Jump to content

Eastsider

Kasutajad
  • Sisu loend

    200
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Eastsider postitused

  1. Sooviks kriitikat ja arvamusi.

    Natuke juba on midagi, 7 kuu kohta ma arvan et normaalne tulemus. Kurat mul on ka selline jama, et biits ei paista välja, 38 cm aga välja küll ei paista :S
  2. Ma käin sellepärast et parema kehaga on ka endal enesetunne parem. Täiesti vormist väljas või kondise kehaga on lihtsalt endal imelik.
  3. Kas on mõtet?

    Viska aga pilt üles, ja saad arvamuse
  4. Isekoostatud kava

    Kasutame otsinut, eks Loe siit: http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1701
  5. keha kuju ja geenid

    Treeni vastavalt kehatüübile: http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...ew=1&textID=625
  6. keha kuju ja geenid

    Võibolla sa ei saavuta sellist keha, millega võita kulturismivõistlusi, kuid kindlasti saad parema keha kui enamusel inimestel on (kes trenni ei tee)
  7. Seljavalu & Jõusaal

    Vaata, see 10 aastat kõrgharidust- see kahjuks ei näita mitte midagi, eriti kui tegemist on perearstiga kes oma hariduse vene ajal saanud. Elas üks mees siin. Käis perearstijuures, kuna pikemat aega oli olnud haige(palavik, köha jne). Läks siis arsti juurde- too ütles et külmetus, et joo sooja teed ja võta rohtu jne. Umbes nädala pärast suri see mees kopsupõletikku Siis ema käis perearsti juures, sest kurk oli valus. Öeldi muudkui et on jah punane, et võta imemistablette. Siis ema lasi suunamise kurguarstile teha- mädane mandlipõletik, ning vaja operatsioon teha. Neid näiteid on veel. Kindlasti soovitan käia erialase arsti juures, need oskavad kindlamalt öelda, mis parajasti viga. Taastusravi ja ma?aa? teevad ka ainult head.
  8. kava

    Õigekiri poiss, õigekiri. Kui tahad rasvast lahti saada, pead muutma oma söömisharjumusi ja hakkama tegema aeroobset trenni (jooksmine, rattasõit jne.) Ainult kõhulihaste treenimisega ei saa sa rasvast lahti.
  9. Inimesed õppige kirjutama

    See on küll juba nokkimine, või mis? Ma üritan ka ikka kuidagi selle õigekirjaga hakkama saada siin ning loodan, et ka teised seda teevad. Eks vahepeal ikka näpp eksib kuid siin on ikka selliseid vendi ka, kelle jutust ei saa ka peale 3 kordset lugemist aru. Üritame inimesed, üritame.
  10. Spordimehed jõusaalis

    Meil ka siin käib paar korvpallimängijat saalis, üks on vist isegi rocki koosseisus (vist) Need teevad küll suhteliselt normaalselt, ei istu niisama. Kuid jah, imelik ikka kui 2.06 pikk ja nii arvatavasti 90 kg raske kutt jõuab suruda 80kg 3 korda ja minusugune väike pägalik (175 cm ja 74kg) Jõuab 6 korda. Kuid jah, poisid üritavad vähemalt. Muidugi käib siin sellised vendi ka, kes niisama istuvad ja siis vinguvad et ei jõua teha ja õllekas on suur ja sada häda. Mõni käib ennast üldse pesemas seal ainult vist. Tõstab paar korda kangi, istub ja siis pesema. Ma ei tea, minu jaoks oleks see ajaraiskamine, kui niisama käiks saalis istumas ja mune sügamas.
  11. Mr. Olympia 2005

    Ammu tõmmatud, kui kasutad smart ftpd, siis pane retry delay 0 ja 4 ühendust connectima. Saad kiirelt sisse.
  12. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Minu arvates saavad kukla taha tõmmates triitseps ja selja lailihas rohkem vatti.
  13. Mr. Olympia 2005

    Panin ka tõmbama, pärast siis näeb, kuidas on.
  14. Oksendamine peale treeningut

    Mul on peaaegu juhtunud, tõsi mitte peale jõusaalitrenni. Just jooksmine ja vastupidavusalad kus kett pikalt maas võivad selleni viia. Ehk kui ropsid, siis oled lihtsalt täiega üle teinud.
  15. ArnoldConan

