Jump to content

mardus

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mardus

  • Tase
    Värske olija

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. TwinLab tooted

    Kas keegi teab kas kuskil eestis müüakse twinlabi tooteid?
  2. PARIM JÕUTÕMBE VIDEO

    IRW! Kindlasti leidub selliseid ka... aga igatahes laval olles oleks igatahes väga ebameeldiv vist..
  3. Rahvusvaheline Loby !

    Nendes rohelistes pudelites on raudselt kali:D
  4. Poiss minestab võistlustel

    Huvitav millest selline asi... pingutusmoment oli liialt jõhker?
  5. Ärge kunagi keegi nii tõmmake!!!

    Igasuguseid on:p Maailm ilma idiootideta poleks täiuslik.. või mis?
  6. Fast tõstevöö

    Proovisin täna ühte kallimat wrange laia rihma.. hoopis teine tunne oli tahagi neid vanu rihmu eriti näha. Uurisingi juba maad kust tellida seda.
  7. Fast tõstevöö

    Lasin selle rihma omale tellida kuid rihm pole selline nagu pildil. Paraku pettusin sellest väga ja ei ostnud seda saalist välja kuhu see telliti. Pilt peaks olema taoline: http://www.fast.fi/easydata/customers/func...stisot/vyo2.jpg Ehk saaks midagi ette võtta, et ei satuks teised samasuguse ebameeldiva kogemuse otsa. Parimat!
  8. PARIM JÕUTÕMBE VIDEO

    Ojaaa
  9. Jälle mingi imeasi

    Täpselt. Aga neid inimesi kes reklaamiohvriks kukuvad.. neid on liiga palju.
  10. Rate.ee

    Mõtetu sait! Feim,feim, feim! Panid mulle ühe, rsk! Tulen annan molli! Ajuvaba....
  11. Ott ja õpilased 14.04.06

    Samas, pole pilte näinud antud galerii all kuna link on vigane. Nõme kui asja eest teist takka inimene maha materdatakse. Andke talle aega, poiss ju suht noor ka alles:) To kirp2: Tea kas seda kõike sõimamiseks saab nimetada (sõimamine liialt kuri sõna)
  12. Jobusid rohkem kui rubla eest!

    Aru ma ei saa.. oma tervist niiviisi rikkuda.. .. tra ma ei saa ikka.. jube kole küll..
  13. kreatiin

    Söö korralikku valku... Pro Gaineris on ntx. greatiin juba sees...
  14. Massilisajad

    massilisajas on lihtsalt kõik ained sees (loe: proteiin,süsivesikud,kreatiin,glutamiin jne.) Nutriplus'i Pro Gainer on hea:)
  15. Kindad

    nende odavamatega on selline lugu ka, et neid polegi mõtet pesta.. ise proovisin ja nahk praguneb/murdub nagu leivakooruke peale kuivamit..
×