Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. Rusikalöök

    MMA on veel väga noor ala, poksis on seda harjutust kasutatud terve igaviku. ...mitte et see alati oleks 100% kinnitus harjutuse hädavajalikkuse ja ülimuslikkuse kohta, aga miskit ta siiski näitab.
  2. ufc 107: Penn vs Sanchez

    Mõni mees on lihtsalt UFCs rohkem tööd teinud, et Andersoni vastu minna kui Belfort hetkel. http://en.wikipedia.org/wiki/Vitor_Belfort#MMA_record - Belfort ei ole UFC MWs ju ühtegi matši teinudki. Samas tema parimate soorituste ajal näitab mees tõesti parimat poksi mmas. Viimased kolm matši on väga kauni lõpuga olnud. Loodetavasti näitab ta stabiilset head esitust edasi.
  3. Rusikalöök

    Kui sa tahad midagi põhjendada, siis pead sa selle viimase lause pikemalt lahti kirjutama. Kui harjutust õigesti teha, siis paneb ta lihased samamoodi koos tööle nagu löömise ajal - jalad, puus, õlg, plahvatus. Positiivne on see, et teele saadetud raskust ei pea oma käega pidurdama ja vigastuse oht palju väiksem kui nii suure raskusega õhku vehkides. Samas: sellised harjutused on ainult üks pisike tükk poksi/löömise treenimisest. Ei tasu arvata, et sellest ühest harjutusest piisab hea löögi saamiseks. Distantsi tunnetus, täpsus, kiirus, jõud/impulss - kui üks neist on null, siis on kogu löök null.
  4. Rusikalöök

    Kahtled antud harjutuses enda kogemuste põhjal või mingi põhjalik uuring kusagil tehtud?
  5. Rusikalöök

    Kindlasti hea harjutus. Poksiklubides väga levinud. Jõutõmbest mõnevõrra siiski sarnasema lihastööga löömisele.
  6. Rusikalöök

    Milline see huvitav on?
  7. "Kaalust alla" TV3- st

    Võibolla nüüd kui tipparstid on arvamuse välja öelnud, siis ei sõimata enam siin saate haigele formaadile viitajaid lollideks. Ootaks huviga tegijate kommentaari.
  8. Võida personaalne treening koos Marek Kalmusega!!!

    Kui helistab ka 1000 inimest (mis on vist natuke ulme), siis sellest 5000st läheb päris suur osa teenuse eest tasumiseks. Vimaste hindadega pole täpselt kursis. Seega kui sealt veel sõidukulud maha võtta, siis tuleb ülimalt tagasihoidlik eratreeningu hind.
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    No esimesel nädalal võtsid ju kõik rohkem alla kui 0,5 kg. Ja kui oskamatult edasi laamendatakse ja ennast kinni tõmmatakse, siis võib mingil nädalal ka juurde tulla kaalu. Mis seal imestada on.
  10. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

    Räägitakse ikka viimasest sajast aastast. Ajakirjanikel jäi "sajand" mõiste segaseks.
  11. Viimase 100. aasta suurim lumeuputus Eestis

    Kui kellelgi on räästa all või metsa ääres 3-meetrine tuisuga tekkinud hang, siis see ei tähenda ju samasugust tulemust nagu ilmajaam mõõdab Lund tuleb Harjumaal tõesti päris korralikult. Aga ei miskit katastroofilist.
  12. Gröön VS Kiivikas

    Vau! Tõesti vau!
  13. Gröön VS Kiivikas

    Moraalses mõttes jah - ei vaidle vastu.
  14. Gröön VS Kiivikas

    Kas sul ka lõikab? 1. Miks peaks keegi kusagil foorumis räägitavaid külajutte kummutama tulema? Sest sina tahad või? 2. Küsimus ei ole ala reeglites - retseptiravimitega kaubitsemine on kuritegu.
  15. Gröön VS Kiivikas

