Jump to content

vormel

Kasutajad
  • Sisu loend

    103
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik vormel postitused

  1. Mul on selline mure, et kui selga treenin, siis väsivad ennem käed ja õlad kui selg.Üldse pole seljas mingit kurnatust tunda.Mida ette võtta, et ka selg kurnatud saaks?
  2. Munake või kühmuke lihasel ?

    Mul on mitu tuttavat, kellel on samasugused kühmud.Neile ütles arst, et tegu on mingite kehamahlade kogunemisega ühte kohta.See pole halb ega ka hea.Niiet suhteliselt mõttetud.Aga alati tasub kontrollida ja peabki kontrollima.Kindlasti käi arsti juurest läbi.
  3. Ei j6ua

    Peale rohket alkoholitarbimist on see normaalne.
  4. Kui olulised on rammumeestele ja jõutõstjatele kõhulihased?Pealtnäha nad eriti küll neid ei kasuta.Enamikul neist katab kõhtu päris korralik rasvakiht.
  5. Ei j6ua

    Lihas ei kasva kui valku ei saa.Kõige tähtsam söögikord on hommikusöök.Öösel pole keha valku saanud ja hommikul on valgud hädavajalikud. Lihtsalt pead jõudma hommikuti süüa, sest muidu ei hakka sa kunagi kasvama.
  6. Kas tarbida lisandeid või mitte ?

    Rasvast lahtisaamiseks pole küll lisavalke vaja võtta. Paljud kiidavad Fat Burnerit, mis pidi hästi rasva põletama. Kui kohupiima sööd, siis ikka lahjat, kus rasva vähe.
  7. Theisland vastas õigesti, et suhteliselt savi see kaalu ja pikkuse suhe, kui endal õllekat pole ja selle asemel sixpack ja üleüldse lihased "ripuvad".
  8. KÜSIMUS.

    Selle kalkulaatoriga on ju nii, et ta ei arvesta inimese kehaehitust.Nii et lühikesed ja jässakad vennad(lihastes) ei saa sealt küll mingit adekvaatset vastust.
  9. Mariuz Pudganowski jõusaali video !!

    Miks ta jõutõmbe lõpus kangi niimoodi loksutas?Olen ennemgi tähele pannud, et nii tehakse.
  10. Valgud koos süsivesikutega

    Tõesti huvitav küsimus.Siin leheküljel oli hiljuti üks artikkel, sellest, kuidas valgu?eik enne trenni rokib.Loe läbi ja sa peaks oma küsimusele väga põhjaliku vastuse saama.
  11. 13x85 kg

    Mul on selline probleem, et pole erilist võimalust korralikus jõusaalis käia.Olen endale muretsenud põhilised vahendid jõu treenimiseks.Häda on selles, et need on natuke liiga kerged, et teada näiteks oma rinnaltsurumise rekordit kilodes.Mu kang on 85 kg raske ja surun seda 13 korda.Kas on võimalik selle järgi öelda, mitu kilo ma suudaksin maksimum ühe korra suruda?
  12. 13x85 kg

    Vabandust jah selle kekkamise pärast.Uurisin ja sain teada, et alguse kohta polegi 85 kg nii paha.Lihtsalt siin foorumis ju paljud 100 kilo piiri ületanud.Ma ei tahtnud lihtsalt kehvem tunduda.Piinlik, piinlik... Kui küsida tohib, siis palju sa Pacman ise surud?
  13. 13x85 kg

    Sai käidud ja tulemuseks tuli 105 kg.Ise olen enam-vähem rahul.Kui aprillis sai trenniga alustatud, siis oli kõigest 85 kg. Olgu siis öeldud, et olen 17 aastane.
  14. 13x85 kg

    Saab tehtud.
  15. 13x85 kg

    Tänan ammendavate vastuste eest.Juhuslikult saan just täna õhtul korralikus jõusaalis proovida.Eks näis, mis tuleb.Tänan veelkord!
  16. Kas vigastus?

    See võib olla sellest, et käte vahe on kas liiga suur või liiga väike.See on kõige tavalisem viga kangiga biitsepsi treenimisel.Proovi teistsuguse vahega ja eks siis paistab, kas läheb paremaks või ei.Edu!
  17. Trenn

    selga oleks vaja hädasti treenida.kui kätekõverdusi teed, areneb rind ja õlg.kui samal ajal selga ei treeni, jäävad õlad ette ja hakkavad jamad tulema.tõmba lõuga peopesad välja poole.ja oleks hea, kui saaks jalgu ka treenida, muidu on jalad nagu tikud.edu
  18. Kulturismi maine

    tegelikult on ju kulturism ja üldse jõusaalisport väga raske ala.sellejaoks peab olema tahtejõud ja järjekindlus. paljud arvavad, et kui jumal mõistust jagas, olid kulturistid jõusaalis.üritan alati sellise arvamusega inimestele selgeks teha, et kulturism pole lollidele. veel imestavad nad, et miks raiskame toidulisadele kallist raha.see on paratamatus.mitte midagi ei saa tänapäeval ilma rahata. ja kindlasti on kadedus üks põhjus, miks selle ala tegijaid halvustatakse. oi, kui tigedaks ajab mitteteadjate meeste jutt
  19. Olen otsinud, aga pole leidnud, kui suur on Eesti rekord rinnaltsurumises.Olen leidnud ainult mingid juunioride omad ja mingid kergekaalude omad.Äkki keegi teab öelda.Lihtsalt huvi pärast tahaks teada.
  20. Viimasel ajal on tihtilugu jooksu ajal alaselg valutama hakanud.Mingil määral läheb valu koguni vasakusse reielihasesse.Olen ikka edasi jooksnud, lootes, et äkki läheb üle, aga lõpuks tunnen, et jalad muutuvas tuimaks.Millest see tuleb ja kuidas sellest lahti saaks?
  21. Wilks´i arvuti

    Mida näitab Wilks´i arvuti.Tean, et mingit jõu ja kehakaalu koefitsenti, aga jäi arusaamatuks mida täpselt.Millises suurusjärgus peaks see olema, et seda põdema ei peaks?Selles mõttes, et kas on nii, et mida suurem, seda parem?
  22. Wilks´i arvuti

    sealtsamast ma selle Wilks´iga tuttavaks saingi.lihtsalt arusaamatuks jäi, mida selle tekstiga seal öelda taheti. Tänan, Zad, ainuke vastus, millega saab tõeliselt rahule jääda.
  23. põlveliigesed

    tuttav lugu.ortopeed ei lubanud mäest alla joosta ja hüpata.käskis ka seda auguga sidet kanda.käskis veel artrostoppi võtta ja glükosamiini ka.umbes 3 kuud võttis aega, et normaalselt elada saaks.nüüd tunnen jälle, et põlved valutavad ja ragisevad.mina tegin sellise vea, et võtsin glükosamiini liiga lühikest aega.pool aastat vähemalt peaks võtma.siis ehk on kasu suurem. igatahes edu tervenemisel!
  24. Suur dragöödi rallimaailmas

    Miks sellised asjad juhtuvad? Märtinile võis see tõesti viimane ralli olla, sest iga mees sellise tasemega sõitjale ei kõlba.Kurb.
×