Jump to content

testuser3

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik testuser3 postitused

  1. olen pikka aega maadelnud aknega, kasutades erineviad kreeme, siiani suurema eduta. Sattusin vahelduseks nahaarstile ka ühe "loodusravitseja" juurde, kelle soovitus (ilmselt ka õige), on tähelepanu pöörata toitumisele, millest põhitõed oleksid: 1. Söök ja jook eraldi, pool tundi enne sööki juua ära vedelik, toidu söögil mitte juua. 2. Toitu mäluda hästi läbi, üritada süüa kõike läbisegi (mitte pool kilo kartulit ja siis liha otsa). 3. Juua spetsteed. 4. Viimane tõsisem söögikord oleks õhtul kell 18.00, pärast 20.00 juua aint vee baasil vedelikke (st mitte piima) Lootus ka ehk leevendust saada hommikusele isepuudusele, kuna õhuti sai ju kõvasti söödud. 5. Töö juures mitte süüa pakisuppe, parem oleks kas üldse olla ainult vee peal või süüa röstsaia ja banaane, supid teevad kahju. 6. Ei kommidele, šokolaadile. Tean,et see õhtuse söömise keeld on müüt, aga antud juhul tahaksin küll proovida. Eile sõin seapraadi rasvast nõretava ahjukapsaga pool 12 öösel ja mgama läksin kolmveerand tundi pärast seda üritust. On ilmselt tervislikumaid võimalusi. Mida foorumlased antud soovitustest arvavad, kas oleks selline puhastus väärt katsetamist, ehk oskate midagi paremat veel lisada?
  2. Sai nädal tagasi ja natuke peale murtud parema käe kodarluu (rattaga hoo pealt külili ja esimese asjana käsi maha). Käe selg allapoole ja käsi pikalt välja sirutada on veel üsna valus ja purke, kraane vms keerata on kah raske, käin käsi kaelas, kuigi saaks tegelikult ka ilma hakkama. Kuidas meeldiks käele ujumisel tekkiv koormus? Ei plaani olümpiaajaga liblikat ujuda, vaid lihtsalt kasvõi kerget koera või selili hulpida. Liigestele peaks samas vähene koormus ju meeldima?
  3. Ujuda Pärast käeluu murdu?

    Tänapäeval pole kips ainuõige ja polnud nihestust, st lihtsalt katki, seepärast poldki kipsi vaja. Eksmas proovi kätt treenida, ujumine ehk ootab...ilmadki sellised
  4. Kuidas ravida Aknet.

    Mida arvata sinisest valgusest? Ostaks pirni 20 krooniga keeraks laualampi ja katsetaks. Müüakse ka spetslampe, pidavat akne baktereid hävitama ja tõhusalt. Keegi oskab kommenteerida, kas mõju on pikaajaline või tuuletallamine?
  5. Ujuda Pärast käeluu murdu?

    Murd oli 3 augusti õhtul, praegu on 13. august. Kipsi pole mul kunagi olnudki, arst andis kaela"koti" käe jaoks, oli vaja haiglast ise ära sõita ja kipsis käega on üsna tülikas juhtida autot, millel pole roolivõimu (rool nagu vanal veokil!) ja käigukast on manuaalne...siiani on sõidetud saanud (ka vasemaga annab käike vahetada), aga momendil pole isegi käsi kaelas, jõudu rakendada käega ei saa, aga ei valuta ja õues käin üldse ilma.
  6. Ujuda Pärast käeluu murdu?

    Küsimus nüüd ongi, kas ja kui palju üldse on? Kodus pesukausis seda simueerida ei saa, ehku peale minek, küsitav kas see on mõistlik.
  7. Vale toitumine, kehv näonahk

    Jah, liiga karm rohi, + igakuised vereanalüüsid ja ropp hind. Duac ja differin on käidud tee, differiniga tegelikult juba 9 kuud.
  8. Hommikune jooks vs rattasõit

