Jump to content

Barbarian

Kasutajad
  • Sisu loend

    30
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Barbarian

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Aidake algajal vormi saada

    Suurendan võimalikult palju, Tänan abi eest,
  2. Aidake algajal vormi saada

    Seda kindlasti, aga mis minu puhul oleks esmane! Kaalus oleks vaja ju juurdevõtta. Poes soovitataks pulbrit osta, et sellega saab kiiresti ja kergel kaalus juurde. No mis ma siis teen? Üritasin oma toidukavat täiendada (suurendada kogused) aga ei jõu ikka kõike ära süüa!
  3. Aidake algajal vormi saada

    Käisin poes ja nägin kama pulbrit, seal on palju valku süsivesikuid, kas seda on mõtted hakkata tarbima (nagu toidu lisandit) või sest pole mingit kasu.
  4. Biceps

    Vot mul tundub ka, et Oldman on kõige targem!
  5. Alkohol

    Aga kuidas pohmellist lahti saada?!!? Krt järgmine päev ei saa püstigi ju! Ja veel olen kuulnud et viin on kõige tervislikum alkohol
  6. Toit päeva jooksul

    Ei saa aru kuidas te jõutate kõike seda toitu endale valmistad. Selline menüü võttaks pool päeva
  7. Mis te sellest arvate?

    Kas see on tõsi, et mustanahalised on tugevamad kui valged?
  8. valgu imendumine

    Kas see tähendab seda, et targem oleks sööa erinevaid aminohapeid. Siis ei pea midagi seedima vaid ainult imendama.
  9. mannapudru

    Kas see tähendab et sööd mannat ja ei peagi toidulisandeid sisse ajama.
  10. kehakaalust rohkem

    Ma ei julge veel selle pingi taha minna, et rinnalt suuri raskusi suruda. Vot et vasak käsi on nõrgem kui paremkäsi, tõstad midagi raskemad ja see on viltu. Praaegu treenin käed võrdseks ja siis vaatame. (Loodan kuskil 25kg)
  11. Tahaks visata...

    See pole midagi See juhtus tal kogemata!
  12. Aidake algajal vormi saada

    Kõik on loetud ja uuritud, küsimusi enam pole! Nüüd on jäänud ainult trenni teha, ja tulemusi parandada. Tänan kõiki kes vastasid!!!
  13. Aidake algajal vormi saada

    Tänan, Mul tekkis 3 päeva tagasi selline probleem, et tahaks igapäev trenni teha. Hommikuti tõusen väga vara ja oleks nagu "antsu" laksu all, energiat on väga palju. Iga hommik teen endale koktelli: 4toores muna, pool liitrit piima ja üks SELGA shokolaadi küpsisepakk. Hommikul esimene asi keedan endale tatra putru (Söön seda võimalikult palju) Päeval kella ühest 1 800g Itaalia salat ja päeva lõppus muud soojad toidud. Varem olin 6 aastat järjest arvuti freak ja nüüd tunnen ennast nagu Spiderman. Jõudu tuleb kuid kaal jääb samaks. Trenni teen 4 korda nädalas 1,5 tund.
  14. K: Toiduainete tabel, kust leida?

    Vot selline teema et tahaks endal netist kasutaja pildi panna. kas siin sellist võimalust on?
  15. K: Toiduainete tabel, kust leida?

    Ulala leidsin TÄNAN!!!
×