Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    Ei tea midagi Aga samas, ma just mõtlesin, et kui ma praegu akkan seda võtma. Käin jõmmis, hakkan ju suuremaid raskusi tõstma, hakkavad lihased kiiremini arenema, ega see lihas ju jääb alles ka ? Või ei jää... Mh, damn... juhe koos.
  2. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    Sõber alustas jõusaaliga. Koohe esimesel päeval hakkas lisavalke ja kreatiini võtma. Räägis, et hullult punni (vesiefekt) läks ja lihased tulid, aga pärast vajusid ära, aga alles jäi ma mingil määral. Okei. Ma hakkan siis lisavalke ainult tarbima. Tänud teile
  3. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    No, ma olen ilma lisanditeta poolteist kuud käinud. Et kas on siis liiga vara. Aga samas mul on selline plaan, et kasvatan lihast ja siis hakkan hoidma. Kulturistiks saada ei taha.
  4. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    Kaua treeninud olite, kui võtma hakkasite ? Teie vastus küll midagi öelnud mulle
  5. Kõht & Rind

    Rind on üks lihas.
  6. RASVA PROTSENT

    No, suht vana teema. Aga tahaks küsida, et kui täpselt need ratta trenažöörid rasvaprotsenti näitavad ?
  7. Kes on kõige kollim ?

    Kolmandal pildil olev isik on kõige kollim. Teised teavad veel mingil määral hügiienistki midagi ja soengust, aga pildil paistab, et tema sellest ei tea vist midagi, võib olla natukene Aga ega tema "abikaasagi" eriti vähem koll ole: Ja see on nende väike "pisipoeg": Tahaks näha, millised lapselapsed tulevad
  8. Omatehtud kavad.

    Siia paluks siis postitada oma tehtud kavad, et ei tuleks mitu teemat kus on sama sisu. Siin siis minu kava, võibolla vajab veel täiendamist Esmaspäev, kolmapäev ja reede: + Rinnalt surumine 5x15*, 10, 8, 6, 4 + Kaldpingilt rinnalt surumine 4x10*, 8, 6, 1 + Hantliga pullover 3x15 + Istudes hantlitega surumine + Kaldpinnal lendamine 3x10*, 8, 6 + Arm Curl 5x10 Teispäev ja neljapäev: + Leg Extension 5x10 + Adductor 5x10 + Abductor 5x10 + Kõhulihased kaldpingil 2x50 + Lõua tõmbed 2x(nii palju kui jõuan)
  9. Kaks küsimust.

    Sorry, ei osanud midagi muud pealkirjaks panna. Küsimused siis sellised: Kas peale sulgpallitrenni on soovitatav kohe teha jõudu, või pean natuke puhkama ? Ja siis veel see, et kui ma teen need vajalikud 5 seeriat ära, kas ma siis üle selle ei või enam teha ?
  10. Omatehtud kavad.

    See pole veel mul päris konkreetne kava, ma teen teisi asju ka, ega ma päris kavast kinni ei pea... Täna lähen teen jalgu
  11. http://www.elainefit.com/gallery.html Sellised lähevad juba peale
  12. Instrumendid

    Kas keegi saaks mingi lehekülje anda kus on antud kõik jõusaalis olevad instrumendid. Ma ei tea kõike instrumente ja sel juhul ei saa ka endale kogu kava endale valmistada. Tänud !
  13. väga valusad jalad...

    Asi on lihtsalt selles, et piimhape on lihastes või kuidas see oligi. No... Mulle ka meeldib et lihased valusad. Jumala hea on ringutada kui selline mõnus valu käib läbi
  14. Instrumendid

    Oh... Siin isegi on midagi Vaatasin jalainstrumente, need juba nagu tugitoolid Tänud.
  15. Glükoosamiid-i võta... See liigestele
  16. millal võtta kreatiini?

