Jump to content

aivar424

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

aivar424

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 30.05.1986
  1. 6-1x0+2/2= ?

    7
  2. Tere, kuna kava omanik pole mitme nädala jooksul vastanud, siis postitan selle siia, et oma küsimustele vastused saada. Kava teen ülakeha, alakeha, päev puhkust ja otsast peale. Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks (2) Autor: Ott Kiivikas 1. päev - Ülakeha Seeria Surumine kangiga lamades 6x6-10 vaata Surumine hantlitega kaldpingil 3x8-10 vaata Tõmme plokil ülalt kukla taha 3x8-10 vaata Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3x8-10 Surumine trenazööril istudes üles 3x8-10 vaata Lendamine küljele trenazööril 3x8-10 vaata Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3x8-10 vaata Küünarvarte kõverdamine trenazööril 2x8-10 vaata Prantsuse surumine kangiga lamades 3x8-10 vaata Triitsepsitele ploki alla surumine seistes 3x8-10 2. päev - Alakeha Seeria Jala sirutus ette trenazööril 3x8-10 vaata Hack-kükk trenazööril 3x8-10 vaata Jalapress trenazööril 3x8-10 vaata Jalgade kõverdamine trenazööril istudes 3x8-10 vaata Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 2x8-10 vaata Pöiasirutus trenazööril seistes 3x8-10 vaata Pöiasirutus trenazööril istudes 2x10-12 vaata Keretõste alaseljapingil 3x10-15 vaata Jalgade tõstmine rippkangil 3x max vaata Keretõste kõhupingil 2x max vaata 1.Lamades surumine. Kas 6 seeriat surumist kangiga tähendab, et see on rinda arendav eeliskava? Sest 6 seeriat suruda oli küll alguses raske(esimest korda tegin seda kava alles). Panen raskused ka siia: 10x40kg, 10x45kg, 10x45kg, 10x50kg, 8x50kg, 5x55kg. Kas selline tõusev raskus on ok, sest foorumit lugedes, siis enamus kulturiste kasutavad sellist taktikat? 2. Kaldpingil lamades surumine hantlitega. Raskus: 3x10kg. Kas suruma peaks võimalikult kitsalt, et maksimaalselt kaasaks töösse rinda? Hetkel jäid käed veidi laiali ja käed võttis väga läbi. Kui suure kaldega peaks pink olema. Hetkel sai pandud u 45-60* nurga alla, on see okei? 3. Surumine istudes üles: 2x15kg, 1x20kg. Kas selline trenažöör sobib, kus juhendi järgi saab koormust nii õlg kui ka triitpsets koormust, sest saalis on olemas veel selline trenažöör, kus istud peaaegu sirgelt ja koormust saavad nii õlg, triitpsets kui ka turjalihased. Ise eelistaks esimest varjanti, sest kummagi käe jaoks saab eraldi kettaid laduda ja arendab ka stabiliseerivaid lihaseid. On olemas ka pink, kus surud kangi otse üles. 4. Prantsuse surumine lamades kangiga. Kas prantsuse surumine kangiga arendab triitpsetsit? kava järgi vaadates erinevate lihasgruppide harjutused on 2 kaupa, siis nagu loogiline oleks. Hetkel ei teinud seda, sest ma ei olnud kindel, kas suudan selle harjutuse õigesti sooritatud, eks pean saalist kellegil ette näidata ja siis proovima. 5. Kas jalapäeval võib jalapressi kõige esimeseks seada, sest see kaasab töösse kõige rohkem lihaseid, et hiljem oled rohkem väsinud ja ei jõua niipalju teha, nagu baasharjutuste puhulgi, ma mõtlen.
  3. Ei jaksa enam trennis käia?

    Ma arvan, et kas see kaldub rohkem sinna poole, et füüsiliselt on väsimus peal ja sooviks pigem õhtul magada, kui trenni minna. Mul endal oli ka varem nii, et uni ja väsimus oli õhtul päris peal aga siis mõtlesin, et proovin siit samast Fitshopist saadaolevaid vitamiine. Valisin Olimpi multivitamiinid&mineraalide kompleksi ja aitas vägagi. http://fitshop.fitness.ee/vitamiinid-ja-mineraalained/0/readmore/106/Vita-Min%20multiple%20Sport%2060Mega/
  4. Immuunsüsteem ja kaos

