Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. Küsimus

    Mingi vahelihas on selline, mida saab treenida pealthaardega. Võtad kangist kinni pealthaardes ja siis teed nagu biitsa. Just lugesin mingi nädal tagasi. Ise ka juba kavasse selle toppinud.
  2. Harjutus...

    Air Alert III Ise pole jõudnud küll seda läbi teinud. Aga hea asi on see, et hüppad mingile toolile näiteks, siis hüppad sealt maha ja siis hüppad nii kõrgele kui võimalik ja teed nii seeriaid.
  3. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    No, paljud inimesed arvavad veel seda ka, et jõudu palju, mõistust vähe. Kuigi ma lugesin artiklit, kus kirjutas, et kõige targemad sportlased on just tippkulturistid. Eriti just toitumise pärast.
  4. kõhulihased meeldivad?

    Meeldivad. Ei saa väita, et mitte.
  5. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Braavos ka küsiti ju Kalmuselt, et mis on teie jaoks paim auhind. Siis ta ütles, et Rammumehe oma, sest kõik inimesed arvavad, et kulturistidel pole jõudu. Ma loodan, et ma ei eksi
  6. Fitness.ee vs Jõekalda

    Nimeta eesti seksikaim mees. -Erki Nool Vaatame, üks kord on lahti tulnud, äkki on veel. Simmo ütleb Erki Nool, rahvas ütleb... See on juba lahti Simmo, kammoon. -Ma mängin esimest korda Ei ole hullu, ei ole hullu, siin mängus on kõik võimalik.
  7. kõhulihased meeldivad?

    Loeb ikka seesmine ilu
  8. Jälle üks toitumise kohta küsimus.

    Juurvilju võid nii palju süüa kui tahad, need sind paksemaks ei tee.
  9. toit

    Süsivesikud teevad paksemaks, kui rasvad.
  10. Mis lihased kõige pealt???

    Kas on väga halb, et teen rinda ja selga ühel päeval ? Rinnale saan teha ainult 3 harjutust (lamades surumine, masinaga liblikat ja neg. kaldega)
  11. kõhulihased meeldivad?

    No, see pilt oli hea. Aga liiga kondine ikka minuarust. Tagumikku on ka liiga vähe. Peab olema kobe pepu ikka ^^, mitte pisike ja kondine.
  12. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    14 puhtalt. Haare on natuke õlgadest laiem ja peopesad endast eemal. Kaal: 72.5 Vanus: 18 Seeriaid teen võimalikult laia haardega, lailihast treenides, 4x4, keharaskusega.
  13. kaalu alla võtmine ruttu

    Kas see on üldse võimalik.... nii, et ellu jääd ma mõtlen. Lõika käsi otsast "Kirvepakk.... Ma võtsin sellega alla viis kilo, täpselt nii palju kaalusid mu näpud"
  14. ott on "mäluhiiglane"

    Ma mõtlesin ka, et triitsa Ja lootsin kah, et Ott võidab. Ines, kes on laulja ja kellel peavad laulusõnad peas olema langes kohe ikka välja.
  15. ott on "mäluhiiglane"

    Igatahes, kui Ott ürles klaas, siis ta vaatas alati maha või laua peale. Sibulat ei olnud ju ? ... saag, kaamera, kaameramees, valgus...
  16. Sellepärast ma tahakski juba maha jätta Suveks vaja vormi saada Aga ma põen siis rasva kogunemist, aga seda ei tohiks tulla Igatahes, sõbra isa jättis nii maha, et suitsetamise asemel hakkas Mynthoni komme sööma. Ja saigi hakkama.Nüüd ei vaja komme kah :D
  17. Äkki on mingi väga efektiivne variant. Tahtejõudu pole ka piisavalt, selles ongi vast asi kinni.
  18. Ei teda ei häiri see See ongi jama Suitsu ma olen kauem armastanud
  19. Võtan vana teema ülesse. Austraalia teadlased olid kindlaks teinud, et suitsetamine hävitab lihasmassi. Aga, keegi oskab head soovitust anda kuidas maha jätta ? Olen proovinud, aga siis ka, et ainult ühe päeva ja automaatselt poodi minnes haarab käsi uue paki järgi. Alustasin regulaarselt tegemist 7 aastat tagasi. Olin noor ja loll...
  20. Peksa saamine

    Viimane kord päästsid mind kamba eest kiired jalad ^^
  21. hüppe treening programm

    Air alert pidavat surmav olema. Aga abi pidavat ka olema ikka Ise mõtlesin ka tegema hakata seda, aga pole aega.
  22. Kas algus on hea.

    Ei nõustu sinuga eriti toidulisandite suhtes. Toidulisandit valku, miks mitte kohe alustada võtmist ? Mina küll põhjust ei näe, et miks ei võiks. Kui sa toidust oma valgu kogust kätte ei saa, et siis 1.5g - 2g/kg kohta e. 105g - 140g valku päevas.
  23. Vesi

    Need juhtmed on lihastega kinni pigistatud ^^
  24. Vesi

    Ise tarbin u 2L trenni ajal. Lugesin, et vesi on tähtsuselt teine trenni ajal peale hapniku.
×