    Päris lõbus jah
  16. Seljavalu & Jõusaal

    Ainus asi, mida ma saan alaseljale teha on kere tõsted vastaval pingil, nimelt on ka minul alaseljaga jama. Tehes jõutõmmet võib kang olla ükskõik kui kerge, kuid nii kui alaselg pinget saab on valu väljakannatamatu. Ükspäev tegin alaselga rohkem ja õhtul ega järgmisel päeval püsti ei saanud- väljakannatamatu valu. Muidu see selg mind jõusaalis ei sega, kuid mitut head harjutust seljale ei saa seepärast teha: jõutõmme ning ka kükk(mis on küll jalale, aga paneb pinge ka seljale) on täiesti välistatud. Ning selg jääb suht nõrgaks mul "tänu" sellele. Kuid tuleb leppida, arst ei osanud ka midagi tarka öelda. Selg hakkas mul jamama juba mõned aastad tagasi, ei teagi millepärast. Raskete asjade maast ülestõstmine on piin, aga jah, muidu saab jõusaalis vägagi edukalt teha- tuleb valida sobivad harjutused. Edu treeningutel, täitsa kõike ei maksa ka uskuda, mida arstid räägivad, eriti kui tegu juhtus olema perearstiga. Siiski soovitan pöörduda eriala arsti poole, kes oskab ehk täpsemalt öelda, mis viga. Väike lugu veel juurde: Mu isal oli ka seljaga jama, ikka tõsine. Mingid diskid, mis on selgroolülide vahel olid paigast liikunud ja sopistunud. 3 tükki. Mingi proffesor ütles muidugi kohe et operatsioonile, kuid kui isa kohale läks, siis operatsiooniarst ütles talle, et kui saad veel olla ilma valuvaigistiteta, siis ei ole asjal mõtet, ei taha sandiks teha. Isa siis ei läinudki ja nüüd on kõik enamvähem korras- mängib korvpalli ja käib jõusaalis kuskil 4-5 korda nädalas. Kõige imelikum on aga see, kuidas need lülid või diskid seal üldse paigast läksid. Isa käis ma?ööri juures ja see ütles et seljalihased on väga tugevad, võta siis kinni millest see jama tuli. Võibolla mingi eelsoodumus mängib ka rolli, endal küll seljaga jamad juba päris kaua, kuigi vanust nagu ei ole eriti (17a)
  17. Kas tasuks proovida?

    Blah, sa näed ta pilte sest ta muutis lingi ära Kurat, ikka väga korralik keha, ma arvan et tasuks kindlasti tegelema hakata. 16 aastaselt selline
  18. Harjutuste m6ju....

    mitu harjutust teed lihasele? Biitseps on küll väike lihas, selleks et liiga palju teha, kuid minule muidu lihtsalt kui vähe teha. Ise teen 4 või 5 harjutust, 3 seeritat igat harjutust. Triitsepsile samalugu. Triitsale teen vahepeal isegi 6 harjutust. Ja ei saa öelda, et ei tule juurde, päris hästi tuleb. Biitsale: pingil kangiga, pingil ühe hantliga, seistes kangiga, seistes hantlitega, istudes hantlitega. Triits: ploki tõmbed ette, käed küünarnukist paigal, plokil tõmbed üle pea, kangiga üle pea surumine, kitsa haardega surumine lamades, surumine rööbaspuudel, kickback hantliga. Võimalusi kui palju. Sinul ei soovita siiski niipalju teha, kuna profid ei soovita niipalju seeriad ühele lihasele. põhiline: Kirjuta kõigepealt, kui palju sa teed biitsepsile ja triitsepsile erinevaid harjutusi.
  19. ABI:)

    Sheikeri asendajaks sobib enamvähem hästi ka klaaspurk, mis keeratava kaanega suletav on.
  20. . Isa käis arsti juures, uuringud ja värk. Ravida eriti võimalik ei ole, küll on aga võimalik leevendada. Tabletid maksavad kuskil 1500-2000 krooni kuus. Mul ei ole seda raha kuskilt võtta. Pealegi ei ole mul asi hull. Tavasöögi peale kõrvetama ei hakka, kui süüa palju rasvarikast rämpstoitu( friikartulid) siis hakkab kõrvetama.
  21. ABI:)

    Ei ole küll suurem asi lahendus, aga proovi hoida nina kinni, ning asi ühekorraga kuskil 20 seki jooksul ära juua. Ei saa arugi et maitse halb.
  22. Õlad

    Mul hakkas see asi kuskil aasta tagasi. Mingit valu ega muud ei ole täheldanud, lihtsalt natuke ebamugav vahepeal. Mul raksuvad veel põlved ka, samuti randmed. Olen kuulnud,et kui valus ei ole siis ei ole hullu, võid trenni edasi teha. Ultra geli võid süüa küll.
  23. Trenn ei tohiks asja hullemaks teha. Mul endal sama jama. Hoidu eemale rasvastest toitudest, friikartulid näiteks. Halb on jah, kui kürvetab, eriti kehv on joosta, või kõhulihaseid teha. Tuleks pöörduda arsti poole. Minul on see jama arvatavasti parandamatu, isalt päritud. Kannatan ära, siis kui rasvasti ei söö, on hea, mingeid tablette, mis peaks kõrvetisi leevendama ei võta ma põhimõtteliselt.
  24. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    On ka selliseid kange mis kaaludvad 7 ja 10 kilo, kuid surumiseks mõeldud kangid kaaluvad tavaliselt 15 kg või 20 kg, mõnelpool ka rohkem.
  25. Kraami segamine...

    Kas see teeb midagi halba, kui see kraam paarikümne sekundiga alla loputada?
×