Jump to content

hawker

Kasutajad
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About hawker

 • Rank
  Kasutaja
 1. Happy Slapping - uus trend Inglismaal

  http://www.youtube.com/watch?v=x97VLJBFWuo
 2. Rasvased ja vähem rasvased rahvaasemikud

  Teeme nii et räägime inimeste kehakultuurist ning kaitseväe- ja misiganes poliitika jätame kusagile mujale.
 3. Juhtusin tänase SL Õhtulehe esikaant nägema ning mulle oli igatahes üllatuseks, et meie kaitseminister pintsaku all nii ülbes füüsilises vormis on: Loodetavasti ei hakata siinkohal tema poliitikat lahkama, seda saab igal pool teha ja tehaksegi... Aga et 47 eluaasta ja poliitikuameti juures selline välja näha, selle eest küll respekt
 4. Sumomaadlus

  Nii hull asi ei ole.. aga nii 60ndatesse, keskmiselt 10a vähem kui keskmised jaapanlased.
 5. Sumomaadlus

  Sumokatel võib jõudu ikka päris kõvasti olla, kui trenni tehakse mehemoodi, mass on ainult boonuseks ja reljeefsust arendama ei pea. Ega pole lihtne teist säärast 150-kilost meest vööst üles tõsta ning ringist välja kanda.
 6. Aeroobne treening hommikul 6.00

  Hommikune söömata aeroobne on nn trade-off: rasv kulub kiiremini, aga lihaseid kulutab rohkem kui täis kõhuga. Ise tead, mis sulle tähtsam on. Kõige mõttekam on hommikust aeroobset teha, aga enne seda kerge valgukokteil sisse võtta. Nii lööd kaks kärbest ühe hoobiga: saad süsivesikuvaeguses aeroobse rasvapõletamisboonuse ning samas hoiad ära katabolismi. Tom Venuto soovitas ühes artiklis just sedamoodi toimida.
 7. palju rasva

  Ma ka ei usalda seda "adsl..." aadressil olevat kalkulaatorit. Võta parem ülevalt menüüst Tööriistad -> BAV arvuti ning saad sealt oma baasainevahetuse, st päevas mitte midagi tehes energiakulutuse määra. Vot rusikareeglina nii palju kui see BAV kalkulaator näitab, nii palju söögi. Sinu tegelik energiakulu on tavalise kooliõpilase aktiivsuse juures umbes BAV*1.3 pluss treeningutel kulutatu, aga mahavõtmiseks tuleb süüa mõnevõrra vähem, seega umbes BAV määr olekski hea. Kui sai tugevalt aeroobset treeningut tehtud, siis võib süüa rohkem. Sellel rasval, mida sa sisse sööd, ei ole mingit otsest seost rasvadega, mis sul kõhu ja kintsu peal on. Söödav rasv lagundatakse maos organismi poolt kasutatavateks osadeks, mitte ei lähe otse kannikale, aga teisest küljest ladestuvad keharasvaks kõik ülemäärased, üle vajamineva kalorinormi minevad toitaineted. Eriti just suhkrud ja müüd süsivesikud, kui neid suures koguses javõi koos rasvadega süüa, nagu rämpstoit ja maiustused tavaliselt on.
 8. Ainult valk + rasv

  Sealt näed, mis juhtub ropu hulga SÜSIVESIKUTE ja rasva sisseõgimisel. Keskmises McEines on saadavast energiast valgud heal juhul 5-10%. Aga teema algatajale: Aju jääb nälga, tekib deprekas ja tujutsemine. Keha saab ketoosi abil hakkama. Atkinsi dieet seisnebki süsivesikutest hoidumisel ja toimib kehakaalu alandamiseks täitsa hästi ja suht tervislikult, aga ka selle juures süüakse päevas 50g süsivesikuid päevas vähemalt.
 9. Megahea ja väherasvane pizza

  Proovisin retsepti ära ja täitsa hea sai. Tekkis ainult selline mõte, et kas äkki rohkem nisukliisid ei võiks panna? Siis oleks tulemus ehk rohkem pizzapõhja ja vähem omleti sarnane.
 10. Millist "cardio" treeningut teed?

  Jooksen õues, kui just alla -10 pole.
 11. Naise Kõige Ilusam Lihas?

  Gluteus Maximus
 12. Lõuatõmbed ja kätekõverdused

  Naistel ongi palju raskem lõuatõmbeid ja kätekõverdusi teha. Isegi paar lõuatõmmet on juba päris hea saavutus.
 13. Kuidas tegutseda sisemise rasvaprotsendiga?

  AFAIK on see Archimedese seaduse rakendamine. Kaalutakse sind vee all ja kaalutakse õhus, selle kaudu saab teada sinu ruumala ja erikaalu, millest saab omakorda tuletada rasvaprotsendi.
 14. Home made protein bar

  Kust kohast naturaalset pähklivõid osta saaks?
 15. Ei teki mingisuguseid setteid ja ei saagi tekkida, sest igasuguse "veresetete" korral tekiks tekiks inimesel kohe gangreen. Vt. http://www.earthsave.org/news/bloodtyp.htm . Veregrupidieetidel pole mitte mingisugust teaduslikku alust.
×