Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. Järjekordne artikkel(elu24)

    Selle põhimõtte otse inimmaailma üle kandja ei näe ilmselt neil kahel asjade käigul mingisugust vahet ja summa on tema jaoks sama: A. Lähed WCsse, lased püksid alla, istud potile ja õiendad oma vajadused, tõmbad püksid üles, lahkud WCst B. Lähed WCsse, lased püksid alla, istud potile, tõmbad püksid üles, lahkud Wcst ja lased kangi püksi Matemaatikat on hea tunda, aga igas kohas kõik reeglid ka ei kehti.
  2. "Kaalust alla" TV3- st

    Kui saates ei selgitata midagi, siis kes neist valedest arusaamadest aru peaks saama? Need kes ennegi said? Sel juhul pole ju mingit kasu. Kohati on osalejatel endal parem arusaam, kuidas peaks asju tegema kui saate formaat ja treenerid peale sunnivad. Kui kilod ei langenud teisel nädalal sama palju kui esimesel, siis naistreener kilkas "Teeme veel rohkem trenni!". Kus need väärarusaamad siis tegelikult asuvad? See saade ju külvab neid veel juurde.
  3. "Kaalust alla" TV3- st

    Ajuvaba lõhkumine. Ja kõigi üllatunud näod, oi ma ei võtnudki teisel nädalal 20 kg alla, räägivad sellest kui teadlikud nad ise/nende treenerid toimuvast on.
  4. The Ultimate Fighter 10

    Ma nüüd küll ei arva, et punktikohtuniku töö miski nii abstraktne kujutav kunst on.
  5. The Ultimate Fighter 10

    Wren ikka nii kõvasti ei domineerinud, et oleks 10:8 raundi enda taskusse pannud.
  6. The Ultimate Fighter 10

    Wrenile teist raundi poleks andnud, aga kolmas oleks kindlasti õiglane olnud, kuna esimene läks minu arvestuses Wrenile. Kolmandas oleks ilmselt Wrenil siiski hapuks läinud.
  7. Topelt K.O.

    Kus see nii defineeritud on?
  8. "Kaalust alla" TV3- st

    Mille arvelt see esilagu tuleb, seda ei rääkinud keegi. Eelkõige on see s*tt õgardite soolestikus ja vedelik, mida massiline rämpstoitumine kehas kinni hoiab. Mida edasi, seda raskemalt need kilod kaovad ja kaduvatest kilodest saavad varsti grammid. Saade jätab kindlasti paljudele ullikestele vale mulje, et kohe tuleb 24h ööpäevas treenima hakata ning toidukogused üliväikeseks lükata.
  9. Siin lehel http://www.westonaprice.org/knowyourfats/ on loetelu "headest" ja "halbadest rasvadest. Panen selle loetelu eesti keelde, et kõik aru saaksid. Tervislikud rasvad, mida on kasutatud tuhandeid aastaid: * Või * Veise- ja lambarasv * Searasv * Kana-, hane- ja pardirasv * Kookose-, palmi- ja seesamiõli * Külmpressitud oliivõli * Külmpressitud linaseemneõli * Merelise päritoluga õlid (Marine oils) "Uued" rasvad, mis võivad põhjustada vähki, südamehaigusi, immuunsüsteemi väärtalitlust, steriilsust, õpiraskusi, kasvuprobleeme ja osteporoosi: * Kõik hüdrogeenitud õlid * Soja-, maisi- ja saflooriõli * Puuvillaseemneõli * Rapsiõli * Kõik rasvad, mida on kuumutatud väga kõrgetel temperatuuridel Küsimused: - Kas "Marine oils" tähendab veel midagi peale kalaõli? - Millest algab on "väga kõrge temperatuur", mis rasva kahjulikuks muudab? Liha suitsetamine peaks teoreetiliselt siis rasva "ellu" jätma? Või suitsetamisel omandab liha hoopis pigem kahjulikke aineid juurde nagu lahtisel tulel küpsetamiselgi? Või kas peale hautamise on võimalik teha lihast süüa nii, et rasva kuumaga ei kahjustaks? - Taimeõlide ületarbimine on kindlasti halb, aga siin on nad lausa vähitekitajateks tembeldatud. Kas asi on ikka nii hull, et neid ei peaks üldse tarbima? Või on küsimus ikka kogustes? - Kas on veel lisada midagi sinna loetellu? Peale Fredi võiksid arvamust avaldada vaid need, kellel on midagi ka öelda. Siin mõni on veel selline.
  10. The Ultimate Fighter 10

