Jump to content

zwen

Kasutajad
  • Sisu loend

    368
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by zwen


  1. Biitsepsi ümbermõõtu ei oska öelda, kas triitsepsi ümbermõõtu ei või siia kirjutada? :(

    Eks õigem oleks tõesti öelda õlavarre ümbermööt, sest biitsepsit-triitsepsit ju eraldi mõõta ei saa :(

    Edit: ..jõuti ette. Endal muidu 41cm


  2. Võin julgelt väita, et Nox Pump annab mulle vähemalt rinnalt surumises juurde seeriaid tehes 5 kg- hull värk. Üle keha värised ja tunned, kuidas raskused alistuvad. Ja trenni ei taha kuidagi ära lõpetada, tahaks teha muudkui edasi ja edasi.

    Aga nüüd siis küsimuse juurde- ei näe ühtegi põhjust, miks need 2 ei peaks kokku sobima.

    Täpselt, miks ei peaks kokku sobima.

    Minust tegi Nox Pump liiklushuligaani :huh: . Panin enne trenni minekut selle sisse ja siis olin autos laksu all, sõitsin nii nagu muidu ei sõidaks, rattas käis igal kohalt minekul all ringi. B)


  3. mina "mambo nr 5" ei soovitaks.. sambat selle järgi teha ei saa.. pigem jive...

    samas muidugi kui aeroobika jaoks, siis väga vahet ei oleks.

    ma soovitaks pigem:

    Riky Martin - "Maria, Maria" ja "Ole ole"

    esitja ei tule kohe meelde, aga lul "Samba de Janiro"

    Rumba Tores - Rumbamania

    Xana - Chiki Ran

    Carangelo - Vaos Al Mare

    Olivia Gray - Te Quiero

    Alma Ritano - Angelina

    RitmoRitmo - Matador

    Chico Del Mar - El Saxo

    Jesse Green - Nice n slow

    Maria - To nem al

    Thalia - De Donde Soy... temalt soovitan ka muid laule

    Dj Mendez - Fiesta... temalt võid ka teisi laule uurida.

    Siuke väike nimekiri siis esialgu. Ehk leiad siis midagi meelepärast ;)

    Mambo nr.5 järgi saab mambot-ka üks mõnus tants ;)


  4. Mees läheb pärast naist dushi alla end pesema. Kell heliseb, naine läheb uksele, kuivatusrätik ümber keha. Ukse peal on naabrimees, kes ütleb itsitades:

    "Lase rätik alla kukkuda ja ma annan sulle 500 eurot." Naine laseb rätiku alla, naabrimees vaatab hoolega ja pikalt ning annab 500eurot naisele. Naine läheb pead kuivatama vannituppa.Mees küsib dushi nurgast: "Kes oli?"

    Naine: "Ah, naabrimees oli." Mees: "Kas ta maksis sulle 500eurot tagasi, mille ma eile talle laenasin?"

    Moraal: Ära majandusasju jäta endale ainult teada!

×