Jump to content

grotesque

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

grotesque

  • Tase
    Vaatleja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.pilt.ee/tagaistuja

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Viljandi
  • Interests
    street, lumelaud, odavise
  1. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    ma hakkasin nüüd kaalujälgijate rühmas käima ja selgus, et seda punktisüsteemi ainult sealt saabki. mulle anti spetsiaalne väike raamat, kus kõik punktid ees, mida miski toiduaine sisaldab. selgus, et üks väike ?okolaad=7 banaani=7 punkti paneb hämmastama, mis?
  2. Jooksmine

    ma käisin terve eelmise suve 5 korda nädalas jooksmas, et siis nagu 3 kuud jutti. mingi 30 minti jooksin siis iga kord, a kaal ei kukkund kuskilt kandistki
  3. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    väga korras ta nüüd minu arust ka ei ole..sest iga kord, kui ma nt. mäest üles lähen rattaga, jooksen vms, siis tekib selline n.-ö. õhupuudus nagu. kunagi käisin kopsuarsti juures ka ja mõnda aega hingasin sisse mingit astmapiipu, sest arst arvas, et mul on tõenäosus koormusastmasse jääda. nt. peale sportimist tekivad mul enamjaolt köhahood.
  4. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    ma ei tea kust seda saab, aga võin näite tuua, mida minu arst mulle rääkis: 18 punkti päevas. 100 kcal=2 punkti 5-es kartulis on näiteks 2 punkti
  5. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    kas kalorite asemel punkte poleks kasulikum lugeda? mu perearst soovitas, et 18 punkti päevas, nagu kaalujälgijatelgi.
  6. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    aga igal pool ju räägitakse ikka, et sõida rattaga, kui tahad alla võtta jne...
  7. Olen juba praktiliselt 2 kuud rattaga ringi kihutanud ja iga päev. Mõnikord lausa 2 korda päevas. Keskmiselt siis kokku 4 tundi päevas. Ja tulemusi pole kuskilt näha..kintsud ei ole ikka peenemaks läinud..
×