    Mitmenda kuu järel on siis juba kasulik kasutama hakata. Aga ikkagi, kreatiin aitab kasvatada lihasmassi ju.
  17. Tere, Olen siin alles algaja ja loodan, et teema sai püstitatud õigesse kohta. Tahaksin alustada rinnalihaste treenimist. Leidsin, et minu jaoks on kõige lihtsam selline viis nagu pullover. Arnie treenis igatahes oma rinnalihaseid sellega ja tipphetkedel oli tema rinna ümbermõõt 143cm (maailma suurimate rindadega naisel 180cm). Kõigepealt, et treenima hakata peab vist õigesti toituma hakkama, et kasvaks lihasmass. Aga siis minu küsimuseks ongi selline asi kuidas kasvatada lihasmassi ? Olen 16a. vana, 176.3 cm pikk ja kaalun 65-67 kg. Ma arvan, et ma kaalun palju, aga ma ei tea kus mul see lihasmass on. Kõige rohkem on seal kaenlaall ja nagu selja peal, mis need seal olidki, ei mäleta nimetust ja siis kintsudel, aga see ikkagi ei tohiks välja anda minu massi. Ma arvan, et lihtsalt ma raske kondiga, aga see selleks. Siis peale toitumise on üks küsmius veel. *Mis peaksid need numbrid tähendama: Rinnalt surumine 5x15*, 10, 8, 6, 4 Kaldpingil rinnalt surumine 4x10, 8, 6, 4 Kaldpinnal lendamine 3x10, 8, 6 Rööbaspuul surumine 3x15, 10, 6 Hantliga pullover 3x15 Kas on nii, et 5 korda tõstan 15kg (I puhul), siis teist korda 10 kg jne... ? Aitäh kes viitsisid mu teksti läbi lugeda ja sellest aru said ning paluks siis mu kahele küsimusele vastust. Tänud ette !
  18. Rinnalihaste treening.

    Raskusest see olla ei saa. Kuna tegin kaldpingil algul olid kaks viiest, siis oli liiga kerge ja teise seeria ajal panin 2.5 mõlemasse otsa juurde ja siis äkki lõi sellise terava valu sisse. Aga täna kooli kehalise ajal proovisin siis teha ja õlg enam ei teinud midagi. Homme proovin kas saan teha normaalselt.
  19. Schwarzenegger now

    No, tegelikult on ikkagi neid lihaseid natuke näha. Tal paar kuukest trenni teha ja on jälle tip-top. Imelikud on rinnapeal olevad karvad . Õigus, Marek. Pildi peal õrnalt isegi näha, et need vormis, isegi õlad lihaselised.
  20. Rinnalihaste treening.

    Nonii.... Käisin täna jõusaalis ja tegin algust. Tegin vajalikud seeriad rinnalt surumises ära. Nii hakkasin siis kaldpingilt tegema, tegin esimese seeria ära. Hakkasin siis mõne aja pärast teist seeriat tegema ja äkki lõi hullu valu õlga. Natuke lasin õlal puhata ja hakkasin siis õla ringe tegema, tegin esimese ära käis kohe läbi mitu korraliku raksatust, tegin teise ja sama asi, ikka veel ragiseb. Proovisin mõne aja pärast uuesti kaldpingilt suruda, aga ikka sama valu, ainult hullem. Milles võib probleem olla, teisi asju sain ikka korralikult teha, isegi rinnalt surumist. Kui kauaks ma peaksin seda õlga hoidma, kas nädalast piisab. Määrin nüüd Fastum Geliga. Tänud ette !
  21. millal võtta kreatiini?

    Kreatiin annab ka massi juurde. Endal plaanis kreatiini kasutama hakata siis kui olen juba kuu aega treeninud. Suveks tahaks juba vormi ajada , siis hea rannas käija.
  22. Schwarzenegger now

    Ma ise olen kuulnud, et Arniel pole lihtsalt poliitika kõrvalt aega olnud, et enda muskleid pumbata. Edal lisada siis selline pilt: Link !
  23. Kreatiin

    Tere, Kas seda kreatiini hetkel ei saa osta või siis tõesti peab aprillini ootama ? Mtlen seda siin: Link !
  24. Kreatiin

    OKei, tänud.
  25. Rinnalihaste treening.

    Küsimus: Mida tähendab kaldpinnal lendamine ? Äkki mõni saaks .gif vormaadis pilti näidata ja seletada. Tänud.
×