Jump to content

BBbody

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

BBbody

  • Tase
    Algaja

Viimase Profiili Külastajad

2 049 profile views
  1. Jalapäev

    Hahaaa tahaks et kogu keha oleks proportsioonis ja jalad kannaks. või on sul mõni parem seletus?
  2. Jalapäev

    Tere. Väike kuid minu jaoks tõsine mure. Nimelt ei saa ma teha jalapäeval rohkem kui ühte harjutust. Teen sooja ja venitan enne trenni korralikult kuid kohe kui hakkan tegema harjutusi siis lähevad kohe esimese harjutuse juures jalad väljakannatamatult krampi. Muude lihasgruppide juures seda probleemi pole.
  3. Treeneriks õppimine

    Eelistaks olla lõpuni natural
  4. Tere! Olen joudnud oma elus nüüd juba sellisesse punkti kus ma olen hakanud aru saama mis mind tegelikukt huvitab. Tahan õppida treeneriks. Just personaaltreeneriks. Kas keegi oskab mulle nõu anda mida oleks kõige targem teha? Või saaks keegi rääkida enda kogemustest sellel teel. Ootan suure huviga
  5. Kaal

    Tänan vastuse eest.
  6. Kaal

    Küsimus selles, et olen tegelenud nüüdseka aasta aktiivselt jõusaaliga ja ka toitumine on täiesti korras. Alustasin 79kg pealt ja nüüdseks olen juba 90.3 pikkust on 185 ja viimase aastaga kasvand max 2cm. Paks ma ei ole ja lihast ka ei tundu nagu olevat nii palju sellise kaalu jaoks. Millest nii kõrge kaal tulla võib? Lisan ka pildi
  7. Steroidid

    Pole plaanis votta kuid lic hakkas huvitama et mis saab uldse siis kui sa lopetad nende kasutamise Voi kas on voimalik selline asi et kasutatakse aind aegajalt?
  8. Steroidid

    Ilmselt arvatakse, et tahan steroide kasutama hakata kuid ei. Kindlasti mitte, aga mind hakkas lihtsalt huvitama selline asi et mis juhtub kui sa lõpetad nende kasutamise? Ja kuidas selline asi üldse tervisele mojub?
  9. Deltalihas ei kasva

    Eee, polegi siin nii head nou saanud tanan vaga selle info eest, avas vahekene rohkem silmi votan seda kindlasti kuulda ja uritan asju muuta
  10. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

    See andis nii monelegi kusimusele vastuse
  11. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

    Ega vaga kogenenud küll ei ole ja, 5 kuud tagasi alustasin alles nii et jalgin seda veidi rohkem. Kuid sellegipoolest miks algajatel siis suuurem voimalus on cuttimise ajal kasvatada?
  12. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

    Kuidas see loeb?
  13. Tere, vaike kusimus. Kas nö cuttimise ajal on voimalik ka lihast samal ajal kasvatada?
  14. Deltalihas ei kasva

    Kuidas see aitab?
  15. Deltalihas ei kasva

    Proovin kindlalt!
×