogemused olemas foorumitega, st. et ennem postituse tegemist kasuta otsingut ;).

    Nii, ma lugesin siisn ühte ja teist, aga mul on veel üks küsimus. Tegelen ise sulgapalliga nädalas viis korda ja trenn kestab 2 tundi. Kas ma pean mingi väikese puhkuse peale trenni tegema, et saaksin aretada lihast ? Oleks soovitatav, peale trenni midagi süüa või mida teha noh.

    Ma alles kavatsen oma lihast aretama hakata ja sõbraga tuhnisime siin... Et oleks mul pekkigi rinnal, aga pole, seda ainult kõhu peal, kuna tundub et mul seal rasvakambrike. Kõhulihased on tugevad, aga ei paista eriti välja. Tegin 3 aastat tagasi kaldpingipeal koos 2 kilose topispalliga 30 sek. jooksul 34 vist.

    Ma leidsin eile ühe koha kus on kirjas palju ma pean süsivesikuid, rasvasid ja valke päevas tarbima. Kas ma pean neid täpselt järgima või siis pean vajaliku koguse neid lihtsalt päevas sisse ajama ?

    Edit: Kavatsen lihast treenida esmasp., kolmap. ja reede. Esmaspäeval ja reede treenin rinnalihast ja siis kolmapäeval suunan suuremat rõhku muudele lihastele, kas selline plaan oleks hea ?

    Lisan veel ühe küsimus. Kui ma teen seeriad ära, kas ma siis on ühe päeva norm tehtud ?


  5. Tere,

    Olen siin alles algaja ja loodan, et teema sai püstitatud õigesse kohta.

    Tahaksin alustada rinnalihaste treenimist. Leidsin, et minu jaoks on kõige lihtsam selline viis nagu pullover. Arnie treenis igatahes oma rinnalihaseid sellega ja tipphetkedel oli tema rinna ümbermõõt 143cm (maailma suurimate rindadega naisel 180cm). Kõigepealt, et treenima hakata peab vist õigesti toituma hakkama, et kasvaks lihasmass. Aga siis minu küsimuseks ongi selline asi kuidas kasvatada lihasmassi ? Olen 16a. vana, 176.3 cm pikk ja kaalun 65-67 kg. Ma arvan, et ma kaalun palju, aga ma ei tea kus mul see lihasmass on. Kõige rohkem on seal kaenlaall ja nagu selja peal, mis need seal olidki, ei mäleta nimetust ja siis kintsudel, aga see ikkagi ei tohiks välja anda minu massi. Ma arvan, et lihtsalt ma raske kondiga, aga see selleks.

    Siis peale toitumise on üks küsmius veel.

    *Mis peaksid need numbrid tähendama:

    Rinnalt surumine 5x15*, 10, 8, 6, 4

    Kaldpingil rinnalt surumine 4x10, 8, 6, 4

    Kaldpinnal lendamine 3x10, 8, 6

    Rööbaspuul surumine 3x15, 10, 6

    Hantliga pullover 3x15

    Kas on nii, et 5 korda tõstan 15kg (I puhul), siis teist korda 10 kg jne... ?

    Aitäh kes viitsisid mu teksti läbi lugeda ja sellest aru said ning paluks siis mu kahele küsimusele vastust.

    Tänud ette !

×