Jump to content

testuser3

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik testuser3 postitused

  1. Pulberjäätis?

    Autot pesema igatahes mitte Lihtsalt huvitun kas neid on kuskil veel müügis, et ikka osta noh
  2. Et kui on vaja kaalus juurde võtta, peaksid need olema ju ideaalsed, annavad korraga massiivselt kaloreid sealjuures ilma ohtra söömiseta. Endal on probleeme toidu söömisgea, kuna palju korraga lihtsalt ei löhe ja võib ajada iiveldama. Kas keegi teab palju sellised asjad maksavad, ja kas saab neid apteegist? Aitäh
  3. Niisiis olen 18.a kaalun nii 59kg, kerge kondiga. Suht õbluke olen :/ kas oleks mul mõtet minna jõusaali? Või peaks toiduga mässama? Imelik on see et vahest hommikuti ei ole isu ja rutiinselt ka toitu ei suuda süüa, nagu nöiteks üle 2 võileiva võib oksele ajada. Juuni algusest alates jooksen iga päev 7. km (esimene ja viimane km on asfaldil) kus viimase km lõpu 60m on vihane spurt Väga väsinud tegelikult polegi, kuigi ilm on tappev. Järgeb nii 40 kerget kätekõverdust (loodan ajapikku nende arvu suurendada). üritan ka tavaliselt nii 50-80 kõhulihast teha ja kätele ka mingi 5kg hantli moodi asjaga jõudu teha 825 on väsitav ) Jooksuvärk paistab nagu sobivat sest ka koolis, jooksin ma 100m nii 13.1 s ja kaugushüppes nii 4.85 12 minutiga jooksin üle 3km (see on nüüüd ilmselt dramaatiliselt paranenud) Ülaltoodud andmetega olin 2-3 klassi arvestuses vähemalt esikolmikus. Ainuke trenn mida ma tegin oli kehalise tunnis Kodus oli kehaline töö 0 99% ajst arvuti taga mängimine. Mõtlen kas peaksin ka õhtuti jooksma või mida veel tegema? PS! kas see on kasulik harjutus: ühe jala peal kükke teha? Põlved ragisevad mul koguaeg, nüüd nagu vasak põlv rohkem, vahest mõlemad. mingeid valusid ega asju pole old. ootan soovitusi. RA
  4. kas on mõtet minna jõusaali?!

    tänan vastuste eest, see 825 oli kirjaviga Aga peaksin siis hommikuse jooksmise katki jätma? Endale on armsaks kujunenud (on väsitav, aga vähemalt tunnen et vähemalt teen midagi mitte olen õhtul 1ni üleval ja hoomikul 12 üles ja nii suve lõpuni )
×