Jump to content

NO.1

Kasutajad
  • Sisu loend

    111
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

NO.1

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 26.02.1988

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    tallinn
  1. Äkki tuli lihast juurde hoopis? Edasi suitsetada oleks lollus!
  2. Hantlid

    Homme õhtuks uurin 15kg'se hantli hinna
  3. Kurgumandlid

    Eriti odavalt saate läbi siin lõikusega käisin korra ühes erakliinikus vastuvõtul, kuid vastuvõtule ma ei jõudnudki , eesruumis tädi ütles, et visiidi tasu 700.- ja mandlite opp 12000.- Tulin samatargalt tagasi kui läksin
  4. rasvapõletus erilisel moel

    Vägahea! Vaikselt hakkab looma:)
  5. Mul on selline mure, et paar preilit, kes teevad ilusti-kenasti trenni ja soovivad kaalust alla võtta...seda aga (rasvapõletus)tablettide abiga. Minu arvamust nad uskuda ei taha, et sellel pole mõtet vaid targem oleks toitmine paika panna(hetkel päevas 1-2 toidukorda). Niiet paluks siinkohal teie arvamusi ja soovitusi selle teemaga seoses, ehk on teist rohkem abi ja preilid lõpuks mõistavad, mis on õige!
  6. Maitsvad proteiinipulbrid

    Protec NitroPlus-shokolaad on väga meeldiva maitsega, nagu kakao:D
  7. Kulturistide provotseerimine

    Ärme nüüd siin kaklema hakka poisid
  8. Lühidalt: proteiin ja süsivesik
  9. http://www.gasp.nu/pdf/GASP_katalog2008.pdf Kui midagi huvitab, andke julgelt teada
  10. Kreatiin Creatyl FX (CEE)

    Mul mõned purgid üle FX´i, 300.- annaksin ära
  11. Kui on huvi, siis võin uurida hindu.
  12. Eiselti Proteci maitse

    Tegelikult on tegemist Protec NitroPlus'iga. Maitsed on väga head..eriti shokolaad ja vanilje. Seguneb hästi. Kui on huvi või küsimusi selle või teiste Eiselti toodete kohta, siis andke teada!
  13. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Soovitan uurida ka sellist firmat, nagu Suunto.
  14. BodyPump 64

    Kui seljaga on alati probleeme olnud, siis tõesti ei oska aidata. Kui asi piirduks trennidega siis veel
×