Jump to content

vormel

Kasutajad
  • Sisu loend

    103
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik vormel postitused

  1. Oti kukutajad osa2

    Need "mehed" küll heterod olla ei saa.
  2. Paljudel teist on kodus hantlid?

    Mul on kaks 5-kilost kaks 8-kilost. Vahel, kui jõusaali miskipärast minna ei saa, siis on hea kodus nendegagi harjutada.
  3. farmes walk

    Minul on peale nimetatud harjutuse tegemist trapets ja randmed suhteliselt kurnatud.
  4. Sumomaadlus

    Kuidas üldse sumomaadlejad treenivad?Teevad nad üldse mingit jõutrenni või on ainult mingi tehnikatreening? Oleks huvitav teada.
  5. Foorumlastest

    Vanus: 17 Haridus:keskharidus omandamisel Amet:abiturient
  6. Head Sõbrapäeva kõigile!!!

    Hommikul kuulsin raadiost sellist sõbrapäeva ajalugu. Aastat enam ei mäleta, aga kuupäev oli igatahes 14.veebruar ja Al Capone lasi oma mingid sõbrad ära tappa.Sellest siis ka sõbrapäev.Kes usub, kes mitte.
  7. Öine telesaade kanal kahes.... 00.15

    Joker paneb täiega.
  8. Kulturismi maine

    Minu silmis on kulturismi maine langenud just noorte seas.Paljud noored algajad hakkavad oma väheste lihastega kekutama ja nendest igale poole pilte üles toppima.Minu arust ei ole see küll eriti lahe, et sellest kohe igalpool kuulutatakse. Loomulikult, tore, et trenni teed, aga ära hakka seda igale ühele nina alla toppima.
  9. Kaal

    Minu arvates on mõlemad täiesti õiged.
  10. superman

    22 aastase kohta kuidagi lühike ja kerge.
  11. superman

    Kui vana see su sõber on?
  12. Elu hind

    Ma arvan, et peaaegu kellegi elu ei tohiks raha eest ohverdada.Mõned siiski on sellised.Näiteks roolijoodikud, kelle sõidud on süütu inimese surmaga lõppenud.
  13. Millega veel tegeled

    Kitarr ja üldse muusika.
  14. põlved

    To OldMan: Mida ütled sa kükkiskõnni kohta?Mu kehalise kasvatuse õpetaja on täiesti veendunud, et see on üks paremaid harjutusi põlvede tugevdamiseks.Ta laseb meil neid igatpidi teha.Külg ees ja tagurpidi.Ei tea enam keda uskuda.Põlvi tahaks tugevamaks saada küll, aga tuleb välja, et ei oska.
  15. ArnoldConan

    Ülikõva!
  16. põlved

    Mu kehalise õpetaja ütleb, et kükkiskõnd teeb põlved tugevaks.
  17. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Vanus on 17.Kaal on 80 kg ja tõmban 27 korda puhtalt ilma nõksuta.Peopesad sissepoole.Alguses ei uskunud, et nii palju tõmban, sest paar aastat tagasi jõudsin ainult 4 korda.
  18. miks...?

    Hästi paned!
  19. On mul tulevikku?

    Tõenäoliselt nii noorelt polegi tarvis veel jõusaalis käia.Tegele lihtsalt võimalikult erinevate spordialadega, jõusaal jäta natuke kaugemasse tulevikku. Paari aasta pärast on õige aeg kulturismiga alustada.Küll siis endale tulevikku teed.Mina vähemalt arvan nii.
  20. Avaldage arvamust!

    Suhteliselt tavaline.Kõht on siiski päris hea.Aga sa ju nii noor ka alles, nii et lase edasi!
  21. Lai haare

    Ma olen kuulnud, et klassikalise tõstmisega tegelejad ja rammumehed teevad harva laia haardega surumist, sest see pidavat õlad kinni panema ja see takistab palgi surumist ja rinnalt tõukamist.
  22. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178cm, 80kg, 17 aastane
  23. Ainsad lihased mis, ekraanil olid, olid Värniku omad.Kalmuse omadest polnud haisugi.
  24. kuidas võtta proteiini õigesti

    Paar kuud peale jõusaalis käima hakkamist oleks õige aeg proteiini võtma hakata.Sobiv vanus võiks olla umbes 16-17 aastat.
  25. kuidas võtta proteiini õigesti

    Valgu võtmine enne trenni pidi olema kõige kasulikum, sest siis toimub trenni ajal pidev imendumine.Peale trenni tuleks jälle võtta, aga siis juba kindlasti koos süsivesikutega.Lugesin kusagilt, et umbes 2 tundi peale trenni on mõtekas tavatoitu süüa.
×