    Kuna ilmad juba ilusad ja saab ka väljas end liigutada, tahaks natuke ka õuesporti teha. Seni olen igal hommikul teinud 10x Mahler Body blasterit (hindu kükiga), mille kestvus on umbes 3-4 minutit, aga tugevalt hingeldama võtab. Vahepeal oli mõte teha lühemat jooksu ca 2km, puhkuseks rippes kätekõverdusi , nüüd aga tekkis idee, mis oleks, kui asendada see kiirema rattasõiduga Nõmme rabateedel, ilmselt rattasõit nii efektiivne pole, aga samas mul ei ole konkreetset eesmärki midagi pikendada või kasvatada, vaid lihtsalt saada rõõmu liikumisest ja enne tööleminekut natuke vunki sisse. Vahepeal saaks peatuse teha mõnel harjutusväljakul, kus saab palki tõsta, rööbaspuudel turnida jne. Küsimus oleks ka see, kas see varahommikul, enne söömist mõistlik on. 22a mees 180cm 65kg Aitäh.
  9. Hommikune jooks vs rattasõit

    Miskipärast jäi ennist küsimata, kas sellist asja kõlbab iga päev teha? Noh, kui mõelda et trenni iga päev päris ei tehta, siis see ei ole ju nii tõsine paaritunnine jõusaaliskäik, või siis tõesti jagada nii, et nt 3x nädalas sõitmine+harjutused, 2x lihtsalt sõitmine ja 2x vaba? (mitte järjest)?
  10. Hommikune jooks vs rattasõit

    Kas hommikul, pool tundi pärast ärkamist ja klaasi vee joomist on see ikka hea mõte?
  11. Hommikune jooks vs rattasõit

    Kah kohalik jah Pean kohe mainima, et antud "singlid" ei ole mulle uudis, ise olen kutsunud seda juba nooremast east alates "krossirajaks" ja igal võimalusel ka nendest läbi tuisanud, aga hea teada, et see rattasõit ja kerge palgitreening pole halb plaan. küsiks veel kohapeal sooritatavate harjutuste kohta, kas on mõtet teha igal hommikul erinevaid harjutusi, st et rutiini poleks ja idee poolest ma ju midagi konkreetselt ei treeni? Kordusi teha vist ei ole mõtet, kuna ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes hommikul kordustega jõutrenni teeks...
  12. Hommikune jooks vs rattasõit

    Tänud! Jooksule otsisin alternatiive seepärast, et kui sooviksin ka palki tõsta ja niisama jõuharjutusi teha, tuleks kokkuvõttes joosta ca 7km, kuna täpselt poole jooksumarsruudi lõpus on harjutusväljak (Tallinnas, Ilmarise tänava juures). Seepärast oleks rattaga lihtsam energiliselt sinna vändata, teha harjutused ja tagasi. Oleks paari kilomeetri ulatuses selline harjutuskoht, kaaluks tõsiselt jooksmist, eks 7km jookseks niisamagi ära, aga see asi kisub juba rasvapõletuseks ja kõvaks vastupidavuse trenniks, mida praegu soov küll teha pole.
  13. Krooniline nohu?

    Nimelt on juba paar aastat piinanud selline imelik nohu, nimelt iga kord pärast ärkamist on vaja kindlasti korralikult nuusata..nii mitu korda, siis on põhimõtteliselt õhtuni muretu (aegajalt natuke nuuskan). Kroonilist nohu põhjustavat nt kodutolm...olen maganud ju ka mitte kodus ja pikemat aega, kus tolmu olematult vähe, nina otseselt kinni pole ja lõhnu, maitseid tunnen täiesti normaalselt enda arvates. Millest võiks abi saada?
  14. Krooniline nohu?

    Minu puhul on siis nii, et kui hommikul ärkan, mingit erilist nohu pole, aga see moment kui ennast püsti ajan, tuleb juba nuuskama minna, ja hommikusöögi ajal(lõpus kah mitu korda. Kui olen tööl/linnas/koolis, siis natuke omaette nohistan, aga nuuskan väga harva, kodus, võibolla õhtu poole natuke tsurtsun taskurätti aga siis on jälle suht vaikus, hommikune nohu on põhiline.
  15. Soovitage käekella!

    Kellal peaks olema numbrilaud ja kuupäevanäit, soovitavalt ka digitaalne kellake (väiksem). Hind kuni tuhat, disainilt konservatiivne ja kui kella mõttetult kallimaks ei tee, võiks olla veekindel .), disainilt eelistan hõbedast värvi. Aitäh!
  16. Soovitage käekella!

    Ostsin siis mu poolt eelpoolmanitud kella ära, kaubamaja kellasepp tegi uue kella ostu puhul ka lülide eemalduse, mingi 7cm ulatuses jääb veel ikkagi käele jooksma, seda loetakse veel vist normaalseks?
  17. Soovitage käekella!

    oeh, ikkagi ei vaata replikaid ja üritan homme tolle üles leida http://www.salman.ee/index.php?Shop=27&amp...26&Lang=est
  18. Soovitage käekella!