    Sorry, et teemasse sisse trügin aga kas keegi oskab soovitada midagi, mis aitaks sügis/talvise väsimuse vastu? Lähen ilusti 24 paiku magama, ärkan 7-8 hommikul aga tööl olles ikka kipun haigutama ja selline väsimuse tunne on kogusaeg peal. Omastkäest tean, et suvel sellist probleemi ei esine, kuna siis enamasti on ka päikest piisavalt. Kas peaks siis D vitamiini kogust suurendama? Hetkel ostsin Fitshopist Olimpi vitamiini&mineraali kapsleid. Kas selline toode aitaks ka selline probleemi vastu?
  5. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas Spartas või mujal fitshopides Serious Massi veel müüakse?
  6. Jorgen Matsi

    Jrx, saatsin sulle mõni aeg tagasi privaatsõnumi, ole hea vaata, kas tuli ikka kohale
  7. Sooviks endale treeningkava

    Vali ülalt Tööriistad>Treeningkavad>Algajate kava Seal peaks esialgu kõik sees olema, et ennast vormi viia. Treeni selle järgi mõnda aega ja siis vaatame edasi.
  8. Kaalu juurde võtmine

    Ei ei, alguses pole mõtet mingeid lisandeid süüa. Kõige lihtsam, vaata üle oma baasainevahetus(BAV), sinna lisa juurde palju sa päevas energiat kulutad ja saad enmavähem kcalorid, kui palju peaksid sööma, et kaal tõuseks. Siit lehel natukene otsides leiad hea bav-kalkulaatori, mul hetkel pole peas. Samuti asja võti on järjepidevus, selleks, et kaal tõuseks tuleks süüa igapäev rohkem, kui su keha kulutada jõuab ja ongi kogu muusika Lisanditele kuluv raha pane parem toidu alla, vähemalt alguses ei anna sulle nad midagi erilist juurde, peale rahakulu. Käidud nähtud värk
  9. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Mitte aastaga..vaata mu liitumise kuupäeva, ma lugesin juba siis seda foorumit, aga tõsisemalt tegelema hakkasin see aasta alles.
  10. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    Tegelt kui võrrelda praegust seisu, näiteks selle ajaga, millal ma selle foorumiga liitusin, siis pilt on ikka suht palju muutunud. Siis öeldi, et tee aasta otsa korralikult trenni, toitu korralikult ja hästi ja kui midagi puudu jääb, siis proovi veidikene valgupulbrit ka! Kreatiini kasutamine oli ikka suht edasijõudnute pärusmaa, prooviti siis, kui jõusaaliga paariaastane kogemus ja kindlasti alustati kuuriga, mida nüüd tehakse-ei tehta. Maailm muutub suhteliselt kiiresti ikka...
  11. Uue aasta lubadus

    Lubaks ka siis kehakaalu suurendada 85-90kg Eks näeb, mis välja tuleb Järgmisel aastal hea vaadata, kas jõudsid oma eesmärgini ja kui kuskil avalikus kohas kirjas on ka, siis motivatsioon sellevõrra suurem
  12. Kaalust juurde, kõvasti.

    Tere, sorry, et teemasse niimoodi sisse trügin, aga minu küsimus peaks nagu haakuma antud teemaga siin. Endalgi käsil massikasvatamise periood ja sooviks nõu. Pärast trenni segan siis kokku Malto6 ja Whey3(60gr ja 30gr), segan need kokku kas piima või keefiriga, lihtsalt endale maitseb rohkem kui tavalise veega. Mõtlesin siin veidi ja tekkis küsimus, et suurendaks süsivesikute kogust sheigis(Malto6 arvelt), seda siis kuskil 80gr peale. Mõte selles, et kiirendada massi lisamist. Iseenesest oleks hea kui see toimiks, probleem nii suur ei olegi, kui veidi rasva ka tuleb rohkem, lihtsalt mõtlen, kas keha omastab selle kõik ka ära. Hetkekaal 72 Pikkus 181
  13. Algaja Kava

    Kui sa kasutaksid seda Janika soovitatud algajate kava(2), siis nende vahenditega, mis sul on seal olemas, saad kõik ettenähtud harjutused tehtud. Nojah okei, eraldi säärepinki sul pole, aga seda saad näiteks kangiga ka teha
  14. Sheik peale trenni

    Toitumiskava on igati hea valik, see menüü on päris ok minu meelest
  15. Sheik peale trenni

    Võta parem vahepalaks üks pakk kodujuustu või kohupiima...on tervislikum ja kasulikum kui snickerist süüa
×