Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
 • Content count

  1,944
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Tropp

About Vägivaldur

 • Rank
  Tõsine tegija
 • Birthday 12/28/1978

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. Suur Eesti sportliku vabavõitluse ja brasiilia jiu-jitsu suvelaager 2013 toimub sel aastal 28. juunist (reede) kuni 6. juulini (laupäev). Asukohaks taas päikeseline Pärnu! Praeguse plaani järgi on sel korral laagris võimalik grupiviisiliselt osaleda järgmistel treeningutel: - MMA püstivõitluse grupp (kõik tasemed treenivad koos, aga sisu ja tegemist jagub kõigile) - MMA võistluskoondis - Brasiilia jiu-jitsu ja lukumaadluse grupp (kõik tasemed treenivad koos, aga sisu ja tegemist jagub kõigile) - Brasiilia jiu-jitsu ja lukumaadluse eliitgrupp - Brasiilia jiu-jitsu ja lukumaadluse võistluskoondis (NB! Võistluskoondistesse kandideerimiseks pead oma sportlikud tegemised üle vaatama ja eesmärgistama juba täna! Täpsema info saamiseks suhtle oma treeneriga.) Üritus sotsiaalmeedias: http://www.facebook.com/events/192362427576363/ Laagri korraldusliku poole eest vastutavad sel korral: 3D Treening, MMA Eesti ja Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit. Sel aastal toimuvad treeningud Pärnu Spordihallis täiesti oma saalis - samas kohas, kus suvelaager 2010. aastal aset leidis kuid mille talvine lumi vahepeal hävitas. Registreerimisvormi ja laagrikutse leiad: https://docs.google.com/forms/d/15OkXtI ... U/viewform
 2. Maadlus olümpialt välja?

  Kuna ROKi jaoks tundub olevat oluline ainult populaarsus ja mitte spordi arendamine (ning sealhulgas klassikalise spordi arendamine), siis 2060 aasta olümpiamängud koosnevad ilmselt sellest, kuidas staadionitäis tolguseid tantsib kolm nädalat järjest gangnam style'i. Üks kõikide aegade masendavamaid spordiuudiseid minu jaoks.
 3. MMA eratreening

  Füüsilist tegevust ei ole võimalik õppida (ma mõtlen hästi ja efektiivselt õppida) vaid teoreetiliselt ja ilma seda tegevust ennast tegemata. Isegi kui MMAd õppides võtta väga rahulikult, siis ilma vastupanuga harjutuste ja kerge sparringuta päris ei saa. Loomulikult on võimalik vigastuste saamise võimalust minimaliseerida enda rahuliku suhtumise, hea treeneri ja heade sparringpartneritega, aga täielikult välistada? Võimatu. Isegi palju ohutumate tegevuste juures ei ole mingit garantiid. "Mainin seda kuna olen tõestisündinud lugusid Tallinnas kuulnud sõpradelt tuttavatelt." Tahad äkki täpsustada, mida kuulnud oled? Kui need on lood sellest, kuidas treener vigastab treenijat või käitub ebamõistlikult, siis 3D Treeningu puhul seda kartma ei pea. Kontaktid: http://3dtreening.ee/
 4. Koolitus: Kiire rasvapõletus

  Matemaatiliselt loomulikult ei ole seal mitte midagi müstilist. Lihtsalt enamus sellises ülekaalus inimesi ei saavuta selliseid tulemusi kunagi. Ja siin ennustati ka, et mingil hetkel kiilub progress kinni (nagu tegelikult ju esimese suure entusiasmi pealt ka enamasti juhtub). Ei kiilunud ja see on üsna tähelepanuväärne.
 5. Koolitus: Kiire rasvapõletus

  Eks vastamata jätmine on ka vastus...
 6. Koolitus: Kiire rasvapõletus

  Ma eriline tõsieluseriaalide fänn ei ole, aga vilksamisi nägin telekast mingit klippi, kus näitas palju need inimesed seal saates stabiilselt kaalu kaotanud on. Üsna müstilised numbrid. Kuidas skeptikud kommenteerivad?
 7. Pudzianowski vs. Thompson

  Ma sellesse viimasesse fakti küll täie tõsidusega ei suhtuks. Pigem selline vastastikkune promo, et Anderson ja Seagal ennast koos kaamerate ees näitavad. Norris on 71 aasta vana muidu...
 8. Pudzianowski vs. Thompson