    Pikkuse järgi ei ole ka kasvaval noorel mehel õige toidukogust arvutada. Kui ma sööksin hetkel üle 190 cm'na sama palju kui ma 15-16 aastasena alla 190 cm olles sõin, siis mul läheksid ribid katki. Sentimeetri järgi kere vajadusi küll ei mõõda.
  16. Gröön VS Kiivikas

    Päris naiivne loota, et Ott ennast siia kaitsma tuleks. Miks ta peaks? Keegi ju siin otseselt ei väida, et Ott talle midagi müüs. Iga külajuttu ümber lükates jääks elueast väheks.
  17. EESTI EDUKAIMAD SPORDIALAD!

    ...ja sellega ma kindlasti nõus ei ole, et kõiki alasid peaks võrdselt hinnatama. Aladel on väga erinev: - harrastajate hulk - jälgijate hulk - harrastamise tase jne Kiikingu ja jalgpalli maailmameistritiitel on sama kaaluga? Kui ma mõtlen hetkel mingi ala välja ja olen selle ainus harrastaja ja maailmameister, siis ega ma ikka ei ole küll Kanteriga samal pulgal. Loll näide, aga võibolla läbi selle jõuab point kohale. Kui mingi ala vastu on suur huvi, siis liigub ka rohkem raha ja rohkem tunnustust.
  18. EESTI EDUKAIMAD SPORDIALAD!

    Äsja valitud Eesti parimate hulgas ei kandideerinud ju ainult olümpiaalade sportlased...
  19. "Kaalust alla" TV3- st

    Kui oled ennast mitmesajakiloseks õginud, siis on selge, et ise ei suuda ja abi hädavajalik. Siis ei ole mõtet egotseda ja plärada, et sa ise tead ja oskad. 100kg kaaluv pekine tagumik ja riistast madalamale rippuv õllekas on tõestuseks, et sa ei tea, ei oska ja ei suuda üksi. Ma arvan, et kõik isegi ainult mõned aastad treeninud inimesed on trennis näinud selliseid tüüpe, kelle põhi aur läheb pühjuste leidmisele miks ei saa trenni teha. Natuke kauem trenni teed, siis suudad juba inimtüübi kohe ära tunda - "vabandaja" .
  20. räpane tänavakaklus

    Aga mina ei seoks siiski kaklemist väga intelligentsusega. Täis peaga muutuvad endast füüsiliselt vähemate agressiivseks enamasti muidu arad ja kompleksidega inimesed. Neid leidub igasuguse mõttevõimega tegelaste hulgas. On ka kindlasti selliseid, kelle jaoks kaklemine ongi üks osa suhtlusest. Sellised jah ehk pole kõige teravamad pliiatsid karbis, aga on nähtud ka seal erandeid.
  21. räpane tänavakaklus

    Tegemist oli naljaga. Tegemist ei olnud minu arvamusega ja veel vähem arvamusega sinu kohta. Kui suvaline nali tundub rünnakuna, siis...
  22. räpane tänavakaklus

    Tundlik...
  23. räpane tänavakaklus

    Poliitikute ja kõrge IQ seostamine on pisut meelevaldne. ...ütlevad need, kes kakelda ei julge.
  24. räpane tänavakaklus

    Minu ümber toimub igasuguseid asju, sellel pole tänavakakluse defineerimisega suurt pistmist. Miks sa arvad, et sinu definitsioon näiteks Jrxi omast õigem on? Ma ei arva küll, et "tänavakaklus" iseenesest tingimata mingit oskuslikku tampimist keskmise inimese peas tähendab. Pigem tähendab tänavakaklus teatava piirini reeglite puudumust. Seega võib tänavakaklus toimuda kahe oskamatu nohiku vahel kui ka elukutseliste tapjate vahel. Keskmine kaklus on ikka suht mannetu puselemine.
  25. räpane tänavakaklus

    Kus selline definitsioon veel peale sinu pea esineb?
×