Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Postitused posted by Sarge


  1. Kuna kõik on algajad olnud, siis ma küsin julgelt ;)

    Kasutasin otsingut ja lugesin teemasid, aga ma ei leidnud vastust enda küsimustele.

    Kuna oleks soovitatav kreatiini võtta ? Kas oleneb perioodist või enesetundest ?

    Kuna ise kasutama hakkasite ? Kuidas te aru saite, et oli õige aeg seda teha ?

    Aitäh, ma loodan, et need ei ole väga lollid küsimused.


  2. Kolmandal pildil olev isik on kõige kollim. Teised teavad veel mingil määral hügiienistki midagi ja soengust, aga pildil paistab, et tema sellest ei tea vist midagi, võib olla natukene B)

    Aga ega tema "abikaasagi" eriti vähem koll ole:

    bodybuilder-1.jpg

    Ja see on nende väike "pisipoeg":

    Yr3J9J5G.jpg

    Tahaks näha, millised lapselapsed tulevad ;):huh:


  3. Siia paluks siis postitada oma tehtud kavad, et ei tuleks mitu teemat kus on sama sisu. :)

    Siin siis minu kava, võibolla vajab veel täiendamist :P

    Esmaspäev, kolmapäev ja reede:

    + Rinnalt surumine 5x15*, 10, 8, 6, 4

    + Kaldpingilt rinnalt surumine 4x10*, 8, 6, 1

    + Hantliga pullover 3x15

    + Istudes hantlitega surumine

    + Kaldpinnal lendamine 3x10*, 8, 6

    + Arm Curl 5x10

    Teispäev ja neljapäev:

    + Leg Extension 5x10

    + Adductor 5x10

    + Abductor 5x10

    + Kõhulihased kaldpingil 2x50

    + Lõua tõmbed 2x(nii palju kui jõuan)


  4. Raskusest see olla ei saa. Kuna tegin kaldpingil algul olid kaks viiest, siis oli liiga kerge ja teise seeria ajal panin 2.5 mõlemasse otsa juurde ja siis äkki lõi sellise terava valu sisse. Aga täna kooli kehalise ajal proovisin siis teha ja õlg enam ei teinud midagi.

    Homme proovin kas saan teha normaalselt.


  5. No, tegelikult on ikkagi neid lihaseid natuke näha. Tal paar kuukest trenni teha ja on jälle tip-top.

    Imelikud on rinnapeal olevad karvad :P.

    Õigus, Marek. Pildi peal õrnalt isegi näha, et need vormis, isegi õlad lihaselised.


  6. Nonii.... Käisin täna jõusaalis ja tegin algust. Tegin vajalikud seeriad rinnalt surumises ära. Nii hakkasin siis kaldpingilt tegema, tegin esimese seeria ära. Hakkasin siis mõne aja pärast teist seeriat tegema ja äkki lõi hullu valu õlga. Natuke lasin õlal puhata ja hakkasin siis õla ringe tegema, tegin esimese ära käis kohe läbi mitu korraliku raksatust, tegin teise ja sama asi, ikka veel ragiseb. Proovisin mõne aja pärast uuesti kaldpingilt suruda, aga ikka sama valu, ainult hullem.

    Milles võib probleem olla, teisi asju sain ikka korralikult teha, isegi rinnalt surumist. Kui kauaks ma peaksin seda õlga hoidma, kas nädalast piisab. Määrin nüüd Fastum Geliga.

    Tänud ette !


  7. Ja lisaks... 5x15* , 10, 8, 6, 4 tähendab seda, et teed ka 5 seeriat, esimene kord teed 15 korda, teist korda 10 korda, kolmas kord 8 korda, jne.

    Lisasin juurde, et äkki tekib arusaamatus erinevate numbrite juures. :P

    Loodetavasti said kõigest aru.

×