Jump to content

kaido leesmann

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 392
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    12

Koik kaido leesmann postitused

  1. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Juba praegu on muutusi näha, aga 93kg T.P-d oleks ikka päris võõras vist vaadata...
  2. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kirjutad äkki lähemalt, kuidas sa meil kaalu võtad? Noored saavad võib-olla õppida siit ))) Vorm on sul muidugi kõva!!
  3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Oi, Arturil on vist uus sõber sõbrapäeval Aga hea trenn oli täna! Hea sõbrapäeva kõikidele!!
  4. On sul kevadel tavapärased võistlused või oled kuhugi kaugemale ka minemas?
  5. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Veits imelik oleks küll, kui keegi nii vastu tuleks.
  6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Olin seal juures eile, kui Hjalmar paugutas. 230 RAM-ga oleks kindlasti tehtud, kui RAM poleks rebenenud. Eks neljapäeval näeb, kuidas sul taastumine. Aga ootame huviga!
  7. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tublid olete! Eile vanamees murdis ka piire! Nuttis, aga tegi Räägime uuel nädalal!
  8. Hea sessioon! Ott, kuhu sa eile jäid? Ootasime sind Team'iga koopas. Karl ka ootas sind ja tahtis uusi nippe edasi anda
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kaks väga erinevat ala ikka Alessil. Millised omadused peavad olema kalaspordis, et seal korralikult läbi lüüa?
  10. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Seega Aless said vanarahva tarkuse järgi (et sõnaõigus algab 100 kiloselt) korraks sõnaõiguse
  11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Karl tegi vana aasta viimasel päeval 100-ga 10, teisel katsel ka veel! Tõmme pidi just väikese kaaluga paremaks minema, kõht ei sega
  12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Pole hullu, vahetate kategooriates Alessiga kohad ära. Aless ülesse (-120), sina alla (-93)... Aga tegelikult tean ka omast käest (juba 30 aastat), et tahaks ju kõike. Teha seda, teist ja kolmandat, aga kõike ei jõua teha. Sellepärast ma mängingi kabet ainult internetis...
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ilus pildiseeria sinu poolt Henry!! Tänud!!
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Väga kõva Raigo!! Sul vist väiksema kaaluga kergem teha
  15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Väga kõva! Alustame poistega neljapäeval uue tsükliga. Siim tundub juba korralikus tsüklis olevat.
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tervitused Tuneesiast. Oleme Jyrxiga nädala Hammamet Yasmines. Ilm on ok, päikese käes üle 20. Trenni saab teha korralikult. Väike pilt ka Carthago varemetelt: [url=https://db.tt/Rza1zeLk]https://db.tt/Rza1zeLk[/url]
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ega jah, siin on isa-poja kõva konkurents. Tundub, et mõlemal on piisavalt motti ka!
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Head uut kõikidele!! Täna siis ka trenn tehtud, nii mõnigi ärksam oli juba kohal. Näiteks vanem Külaviir, Aldur ja Elari.
  19. Olge seal mõnusad ja head aasta lõppu! Uuel aastal lammutame edasi. P.S Selg eilsest ikka veel ei valuta
  20. Hea trenn oli, mulle muidugi tiba harjumatu Aitäh sulle hea seltskonna ja hea trenni eest!! Sellised "ehmatused" teevad jõutõstjatele ainult head.
  21. Metal Gym ja Elite Tour võistlused

    Küsimus mis on toimunud minu presidendiks oleku ajal: 1.On tõusnud võistlejate arv ca 50%. 2.Rahvusvahelistelt võistlustelt on toodud üle 100 medali!! (aastatel 1991-2002 oli 1 medal). Nende medalite aluseks on korralikud kohalikud võistlused ja treeneritöö, millesse EJTL on panustanud. 3.Eelarve on kasvanud võrreldes 2001 aastaga 8korda. 4.Oleme ausse tõstnud puhta spordi tegemise (teinud alates 2003 üle 60 dopingukontrolli ja elimineeriud seltskonna, kes püüab meid pidevalt lõhestada). 5.Oleme tõlkinud, läbi töötanud ja viinud vastavusse eestikeelsed IPF-i reeglid. Väga mahukas töö. 6.Kohtunike töö: meil on täna 1 rahvusvahelise kategooria kohtunik ja 8 rahvuslikku kohtunikku. 7.Meid on tunnustanud tehtud töö eest EOK ja IPF. Isikik panus jõutõstmise arendamisse: 1.12 aastat rahaliselt ja auhindadega toetanud võistlusi, alaliidu tööd. 2.Toetanud isiklikult sportlasi (erinevate klubide omasid) rahaliselt ja varustusega. 3.Teinud 14 aastat tasuta treeneritööd: õpilastelt välisvõistlustelt 15 medalit ja 39 õpilast tulnud Eesti meistriks (nende seas maailma-ja euroopa meistrid). 4.Korraldanud üle 80 võistluse. Loomulikult ei ole see ainult minu, kui üksikisiku töö vaid selle taga on tugev team. Jätke meelde, et EJTLjuhtkond teeb oma tööd tasuta!! Minu küsimus on nüüd siinsetele "meediastaaridele" ja eluaegsete võistluskeeldude kandjatele: mida teie olete selle ajaga korda saatnud? Peale internetis kirjutamise... Teid ei huvita tegelikult vastused vaid te tahate lihtsalt oma kibestumist välja elada.
  22. Metal Gym ja Elite Tour võistlused

    Huvitav kui palju mahub inimesesse kibedust? Ikka mahub. Ma ei mõtle seda tohmakat kes siin spämmib vaid viimase aja "telestaare" ja seda eluaegset võistluskeeldu kandvat endist võistlejat. Minu poolest tehke ennast edasi lolliks. Küsimusele: Ühelgi Metal Gym Soome võistlusel ma võistelnud ei ole. Metal Gym saalis Soomes olen 2003 surunud, nii nagu olen seda teinud umbes 20-s erinevas riigis ja 30-s muus saalis. Kui keegi kirjutas minu tulemuse seal seinale, siis palju õnne talle. Spartas on samasugune nimekiri seinal. Kas ma olen võistlenud kusagil võistlusel, kus pole dopingukontrolle? Väga palju. Esimene kontroll Eestis korraldati alles aastal 2003, olin esimene kes kontrolli läks. Ja seni koos A.Rausiga Eesti enim testitud jõutõstja.
  23. Tartumaa 2014. aasta klassikalise (varustuseta) jõutõstmise MV - juhend

    Edu teile, suur ettevõtmine!
  24. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kahju, 120 oli Külaviirile küll kerge. Mis Paul tegi?
  25. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Mine tee kusagil mujal "oma huumorit" ja ära risusta seda foorumit. Seda dissidendi juttu oleme me kõik aastaid kuulanud. Kõik on teinud sulle siin asja puust ja punaseks. Marko ütles minu arust väga täpselt - sa lihtsalt ei taha aru saada ja kõik. Teiselt poolt vaadatuna - ega see kes kannab võistluskeeldu (antud hetkel sina) ei saagi hinnata neid kes talle selle andsid. Seega, alusta iseendast, hakka järgima reegleid ning võib-olla loksuvad siis sul asjad paika. Võib-olla ka mitte.
×