Jump to content

sandiego

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sandiego

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mis arvad mu toitumisest?

    sorry, mu kcal olid pisut valed. Tuli 3900 ringis. Kuid kas valgud on ok, või ehk isegi palju. Kui dieedil süsivesikuid alla tõmmata, kas valgud peaks samale tasemele jääma. Ja mis piirini soovitad tavalisel saali vennal(eesm: kooriku vähendamine) kcal minna? Kas ehk vähendus 2000kcal peaks piisama. Proffid siin räägivad 1500, kuid ehk see on juba liialt buildingu meestele vajalik. Ootan soovitusi!!
  2. Ott- mis arvad mu toitumisest

    Kas õun ja apelsin on siis halb mõte õhtuti?
  3. Tere Olen trenni teinud 6a. Hetkel 3x nädalas saal ja 1 päev jooks(30min). Toitumisega olen end kurssi viinud sügavamalt alles siiski hiljuti. Kaalun 90 Saadan sulle tulemuse, mis sain kalkulaatorist. Ööpäev- 3000 Kcal Valgud- 200-225gr Süsivesikud- 250-300gr Rasvad- 75-90gr Mida süüa, sellega olen kursis üpris hästi. Samuti oman üldisi teadmisi päevase toidujagamise kohta- hommik süsiv rohkem Õhtuti valk ja puuvili,juurvili. Kuid mis arvad neist tulemustest. Peaks valguga ok olema, kuid kas muu tundub ok. Pean just silmas, et massi puhtana hoida ja samas pidev jõu areng toimuks. Tänud Marko
  4. Tere Marek Arvutasin siin keskmise päevase toidusisalduse. Tulemus tuli selline- Ööpäev u 3000 Kcal 200-225 valgud 250-300 süsivesikud 75-90 rasvad Ise kaalun 90 ja olen saalis juba 5a käinud. Trenni teen 3x nädalas saal ja 1x jooks(30 min). Hakkasin nüüd põhjalikumalt enda toitu jälgima Kas sellise toiduga kasvatab ja samas ka hoiab rasva kontrolli all. Igatsorti soovitused on teretulnud Tänud Marko
  5. Dieet

    Tere. Tahan ette võtta tõsise dieedi. Kuidas peaks see otsast lõpuni välja nägema?
×