Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. 3 x 8 - 10

    Ja lisaks... 5x15* , 10, 8, 6, 4 tähendab seda, et teed ka 5 seeriat, esimene kord teed 15 korda, teist korda 10 korda, kolmas kord 8 korda, jne. Lisasin juurde, et äkki tekib arusaamatus erinevate numbrite juures. Loodetavasti said kõigest aru.
  2. nalja peab ju saama!

    Jah... Aga ikkagi ju meister
  3. Kaks küsimust.

    No sulgpall on väga väsitav ala ja see peaks treenima kõige rohkem jalgu ja alaselga. Kui ma teen tunnise puhkuse, kas ma pean siis vahepeal ka sööma jah ?
  4. Kaks küsimust.

    Okei, tänud... Et kui tahan jõudu teha, siis pean mingi tund aega puhkama, või piisab ka poolest. Et lähen koju, söön ja lähen jõudu tegema ?
  5. kreatiin

    Tänud.
  6. kreatiin

    Mul ka selline küsimus. Et olen 16 aastat (oktoobris sain) vana ja tahan alustada keha treenimist. Tahan alustada siis lihasmassi kasvatamisega ja olen lugenud, et kreatiin aitab sellele kaasa. Tahaksin siis küsida kuna ma võin seda kasutama hakata või see pole üldse soovitatav nii noorele. Tänud ette !
  7. Rinnalihaste treening.

    Kas keegi vastaks ka minu küsimustele ? Et kas ma peale sulgallitrenni on soovitatav kohe teha jõudu, või pean natuke puhkama ? Ja siis veel see, et kui ma teen need vajalikud 5 seeriat ära, kas ma siis üle selle ei või enam teha ? Lisaks veel väike soovitus inside14-le, palun kasuta Muuda nuppu, et ei oleks läbustamist
  8. FAT BURNER müügikohad

    Ma arvan, et seda müüakse peaaegu igas poes. Minu kodukohas Nõos Haraldi kaupluses ka müüakse seda, miks seda siin nimekirjas pole ? Muuda ära ja lisa see sinna juurde. Imo on see ikka väga mõtetu teema.
  9. Rinnalihaste treening.

    Siin, nagu sain targaks ainult hetkel nende numbrite pealt. Mul juba kogemused olemas foorumitega, st. et ennem postituse tegemist kasuta otsingut . Nii, ma lugesin siisn ühte ja teist, aga mul on veel üks küsimus. Tegelen ise sulgapalliga nädalas viis korda ja trenn kestab 2 tundi. Kas ma pean mingi väikese puhkuse peale trenni tegema, et saaksin aretada lihast ? Oleks soovitatav, peale trenni midagi süüa või mida teha noh. Ma alles kavatsen oma lihast aretama hakata ja sõbraga tuhnisime siin... Et oleks mul pekkigi rinnal, aga pole, seda ainult kõhu peal, kuna tundub et mul seal rasvakambrike. Kõhulihased on tugevad, aga ei paista eriti välja. Tegin 3 aastat tagasi kaldpingipeal koos 2 kilose topispalliga 30 sek. jooksul 34 vist. Ma leidsin eile ühe koha kus on kirjas palju ma pean süsivesikuid, rasvasid ja valke päevas tarbima. Kas ma pean neid täpselt järgima või siis pean vajaliku koguse neid lihtsalt päevas sisse ajama ? Edit: Kavatsen lihast treenida esmasp., kolmap. ja reede. Esmaspäeval ja reede treenin rinnalihast ja siis kolmapäeval suunan suuremat rõhku muudele lihastele, kas selline plaan oleks hea ? Lisan veel ühe küsimus. Kui ma teen seeriad ära, kas ma siis on ühe päeva norm tehtud ?
×