Jump to content

Eastsider

Kasutajad
  • Sisu loend

    200
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Eastsider postitused

  1. Kiivikase vabakava

    http://www.zone.ee/totalownage3/scorpions%...0you%20.mp3.bak Aga palun
  2. Kava

    Erineb küll minu kavast kõvasti, kuid ei ütleks et halb on. Ise teen igale lihasgrupile (triitseps, õlg) rohkem harjutusi. Kuskil 6 harjutust ja 3*8 kordust harjutuses, kuid see võib sinule täiesti sobimatu olla, endale sobib küll väga hästi. Mis ma ikka oskan öelda, lihas peaks kasvama küll, eks mõne kuu pärast ole näha, kuidas mõjus. Edu treeningutel. EDIT: kehatõsteid võiks olla seerias rohkem , kuskil 30 ma arvan. Kuid eks sa proovi, samuti võid proovida tegemist lisaraskusega.
  3. Schwarzenegger ja seadused...

    "California kuberner Arnold Schwarzenegger allkirjastas neljapäeval seaduse, millega keelustatakse keskkoolides gaasiga limonaadid." Vesi ei ole kahjulik, jutt käib siiski limonaadidest.
  4. Rinnalihaste harjutused

    http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm Tooksin välja ka kasuliku lingi, kus õpetatakse tegema rinnalihast, Vasakult choose version alt võtad omale sobiva suurusega video ja hakkad vaatama
  5. suur kaal?

    Ma olen 175 pikk ja kaalun 75 kg, ja vaatan et minu keha on ikka suhteliselt peenike sellise kaalu juures, kuskil 85 kiloga oleks rahul. Soovin pigem massiivseid kui detailideni viimistletud lihaseid, kuid ainult mass ilma reljeefsuseta on ka jama.
  6. Vitamiinid

    Siiani pole võtnud mitte midagi, kuid kindlasti peaks. Sama lugu on valguga, ning ka toidust seda kätte ei saa, kuid lihas kasvab
  7. Tõesti, Coleman on võimas, kuid kui selliseid lihaseid ei oleks võimalik ilma keemiata saavutada, siis mina selliseid lihaseid ei sooviks. Minu jaoks on see rohkem hobikorras asi, ning rohkem tervise parandamiseks, kui solkimiseks. EDIT: keemia on vale sõna. Ilma steroiditeta. EDIT 2: vabandust selle Offtopicu eest
  8. küür

    Minul küll läks ära. Enne kui hakkasin jõusaalis käima, olid omal ka õlad ettepoole. Kuigi treeninsin põhiliselt rinda, siis läks olukord siiski palju paremaks. Nüüd arst ka kiidab alati, et selg on ilusti sirge, ning kehaasendil pole midagi viga.
  9. Pildid endast ning võistlusvorm

    Pange need siia üles, kui see väga suureks probleemiks ei ole, teistel ka hea vaadata.
  10. Kilo valku

    Ega siis ainult pulbrist valku ei saa, ikka valgurikkast toidust ka. Ainult pulbri peal läheb tõesti väga kalliks.
  11. Tere

    Kõhu pealsest rasvast vaja ka vabaneda, ja kasvada on tõesti veel kõvasti vaja. Küsiks muidu veel et palju kaalud? EDIT: sorry topeltposti pärast EDIT": lugesin su poste, kaalud vist 73 kg EDIT3: Lisan oma pildi ka, niisama, kuna võistlema sellise vormiga minna oleks naljategemine, ning ka kaalu on vaja kuskil 6-7 kg maha võtta, kuid sellega tegelen suvel, praegu massikogumise aeg. veebikaameraga tehtud Pilt
  12. Tere

    Ta kasutaja peaks olema killu1988 aga ta on pildid maha võtnud
  13. selline kava siis..