  Kui täpsustada, et "keegi, kes neist aladest midagi teab" siis jah. Muidu neid fantaasiaid ikka jätkub. Ilmselt ka selle foorumi teemades, kus arutati Pudzianowski MMAsse sisenemist. Siin matšis kohtus Mariusz Pudzianowski James Thompsoniga, kes oma eelnevast kümnest matšist on võitnud vaid ühe. Kunagi Pudzianowski rääkis MMA tippu jõudmisest. James Thompson on raskekaalu MMA tipust väga kaugel. Pudzianowski veel kaugemal. Siin patsutas ta suhteliselt imelikul kohal, ilmselt oli kumm täiesti tühi. Thompsoni puhul paneb imestama tema jätkamine - enamus matšides on ta viimase viie aasta jooksul nokki löödud.
 9. Poksikott (pokistreening kodus)

  Randme nurka peaks elementaarselt suutma ilma sidemeteta hoida. Side ei asenda lööma õppimist. Poksimisega tegelemine võiks alata kusagilt mujalt kui suvaliselt koti peksmisest. Las keegi ikka õpetab sulle poksi baasi selgeks ja siis võid mõelda koju koti hankimisele. Ja sellisel juhul oleks mõttekas osta natuke raskem kott. 9kg kaaluva kotiga saab ka kindlasti trenni teha, aga suurem kott on universaalsem ja laseb erinevamaid harjutusi teha. Pead loomulikult olusid arvestama. Pole tore kui konks koos poole laega alla sajab. Kui kott kaalub näiteks 30kg, siis temaga tööd tehes mõjub konksule tunduvalt suurem jõud. Kunagi ostsin rauapoest poksikotile konksu. Müüja küsis, et palju kott kaalub. Kui ma ütlesin, et 26kg, siis müüja ütles"võta see konks, selle külge võib kuni 30kg kaaluvadi asju riputada". Mees vist ei kujutanud hästi ette, mis otstarbel poksikotte kusagile riputatakse...
 10. Klitško VS Haye

  Hetkel ei oskaks küll millegi põhjal Haye võitu ennustada. Raskekaalus on aga igal mehel piisavalt haamrit käe sees, et vastase üks lohakus nokiga ära karistada.
 11. Ma pean tunnistama (mitte kedagi konkreetselt rünnates), et mulle jääb suhteliselt arusaamatuks sugude vastandamise vajadus. Mees ja naine on loodud ikka koos toimima ja mitte üksteisele vastanduma. Eriti tobe on seda teha läbi mingi suure grupi statistika, mille täielikku olemust on võimatu täpselt analüüsida, kuna tegureid on lihtsalt liiga palju. Ma pean silmas olukorda, kus grupistatistika põhjal hakatakse remontima kõiki üksikjuhtumeid. Kas ma peaksin ennast kuidagi paremini tundma kui mingi inimgrupp, kuhu mina kuulun, on keskmiselt targem/tugevam/osavam/ilusam mõnest teisest inimgrupist? Kas ma peaksin sellest isegi siis rõõmu tundma kui ma ise olen palju lollim ja koledam jne kui need teiste võrreldavate gruppide keskmised? Tundub selline enda alaväärsuse välja elamine. Eriti kui seda tehakse saunajuttudest pärit faktide põhjal ja loogilise argumenteerimise reegleid vajadusel eirates. Ju siis ikka enda king pigistab. See naiste keskmise palga erinevus on üks selline üsna ajuvabale tasemele kukkunud teema. Mingi statistilise keskmise põhjal üritatakse midagi saavutada. Aga täpselt siis mida? Meil on ikka süsteem, kus inimene saab palka selle eest, mida ta teha suudab ja kui hästi ta seda oskust tööandjale maha müüb. Kas mehed saavad kõik võrdselt palka? Ei saa. Samadel põhjustel. Kui on mingid konkreetsed juhtumid, kus kedagi ahistatakse ainult M või N tähe pärast passis, siis need on juhtumid, millega tuleks tegeleda. Üldise keskmise põhjal üksikjuhtumeid remontima asudes jõuame me välja selliste idiootsusteni nagu sookvoodid. See alles oleks seksuaalse ahistamise algus, aga mitte lahendus. Viimased alandaksid aga nii mehi kui ka naisi ja seega ma ei näe, et selliste kvootide sisse seadmine peaks kedagi huvitama. Peale nende katkiste inimeste, kellel on iga hinna eest vaja sugusid omavahel vastandada.
 12. Seosed jäävad kuidagi väga häguseks...
 13. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

  Üsna tobe jutt..
 14. Uruguay jalkamehed Spartas

  Ühe videoklipi põhjal teete selliseid järeldusi kogu nende treeningu kohta?
 15. Paide MV lamades surumises - tulemused

  Vaatasin esialgu ainult numbreid ja tõesti on seal tabelis kõik surujad Paidest.
×