Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. Kas on üldse lootust?

    Selle artikli ja siis veel selle: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2824 võiks panna algajate ABC'sse või midagi.
  2. algaja küsimus

    Ise pead sellest aru saama.
  3. Laiad õlad

    Luustik ei kasva. Ainult lihasega saavutab laiust juurde.
  4. Kuidas võimalik?

    Ma arvutasin, et ma võtan päevas umbes 60 g juurde.
  5. Kordused ja seeriad

    Oleneb, mis Sul eesmärk on.
  6. Kordused ja seeriad

    Ringkava võib ka teha.
  7. kasutaja

    No, ehtne näide.... mina ^^ Ma aitan nii palju, kui oskan. Aga põhiliselt kasutan foorumit ikka teadmiste täiendamiseks.
  8. selg kõver

    Skolioos on kümnest üheksal noortest. Aga arst käskis mul kõiki asju sünkroonis teha. Et jõusaali mul ära ei keelanud. Pidin "koršetti" treenima - kõhtu ja selga. Aga ma hakkasin kõike, mis ma ikka seal paari harjutust teen ja proportsioonist ka ei taha välja minna. Lisaks skolioosile on mul 5 vi.ga veel seljal. Lihtsalt peale trenni venita ennast (rippumine).
  9. Käesurumine.

    Mis lihaseid inimene kasutab käesurumisel ? Tunudub nagu, et rind on üks nendest.
  10. Kuidas keskkohast alla saada ?!

    Sellest nii palju juttu. Toitumine paika ja aeroobne trenn.
  11. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    Ma arvan, et suht sarnase eluviisiga teistel planeetidel.
  12. Seeriad

    Küsisin Marekult... 3x 8-6 Et siis 8x, 7x ja 6x. Vahetad raskusi.
  13. Naharebendid

    Nagu tiigri triibud
  14. Lailihasega probleem

    Mul lailihas väga hästi arenenud. Kui alustasin 2 kuud tagasi, siis oli ka sama asi, et parem oli, aga vasakut nagu eriti ei olnud. Teen selga nii siis: Teen laia haardega kõike. Lõuatõmbed 4x4 Plokil tõmbed ette poole 4x8 Plokil tõmbed kuklasse 4x8 Alaseljale tõsted pingil 4x8 (lisaraskusega) Kui tahad, siis võid veel lõuatõmeid selja taha ka teha. Ja kui jõuad, siis lisaraskusega. Ja tunneta lihast, kui teed selga. Võin täna pilti ka teha lailihasest, kui soovi.
  15. Naharebendid

    Mul puusadel jumala palju neid... Dušši all märkasin alles. Aga kahtlane, sest jalgu ma pole treeninud.
  16. Söömine

    Söögikord peab kestma kaua. u. 20 min. Sest siis saab inimene 10x rohkem energiat, kui kiiresti süües.
  17. Naharebendid

    Ise pole jalgu kunagi treeninud jõusaalis, aga rebendid on puusadel olemas. Sõber ei pannud tähelegi, kui tal need rebendid rinnale tekkisid. Selle peale ütles ta nii, et oleks võinud varem märgata oleks raskemat trenni teinud.
  18. õlavarre lihased

    Teengi istudes. Aga miks eraldi parem on ? Selline kava kätel, ma ei tea, kui arusaadavad on seletused: Biitseps: Püsti kangiga 4x8 Hantlitega, istudes 4x8 Masinal 4x8 ( ei oska midagi muud asemele panna, aga see väga halb harjutus, aga selle pingi peal või mis iganes on, mul on küünarnukki juures närv ja siis väga valus teha. Masinal küll sama asend, aga ei ole valus.) Triitseps: Kitsa haardega kangiga lamades käte kõverdamine vastu otsaesist 4x8 Lamades hantliga, käsi 90’ ja sirgeks 4x8 Kitsa haardega lamades surumine rinnalt 4x8 (Kitsa haardega surumise asemel oleks ploki peal efektiivsem ?)
  19. kreatiin

    Ma ei teadnudki, et massi lisandumine on kõrvalnähtus, pigem just kavatsus. Aga, kui kreatiini ei võta piisavalt suure koguste süsivesikutega, siis võtab jah kõhu lahti.
  20. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    Kus need oletused ikka on tulnud, et UFO'd on olemas ? Keegi on arvatavasti ikka näinud neid. Aga samas, see maailmalõpp tundub küll väga reaalne
  21. Milliseid jalatseid kannate?

    Trennis ja kehalises Converse Dwane Wade'id ja vabal ajal Adio.
  22. Probleemid Rinnaga

    Aga proovi teha 4x6-8 Ja tee ikka nii, et rind on trenni lõpus nii läbi, kui olla saab ! Ning toidulisanditest pole ainult kasu, muu toitumine peab ka korras olema.
  23. õlavarre lihased

    Haamer mul endal ka sees, aga jah,.. täitsa ülesse välja, aga ma teen mõlemad käed korraga. Tundub mugavam ja aega läheb ka vähem.
  24. õlavarre lihased

    Pilte harjutustest ? Endal ka kisuvad käed maha jääma.
  25. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    2000 aastal... Asi ole selles, et arvutid ei suutnud kuupäeva muuta... 31.12.1999, et siis nii palju oli vaja muuta 01.01 2000. Osad arvutid ka ütlesid ülesse.
×