    Mul on ka kava sarnaselt jaotatud, ja mulle täitsa sobib.
  14. Ei j6ua

    mul küll ei ole mingeid peavalusi.
  15. Ei j6ua

    Hmm, ma ka ei söö hommikul, kuid kui see nii oluline on, siis vist peab sööma. Nimelt hakkab mul peale hommikusööki keerama sees, ning selle vältimiseks ei söögi.
  16. Kasv

    Kui palju harjutusi triitsepsile teed? Ise teen 6 või vahepeal isegi 7 harjutust, ja paistab et ka triitseps kasvab.
  17. Aja puudus!?

    Kui ei võta läbi, siis tee näiteks raskusega kõhulihaseid. Hoiad raskust vastu kukalt ja annad minna ainult, iseasi kui hästi see arendab, läbi võtab küll.
  18. proportsioon

    See probleem on paljudel, kuid nii suur vahe on natue jama jah. Omal on suhteliselt ühtmoodi arenenud, ehk 0,5 cm on vahet, võibolla vähemgi. Tee jah mõlema käega ühepalju, nagu soovitatud.
  19. Küsimus teadjamatele

    triitsepsile 2 harjutust on minu arvates vähe, ma ise teen 5-6, aga mul oli triitseps varem väga nõrk ka.
  20. On tekkinud mõned küsimused triitsepsi treenimise kohta. Teen/ olen proovinud suhteliselt palju erinevaid harjutusi kuid mul on küsimus kitsa haardega lamades surumise kohta . Kas see harjutus arendab hästi triitsepsit? Tundub et mõjub küll, aga sellel on ka miinus: hakkab mulle randmete peale. Eile tegin esimese seeria 60 kiloga, ja viimase korduse ajal vaatasin küll, et nüüd murrab mul käe randme koha pealt ära, nii lõdvaks võttis randmed et vaevalt sain kangi ära panna. Kas see harjutus on väärt seda, et võibolla hiljem võib tekkida randmetega jama? Pean ka märkima et randmed on mul nõrgad, ning neid eraldi treeninud pole.
  21. Efektiivne triitsepsi treening.

    Minul ta rinnalihase peale väga ei hakka, olen treeninud ka järgmisel päeval peale rinnatreeningut, väike valu on, aga selle kannatan ära.
  22. Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks.

    selga tee kindlasti, muidu kaasnevad pärast seljavalud ja muu "toredus" Ise parajasti sama jama küüsis, kuna alaselga ei treeninud.
  23. Efektiivne triitsepsi treening.

    Tänud kõigile, kes vastasid. Saan kasutada ainult sirget kangi, kuna muud lihtsalt pole. Üritan siis seda laiema haardega teha, muidu tegin nii, et käte vahele jäi kuskil 5-10 cm.
  24. Q: Kas nii on oige?

    Mina arvan et liiga vähe harjutusi teed niigi lihasgrupile, vähendada ei soovita kohe kindlasti mitte. Ühel päeval teed ka liiga paljusid lihasgruppe. See kava ei paista küll kuhugi kõlbavat, lase endale kava teha, sis võid ka tulemusi oodata. Ja 2 harjutust lihasele: Võibolla mõnele mõnele mõjub see tõesti hästi, et saad teha mõlemad harjutused piisavalt suurte raskustega, kuid minu jaoks see ei sobi. Näiteks eile tegin triitsepsile 6 erinevat harjutust, alla viie pole kunagi teinud, ja tulemustega võib rahul olla. iga nädala või paari pärast saan raskusi juurde panna, ningi jõuan ikka teha. Ja õlga saab liiga vähe: ei saa lootma jääda sellepeale, et ka rinnalt surumine ja teised harjutused seda piisavalt arendavad, ikka rohkem harjutusi oleks vaja õlale (vähemalt minul, kuna eelmine ja üleelmine aasta olid õlad ikka väga nõrgad, kuna neid eraldi eriti teha ei viitsinud) Kuid las targemad räägivad, mina olen algaja veel.
  25. Küsimus Ottile

    On olemas spetsiaalne surumissärk, mis sulle selga venitatakse. Vähendab vigastusohtu ja suurendab rinnaltsurumise tulemust.
×