Jump to content

ajudegablond

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ajudegablond

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.03.1980

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Pärnu/Tallinn
  • Interests
    Muusika,sport,koerad

Viimase Profiili Külastajad

1 431 profile views
  1. Mulle tundub, et kunagi nägin mingit tabelit, kus oli üldjoontes ära toodud palju mingi tegevus tunni lõikes kaloreid kulutab. Enam ei leia kuskilt infot sellle kohta, et palju n'äteks ujumine või intensiivne rattasõit kulutab ühes tunnis. Tänan, kes oskavad vastata!
  2. madal pulss+aeroobne trenn

    See on siis ülemine piir?
  3. aeroobne trenn+madal pulss

    Tere! Kuidas arvutada välja optimaalset pulsisagedust aeroobse trenni tegemiseks? Oli vist mingi valem, kus arvesse võeti vanust. Kahjuks ei leia seda enam üles netist! Tänan!
  4. madal pulss+aeroobne trenn

    Tere! Kuidas arvutada välja optimaalset pulsisagedust aeroobse trenni tegemiseks? Oli vist mingi valem, kus arvesse võeti vanust. Kahjuks ei leia seda enam üles netist! Tänan!
  5. Alkohol

    Tean, et naps ja tervislikud eluviisid ei lähe mitte kokku, kuid siiski: kui mõnikord harva tekib soov mõnel sünnipäeval näiteks klaasike tõsta, siis millist napsi eelistate? Et milline on n.-ö. kõige "süütum" variant? Kas klaasike õlut- siirdit või hoopiski pits viina? P.S! Ei õhuta joomisele
  6. Selline võhiklik küsimus siis, vabandan ette
  7. aeroobne trenn, kui tihti?

    Tänud
  8. aeroobne trenn, kui tihti?

    Olen aru saanud, et aeroobset trenni ei soovitata üle tunni korraga teha. Minu küsimus siis: mulle meeldib väga rattasõit ja kõndimine, kas oleks vale kaks korda päevas teha aeroobset trenni, näit. hommikul kõnd ja õhtul ratas? Tänan
×