Jump to content

wonx

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

wonx

  • Tase
    Vaatleja
  1. Hommikusöök

    jah, igasugu putterid on head ja kasulikud... aga kes see viitsib neid vaaritada... ie olen yhe huvitava variandi leidnud... kaerahelbeid lihtsalt kuumal pannil kuumutan.... ning enne kuumutamise lõpetamist lisan sellist asja nagu suhkur... tegelikult mida kauem sedasi "praed" seda maitsvam on tulemus... kuid sobib ka lihtsalt piisavalt kuumaks aetuna... ja siis kogu puru sopsti topsi ja söön... ning piima joon peale.. võib ka piimaga kohe kogu puru ära segada... aga mulle nii ei meeldi.. igaljuhul see on väga maitsev...
  2. Kreatiin

    Tere, hoolimata väga suurest artiklist ja põhjalikust ülevaatest oleks mul siiski kysimus. kui tohib... Millal siis ikkagi omale seda kreatiini sisse võtta? enne või pärast treeninguid? või hoopis söögi kõrvale? olen juba mitmest kohast kysinud... ja igalt poolt erinevad vastused tulevad... ma loodan, et nyyd ei pahandata ... sest artiklis oli mainitud nagu.. et peale trenni peab võtma... samas asjaolu, et niipaljud ytlevad/soovitavad erinevalt, sundis mind siiski küsima... võibolla mõni Eriti Spets oskab kindlalt öelda. tänud ette
×