    Mul on juba kange tahmine osta ära üks replica, kuna 1000kr eest pole võimalik poest leida kella mis mulle natukenegi meeldiks, küsimus selles, kas eelistada taolist Breitlingut (kui keegi teab mudelinimie siis palun rääkige): http://cache.osta.ee/i/objects/resized/y08.../d5/6757275.jpg Või Omega seamaster.
  19. Soovitage käekella!

    http://www.fossil.com/webapp/wcs/stores/se...yId=30016&p arent_category_rn=30001&productId=22032804&Ne=27&N =4294959916+34+4294959893&imagePath=BQ9352 Kust sellist võiks Tlns leida?
  20. Soovitage käekella!

    käisin Viru keskusest läbi, midagi erilist silma ei hakanud, mingi Lorin....firmal oli muidu päris kena valik aga ei hakanud riskima... ootan endiselt soovitusi, veebikaubamajad on kah head
  21. Soovitage käekella!

    Jah, osta.ee-s olevate himutsemisest loobusin, tuleb lihtsalt tulevikus lihtsalt rohkem teenima hakata ja siis juba originaalide poole vaadata Üleüldse tuleb loobuda igasuguste imevidinate himutsemisest, nagu igiliikur kellad ja science fiction funktsioonid. Päikesepatareidega kellad on vist kah saatanast (kui just ei taha koguaeg käsi pikalt ees käia, et kell ikka töötaks), vot kui ma oskaks leida selle piiri, kust alates veel ei tule teha kas funktsioonides või hinnas järeleandmisi. Eks ole raske nii väikse raha eest funktsionaalset asja saada. kuupäevanäidust ja seieritest ei loobu, kui sellega ka ujumas kannatab käia, olen ma vist müüdud.
  22. Soovitage käekella!

    Sellega seoses tahakski küsida, et kas keegi oskab öelda kas osta.ee-s müüdavad "Firmakäekellad" http://www.osta.ee/3657408 on kvaliteetsed? Sellise kella eest küsitav summa on naeruväärne, alla 10 000 krooni ei ole mõtet poes vaadatagi. Samas featuurid on ju midagi hoopis muud kui casiotel...
  23. Käin paar korda nädalas ujumas ja võiks selle ajaga ka mõned asjad selgeks saada, esiteks... * Kuidas teha õigesti ümberpööret? Mul põhimõtteliselt tuleb välja küll (nagu kukerpalli teeks), aga pöörde ajal läheb vesi ninna ja pärast pööret on kohe kehv olla ja tempo kah maas. Samuti kipub pöörde ajal vesi prillidesse ja nii on kohe lausa võimatu ujuda. (võite ka soovitada teisi ümberpööramistehnikad) *on kellelgi linke täpsele krooli ja konna tehnikale? omal kipub see jalgade töö kuidagi kaootiseks * Oskate soovitada häid harjutusi treeninguks? Seni olen ujunud laud pikalt ees ja siis jalgadega summinud, keha sirge, olen ka lestad jala otsa riputand, siis pärast mõnda 25m otsa, annavad ka jalad tunda et midagi on tehtud. Siis ka keha viltu, laud ees, nagu krooli asendis. *Hingamise kohta, üritan koguaeg vette hingata ja ka puhkehetkel hingan aint vette. Vee all jõuan ujuda veest startides umbes 20 meetrit...niiet basseini lõpust jääb suts puudu (ei taha päris koomani kah pingutada). On siin üldse ujumisspetsialiste või olen vales foorumis?
  24. Ujumise kohta mõned küsimused

    ujumine ise on hea treening muidugi, aga lihtsalt tehnika võika kah enamvähem olla ei taha valesti kah treenida
  25. Eelarve on pisike, nii et ei hakka üldse avaldamagi, aga oleks vaja kella, millega oleks võimalik vees opereerida, ehk siis kasutada nuppe jne. tahaks Ujudes oma aegu mõõta, aga selleks on teadagi vaja kella mis oleks stopperiga ja kindalsti ka käe peal...kuna kaela ju ei pane midagi niiet kui keegi oskab soovitada midagi võite pakkuda...ka turukaupa...
×