Jump to content

laika

Kasutajad
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About laika

 • Rank
  Algaja
 1. Teema jätkamine

  muarust oled sa rebane üks ülbe ülbik. ''God Himself''? sinu arvamus vaevalt kedagi huvitab, sest ilmselgelt ei jaga sa fitnessist ja WFF IFBB-st eriti midagi. miks sa neid asju PRIVA sõnumite teel ei aja nagu sa siin propageerid? on vaja kohe kõva häälega karjuda jah?
 2. palju õnne ka amazon tiimile ''kui mareki läbi aegade peatoetajatele'' mareki võidu puhul.
 3. kõigile marekile vendv argole edu ja õnne.
 4. M. Kalmuse uued pildid !

  Marek, kas nüüd on juba aimu ,mida see Pro card tähendab, kui hästi peaks minema. Loodetavasti midagi head? Dollari kurss on ka kasvavas joones praegu
 5. selle 15 000 USD-d võiks ka ta tõemeeli kinni panna. ta väärib seda. kaua ta ikka selle ladaga sõidab. kahju, et eestis kulturismirahad kuidagi ainult ühe teatud mehe taskusse jooksevad. võiks ju kuidagi jagada, et mõlemal hea oleks.
 6. K: Kylm higi - mills asi?

  mine tea äkki ongi südames asi
 7. jook kus pole suhkrut

  valgukoksid, kui on isolaatvalk.
 8. põletame kuni rahul oleme

  kust tead?
 9. Ott vs. Kalmus

  seal kodulehel oli et mr. fitness ja mr. bodybuilding ehk mingi võistluse võitja saab 5000 dollarit ja kokku antakse välja 20 000 dollarit.
 10. Ott vs. Kalmus

  alaliite on mitmeid ja see et proff ei tähenda kohe steroide. põhimõtteliselt nagu mina aru saan tähendab see, et saad võistelda eliitvõistlustel kus muidu ei saa. proffidel ja amatööridel on erinevad võistlused. põhimõtteliselt tähendab see natuke raha kah vist. ja mingi liit kus proff ollakse peaks maksma midagi ja. et ma väga loodan et kalmus saab selle kätte. mees tõsiselt väärib seda. novaata. kalmus mitu korda käpuli käinud ja ikka ajab ennast püsti. tahe meeletu.
 11. Ott vs. Kalmus

  kuidas te kõik nii kindlad olete, et kalmus kevadel üldse võistleb. mina tema asemel keskenduksin küll välismaale ja sellele profikaardile, mis maru tähtis olla. äkki tal kõigest sellest kopp ees juba? ott niikuinii võidab ju, misiganes vormis kalmus ka ei oleks kohtunikud on tema vormi suhtes mingil põhjusel immuunsed või ''värvipimedad''.
 12. 37 EMV

  pärast kulturistikarjääri ootab Otti ees muusikukarjäär
 13. mis arnold schwarzeneggeri tervisega siis juhtus? maitea midagi
 14. mingit nime ka äkki tead nimetada? paljud naisujujad ei ole just see mida ootasime. väga umbmäärane lähenemine.
×