Jump to content

mariliis_

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mariliis_

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 24.03.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.rate.ee/users/mariliis69

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Saue/Soome
  • Interests
    jõusaal, tants, aeroobika, jooksmine, rulluisutamine, ratas, klaver, kitarr, trummid, laulmine,
  1. autojuhiluba

    okei-okei, sorry et ütlesin!!!
  2. autojuhiluba

    tähendab, kui ma elan püsivalt Soomes? nimelt õpin siin?!
  3. autojuhiluba

    Tere! ei puuduta küll kulturismi teemat, aga tahaks teada sellist asja: kui ma teen Eestis load, kas ma võin nendega sõita Soomes? Tähendab, juhul kui ma elan Soomes? tänu neile, kes oskavad aidata!
  4. Valgud

    mina arvan, et munakollaseid võib vabalt süüa - kuid probleemiks võib tulla kõhukinnisus!
  5. valu seljas

    khm?! naissoost? ei kannata trenni? ahsoo. nohjah. ma olen teind trenni juba AASTAID - asi pole üldse kannatamises.
  6. valu seljas

    tänud nõu eest! ma proovin täna kohe üle!!!
  7. valu seljas

    point ongi selles, et mu personal trainer on ise mulle näppupidi näidand, kuidas ma peaks oma trenni tegema - ja olengi juba aastaid teind kõhulihaseid "õiges" asendis. ei tea.... peaks vist igaks juhuks käima spordiarsti juures
  8. kalorid

    kena!
  9. kalorid

    eieiei... pole soovi kaalu alandada... ma arvan, et olen hetkel normaalkaalus (161cm/52kg), ning milleks siis kaalu alandada? hetkel mulle tähtsam oma keha (ja vaimu) vormis hoidmine. selleks siis kolm korda nädalas aeroobne trenn ja kolm korda nädalas jõusaal + üks puhkepäev. ok?
  10. kalorid

    BAV jah... tegelikult ma söön vist nati rohkem...
  11. kalorid

    mu päevane kaloritarve on umbes 1400kcal päevas... kas nädalane kalorite põletamine peaks siis olema umbes 2100kcal?? vend kunagi ütles, et soovitatav nädalane kulutamine peaks olema umbes poolteist korda päevane tarve.... true or false?
  12. valu seljas

    ei, mõlemaid teen.. balans peaks olema küll korras. selg on mul vist isegi natuke tugevam kui kõht..
  13. valu seljas

    Et siis kõhulihaseid tehes lööb vahest ristselga paremale poole valu? Asi ei tohiks olla vales asendis vms, sest olen juba teind trenni aastaid - tean, mis moodi on õige ja mis moodi vale....
  14. küsitlus!

    yep.... i agree.. minu eesmärk on just hoida keha vormis - olla prink.
  15. küsitlus!

    ...kas fitnessi stiilis naised (häst-hästi musklis) on siis tõesti teie arust ilusad, seksikad, NAISELIKUD? - ise arvan, et natuke imelik on, kui naine on end nii musklisse ajand... ma teen ka trenni; 5x nädalas jõudu, 3x nädalas aeroobset; ja loomulikult oman ka "mingisugused" lihased, aga m i t t e nii suured ja pungil olevad, nagu fitness-naistel on...ja ausalt öeldes - ei tahaks ka olla siuke! väkk...
×