Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. võimsaim rasvapõletaja LIPO-6x

    Võistleval sportlasel on dopinguvastased ained keelatud, sest muidu doping ei tööta. Loogiline.
  2. võimsaim rasvapõletaja LIPO-6x

    Mis on "dopinguvastased ained"?
  3. Ma kardan, et see võistlus läheb suhteliselt vasakule...
  4. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Eino ikka täies koosseisus kõik, kellele tundub, et neil on mingi oma arvamust.
  5. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Mineraalainete ülemanustamisse ei saa surra?
  6. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    "Keemilised pulbrid"...WTF?
  7. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Tundub, et sa ikka ei saa ju aru. Küsimus ei olnud selles, mida müüakse. Näide puudutas seda, et kõikides ELi riikides peavad kehtima samasugused reeglid. Ei kehti ja ei pea ka kehtima.
  8. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Eks sa loe siis võrdlusi, mis pole nii keerulised.
  9. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Võrdlusel pole häda midagi nende esimeste postide taustal. Ma hindan Ravimiameti pädevust antud teemal natuke kõrgemalt kui paari ärritunud noore anonüümi oma. Tundub mõistlik? Kuigi minu elus ei muutu sellest suurt miskit, et paar potti toidulisandeid müügist ära korjati. Kui Ravimiameti reeglid on müüjatele arusaamatud, siis on see hoopis teine teema.
  10. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Mis see siia puutub? Siin väideti nagu seda, et kui kusagil ELis on midagi lubatud, siis peaks justkui meil ka olema ja hirmsasti peaks kohtusse andma kui ei ole. Hollandis on kanepi müümine piibutamiseks legaalne, andke siis kohtusse.
  11. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Kanepidiilerid võiksid siis ka riigi kohtusse anda?
  12. MMA Raju 4 (13.veebruar 2010, Tallinnas)

    http://mma.ee/wp-content/uploads/2010/01/1...utlined_web.jpg Siin tundub küll hästi näha. Võibolla sõltub plakati suurusest ja vaatamise kaugusest...
  13. Ajaloo kiireim knockout?

    Millised hiinlased?
  14. Hüpits.

    Intervall nüüd päris aeroobne pole ja päris hea hüppamise vorm peab olema, et pikemalt temaga aeroobset teha. Aga hea riist muidugi.
  15. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

    eeee...miks?
  16. No aga loomulikult - kulturismiga ju tegeletaksegi selleks, et pimedal tänaval "topelt-biitsepsiga" põõsast välja karata ja siis kõik lähedalt olijad korralikult läbi peksta.
  17. Milleks ja millest selline jutt?
  18. knockout

    Kui selline käitumine oleks olnud tühjalt kohalt, siis ehk jah. Selles situatsioonis aga täiesti ok - inimesel on õigus olla suudlemata ja tunda täit tülgastust kui seda vastu tema tahtmist tehakse. Siit läheb minu jaoks ikka väga selge piir, kust alates on ok käratada "kuradi ****!", anda vastu tatti ja mitte saada homofoobiks tembeldatud.
  19. knockout

    Matšis kumbki võitu ei saanud - "no contest" jäi tulemuseks lõpuks. Alguses diskvalifitseeriti lööja Herring. Hiljem otsustati, et löömine ja musi on mõlemad vead ja tulemus NC.
  20. Veidrad Faktid

    Ei tasu arvata jah, et sellised internetis liikuvad "faktid" ka tegelikult kõik faktid on.
  21. Rusikalöök

    ...106kg raske kirp. Suurus oli abiks kindlasti, aga luku kaitsmiseks jä oskusi napiks.
  22. Veidrad Faktid

    Kui sul on vaja mingeid tavalisi max paar mega suuri töödokumente pulgaga liigutada, siis huumor on see kui ostad endale selleks 128 GB pulga. Milleks kahuriga varblast lasta?
  23. knockout

    http://www.dailymotion.com/video/x34xev_quickest-ko-ever siin tuli natuke rohkem asja eest ära. Päris alandada ei pea ka ennast laskma.
  24. Rusikalöök

    Võib, aga löömisest töötab keha seal siiski mõnevõrra erinevalt. Klassikaline tõstmine sobib väga hästi jõutreeninguks. Mina paneks eriharjutused siiski veel sinna peale.
×