Jump to content

Acid

Kasutajad
  • Sisu loend

    116
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Acid postitused

  1. krambid

    Aksel: kui juua pidevalt mineraalvett kraanivee asemel, kas see siis taastab kõik mineraalvarud?
  2. Mariuz Pudganowski jõusaali video !!

    Ehk oskad põhjendada miks peaks jõumehed rasvapõletus protsessi läbi tegema?
  3. Välismaine kirjandus.

    Amazoniga on see jant, et nad ei saada oma kaupa iga riiki. Ausalt öeldes pole raamatuid seal uurinud, kuid elektroonikat nad eestisse ei saada.
  4. Välismaine kirjandus.

    Ma olen tellinud endale TÜ raamatupoes välismaa raamatuid. Aega läheb küll omajagu seal (viimati läks 4 nädalat), aga kaupa saab ilusti kätte.
  5. Valgushokolaad

    Sulata shokolaad üles, lisa sinna teatud kogus valku, vala vedel shokolaad mingisse vormi. Annab vist enamvähem sama efekti
  6. Lihasgrupid

    Tere. Plaanis on koostada oma kava, aga tuli üks küsimus vahele. Nimelt, kaua taastuvad erinevad lihasgrupid (näiteks selja-, käe-, kõhulihased jne)? Eesmärgiks on siis jõud. Ette tänades.
  7. Lihasgrupid

    19 aastane, trenni olen teinud pea aasta (siia sisse kuulub ka suvepuhkus). Emotsonaalsest seisundist oskan ainult niipalju öelda, et olen siiski lõpuklassi õpiline (ehk siis vast eriti kiita ei anna? ). Raskusi valin nii, et saaks teha max. 6-10*4. Peale jõusaali joon õunamahla lahjendatud mineraalveega 2:1 ning praad.
  8. Kindad

    Ega need juhuslikud musta värvi pole?
  9. Algaja-Kuidas keha vormi saada?

    Saab küll ilma lisanditeta. Naisorganismil ei kasva lihas nii kiiresti ja palju, et oleks vaja näteiks valke tarvitada. Kõike peaksid toidust kätte saama. Sellel saidil on päris häid artikleid toitumisest ning treenimisest. Võta mõni tund vabaks ja uuri neid.
  10. Nõgesetee

    Üks tuttav rääkisi, et nõgesetee tugevdab inimese imuunsüsteemi ning sisaldab palju aminohappeid. Tahaks teada kui tõele see vastab ning kuidas suhtuvad tedjad mehed nõgeseteesse.
  11. Kohuke

    Samas saab leivast glükoosi mis on koolis soodustavaks teguriks.
  12. Jooksmine

    Tuhara ja reie jaoks sobiks ehk ratta sõit - ise olen ligi 2a pikamaa sõiduga tegelenud (asjaarmasta tasemel muidugi) ning jalad on päris tublisti selle ajaga arenenud. Käsivart saab treenida ehk suusatamisega?! Pole ausaltöeldes suur suusataja, kuid loogiliselt võetuna peaks seal käed päris kõvasti tööt tegema
  13. Trenn

    No hard feelings, aga ma soovitaks sul enne jõusaali minekut eesti keele tunnis tähelepanelikult tööd teha.
  14. Ranne

    Selline lugu siis, et kui eile hommikul ärkasin, siis tundsin valu randmes. Päeval sai side peale pandud. Küsimus siis selline, et kas oleks soovitatav jõusaali täna minna? Valu pole kuhugi ära kadunud, kuid väga tappev see ka nüüd pole.
  15. Ranne

    Paranes ka lõpuks ära mul, õnneks on tõstekindad randmekaitsmega vms
  16. Ei ütleks. Mul oli suht tihti nii, et kui peale sööki suitsetama läksin siis tekkis selline tunne nagu pole midagi söönudki, selline rõve tühja kõhu tunne täis kõhuga.
  17. Kus trennis käid ja kus elad???

    Ma vaatan, et siin suurem Võru gäng koos Ise elan ka Võrus ja käin Oja jõusaalis.
  18. Valgu tarbimine

    Valku tuleb tarbida siis kui lihased taastuvad, mingi 1-2h pärast trenni ehk.
  19. Tumedad vs heledad rosinad

    Tumedad pidavat vist südamele kasulikud olema?
  20. Areng ühe aastaga

    Tegelt võiks foorumi koorekiht teha sellis alafoorumi, kus iga kasutaja saab lisada oma teemasse kogu oma arengu ning teised seda kommenteerida. Alafoorumi nimeks võiks olla ntx "Kasutajate areng" vms.
  21. kõht

    Heh, ma arvan, et 2x on pisut vähevõtu, ise teen ülepäeva (e, k, r) ning pühapäeval selline kerge kõhulihaste trenn ja areng on ilusti märgata.
  22. Kulturismi maine

    Noh, olgem ausad, egas minagi muutun vahest kadedaks, kui näen mõnda tipp-kulturisti keha, aga ma tean siinkohal, et kellegi halvustamine ei tee mind selliseks. Ainust võimalus hea vorm saavutada on ise jõusaali minna. Imho on halvustajad mingid ülilaisad sellid.
  23. PROBLA

    Õige jutt - endal ei olnud ka suurt isu peale treeninguid ega üleüldiselt ka ... Sõin väga vähe ning võisin päeva mööda saata ka vaid õhtul koju tulles esimest korda süües ... Aga sellest ajast kui hakkasin saalis käima ja tõsiselt, siis isu on ikka meeletu Sama kogemus siin. Siis kui veel trennis ei käinud, sai söödud päevas 2-3 korda (tavaliselt ikka 2). Kui aga avastasin endale jõusaalis leidsin ennast söömas 5-6 korda päevas ning seda kusjuures mitte tahtlikult (st. et ei sunninud ennast nüüd 6x päevas sööma).
  24. Ranne

    Ise arvasin, et magasin kuidagi ebamugavas asendis mis võisgi selle valu tekitada
  25. Suur dragöödi rallimaailmas

    Auto tuvalisusest on siin mõttetu rääkida, enamasti on need autod tuvalisemad kui FIA reeglid ette näevad - on Märtinil avariisi kus autot ei suuda ära tundagi. Esialgu võib Märtin rallimaailmast küll kõrvale jääda, kuid loodan, et hakkab ikka edasi sõitma (samahästi võiks pankrotistunud firma omanik kogu oma ülejäänud elu firmat taga nutta - alati tuleb edasi tegutseda), iseasi on juba see, et kas need suuremad ja tegijamad autofirmad Märtinit tahavad ning kas keegi vabatahtlikult tahab ta kaardilugeja olla. Toon siin ühe hea näite: plajud siit teavad vist legendaarset F1 pilooti Ayrton Senna, kes ka hukkus võidusõidu ajal, vaatamata sellele plaanib ta 18.a. sugulane (õetutar vms - ei mäleta täpselt) formelikarjääri minna. Mu point on selles, et mune pole mõttet niisama sügada, tegutseda tuleb. Selle tegutsemisega kaob ka igasugune sõbrakaotusemasekas jms.
×