    Ja Nelsoni vastu libastus ta ka ja kuklasse löödi ja...pööran talle tähelepanu siis kui ta suudab mõne normaalse mehe vastu mitte libastuda. Seni ei ole ta tähelepanu väärt. Kelle vastu on Kimbo oma "raskeid rusikaid" näidanud? Huumor. Maailmas on miljon meest sama raskete ja raskemate rusikatega.
  11. The Ultimate Fighter 10

    Kimbo oma täies "headuses": Ma ei hakka parem ütlema, mida ma Kimbo fännamisest arvan... Niikaua kui Kimbo pole MITTE ÜHTEGI tõsiseltvõetavat vastast võitnud on tema olemine tipp-mma tuledesäras tühi haip ja tema fännamine...noh eks igaüks ise otsustab vastavalt võimetele.
  12. The Ultimate Fighter 10

    Milles see potentsiaal sinu jaoks väljendub? Et temast räägitakse kogu aeg? Esimeses ringis haleda kaotuse saajad ei peaks võitma kogu võistlust ja peale haipimise ei ole mina veel mitte midagi näinud, mis kinnitaks Kimbo potentsiaali olla UFCs keegi.
  13. Head rasvad, halvad rasvad

    Krt vesi on ka halb kui üritad seda endale ämbriteviisi sisse ajada...
  14. Ignoreerin ajakirjandust, mis ennast läbi teiste õnnetuse müüb.
  15. The Ultimate Fighter 10

    Roy Nelsonit pakuks. Löömine on tal suhteliselt nadi, aga samas on ta lasknud ennast ainult Arlovskil ära lüüa. Maas on mees kõigist teistest osalejatest mäekõrguselt üle. Seega loogiliselt võttes on ta kõige tõenäolisem võitja. Lõpuni ei maksa tõenäosus aga midagi...
  16. Hõredad põlve kõhred ja treening

    See on kõik väga personaalne. Sõltub kulumisest jne Minul on kükk olnud just see, mis on aidanud seda jama leevendada. Uuri kindlasti mitme arsti arvamust ja vaata, mis sulle endale harjutustest (sh raskus, seeriad, kordused) sobib.
  17. sõrmed surevad hommikuti ära

    Käed pea all ei maga?
  18. Vot nii lolliks lähevad inimesed

    Kriitika käis põhiliselt selle formaadi pihta: tegemist on rühmatreeninguga, kus algajad hakkavad samamoodi kohe kaasa tegema ja eraldi neile keegi tehnikat ei õpeta. Sõltuvalt treeneri headusest parandatakse tehnikat asja käigus. Ma ise ei ole BP'i teinud, on see nii?
  19. 95 aastat vanusevahe

    Ma arvan, et seal ei ole tüdrukul endal midagi otsustada.
  20. Vot nii lolliks lähevad inimesed

    Oskad konkreetselt öelda, mida see mees valesti ütles või niisama emotsiooni ja usu pealt tulistad?
  21. Põhimõtteliselt siis peaks põrutama makarone õliga? Igasugune loomne valk ei mahu kusagile.
  22. Järjekordne "tark" artikkel toitumisest

    Maksast ja krevettidest kõrge kolesterooli tõttu loobuma sundimine on küll jama. Muudest asjadest võiks teoreetiliselt loobuda ju ka, mis seal loetletud...
  23. Toitumisnipid Cosmopolitanist

    Peaks vist tellijaks hakkama...
  24. Tänapäeva Popeye

    Ma tean, et liigestesse süstitakse kataboolseid steroide põletikuga võitlemiseks. Aga kas anabolsetel steroididel ka mingi suurem lokaalne mõju on? Pole kuulnud.
  25. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    Mulle tundub, et sa pingutad üle. Käi natuke foorumis ringi ja vaata, misasju kirjutatakse ja üles pannakse. Sellist kontrollituse/mõistlikkuse astet rakendades saaks 95% kõigest kustutada. Võibolla veelgi rohkem. Foorumi idee läheks kaotsi. Foorumi muudes osades sellise rangusega ju asjadesse ei suhtuta, sest tõenäoliselt tuleks see foorumile ja fitness.ee'le kahjuks - info, mida inimesed netilehtedelt lugeda saavad, ongi nende lehtede valuuta (ilma selle infota ei tuleks kasutajad lehele ja poleks üldse midagi). Ma ei mõtle siinkohal ainult nende konkreetsete piltide vajalikkust, aga üldisemalt.
×