Jump to content

Eastsider

Kasutajad
  • Sisu loend

    200
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Eastsider postitused

  1. Kava

    kui kaua oled teinud? Võibolla liiga vähe, et mingit arengut tuleks.
  2. Rumal küsimus

    Mina soovitaks küll süüa rohkem kaloriterikast toitu, kui mina nii vähe sööks, siis ma ei jõuaks jõusaalis kohe mitte midagi teha, kuid kõik see oleneb inimesest. Küsin et kui palju kaalud, mina kaalun 74kg ja minu jaoks on see ikka väga vähe. EDIT: lugesin su postitusi ja avastasin et 65 kilo oled. Lihast sellisese kaloraasi juures on raske kasvatada. Ma ei tea kuidas sinuga on, aga kui ma ikka suurt midagi päeval söönud ei ole, siis ei jõua kangi tõsta. Lihase kasvatamiseks soovitaks rohkem süüa, rohkem jõusaalis käia ja vähem aeroobset teha. Kui väga palju jama (krõpsud, hamburgerid jne) endale sisse ei lahmi, siis ei lähe rasva ka, isegi kui rohkem sööd kui praegu. Näen et võtad asja tõsiselt, edu treeningutel
  3. kanaliha?

    Siis on tõesti kehvasti, kui kana hakkab vähem saada olema. Ise kindlasti linnugripi pärast oma kanasöömist ei vähenda, ega see gripp arvatavasti ei levi, kui liha ilusti läbi kuumutada (kuigi ma ei tea seda).
  4. trenn

    no mina teeks näiteks 4-5 x 30- 40 kätekõverdust 4 x 30 kõhulihaseid 4 x 30 seljale. Ei ole just väga raske sooritada. Kuid asi on nii et kasutegir kipub sellisel treeningul suhteliselt väikeseks jääma. Võiksid lisada kasvõi lõuatõmbed või midagi. Kuid halba see kindlasti ei tee, vaata, proovi kas on kasu või mitte.
  5. Mul on sama mure, et väike kõht on ees (krt, ega ta nii väike tegelikult polegi). Algul mõtlesin, et paraleelselt jõusaaliga tuleb hakata jooksmas käima, aga selle mõtte matsin maha, kuna liiga kurnav oli see kehale. Nüüd teen nii et kuni suveni kasvatan lihast, ja siis kui jõusaal kinni pannakse, hakkan jooksmas käima, ning kaal kaob väga kergelt (eelmine aasta kadus kuskil 4-5 kg paari nädalaga.) Teemalgatajale: sellise treeninguga peaksid tõesti kõhust vabanema, kui sa just väga palju ei söö, ning valid ka mida sööd. Mingeid krõpse ja sellist jama ei ole mõtet ikka iga päev näost sisse ajada, samuti ei soovita väga rasvaseid toite.
  6. üleminek

    rind,õlg,biitseps,triitseps ühel päeval on minu arvates palju, mina jaotaks selle päeva kaheks, nii saad lihased ilusti läbi kurnata.
  7. lõuatõmbamine

    Teemaalgatajale: Tee kindlasti teisi lihaseid ka, mitte ainult biitsepsit. Kui teised lihased on tugevad, siis on arvatavasti lihtsam lõuga ka tõmmata, samuti leian et käsi, millel on ainult biits. treenitud küll ilus ei ole, tee ikka õlga ja triitsepsit ka.
  8. Bitsepsi ümbermõõt

    Mul täiesti vastupidine mure: käsi läheb suuremaks. aga lihas välja ei tule
  9. Bitsepsi ümbermõõt

    Mul fotokat ei ole, agavõibolla saab mõni sõber trenni kaasa võtta, siis võin ju teha pilti.
  10. Bitsepsi ümbermõõt

    Hetkel mõõtsin : pingutades oli 36 cm, vasak käsi. 17 a ja 74 kg. EDIT: Pikkus ka : 175 cm.
  11. Kus trennis käid ja kus elad???

    käin sealsamas kus Rait käib. Minu vajadustele vastab täiesti, pealegi on see tasuta.
  12. Kordused

    Kui ikka selle 8 kordusega lihase läbi võtab, siis on kõik korras. Minul on samamoodi et esimesed 6 on lihtsad, aga siis läheb järsku raskeks. Vähemalt mina ei leia, et peaks midagi muutma, kuid las targemad ütlevad oma sõna.
  13. Kangi tõstmine

    5 kg nädalas Mul ei tule vist kuus ka nii palju, kuigi enda arvates treenin suht korralikult.
  14. Õlaprobleemid

    Mul on ka jama õlaga, mõnda harjutust ei saa üldse teha kuna 2 aastat tagasi sai ilma soojenduseta rinnalt surumise rekordit proovitud, ja siis õlaga midagi juhtus. Siiamaani annab pingutamisel tunda. Sellised raginad ja asjad, sellega olen harjunud, suhteliselt loomulik tundub see minu jaoks.
  15. Palju rinnalt surute?

    Vanus 17 kaal 74 pikkus 176 rinnalt 90
×